• deda
    32.7k
    Pa ti dijeli pravdu
  • reziser
    6.8k


    nebi hvala
  • deda
    32.7k
    Tovari je dijele svaki dan, oni su najveći izvoznik pravde u Europi. :razz:
  • reziser
    6.8k


    znam ja to jako dobro ;)

    čitao malo da ste mi napali prijatelje s juga....nebih ja bio tako oštar prema njima
  • reziser
    6.8k
    ja bi im opet dao utakmicu u Splitu....
    da se opet pokažu u dobrom svjetlu :halo:
  • deda
    32.7k
    Nastavno na medijske napise o sastanku predsjednika HNK Hajduk Marina Brbića i predsjednika Nadzornog odbora HNK Hajduk Benjamina Perasovića s izvršnim direktorom HNS-a Marijanom Kustićem te službenu objavu Kluba u kojoj se navodi kako je sastanku prisustvovao i gradonačelnik Splita Andro Krstulović Opara, a slijedom brojnih upita članova Naš Hajduk je poslao Nadzornom odboru upit pozivajući se na transparentnost kao okosnicu ovoga modela koja je nužna kako u poslovanju tako i u svakom drugom djelovanju vodećih ljudi kluba.

    U skladu s time, naglašeno je kako smatramo poželjnim da se javno iznese i detaljnije pojasni kontekst sastanka s Marijanom Kustićem kao i o kojim se „nužnim reformama u Hrvatskom nogometnom savezu koje su u tijeku i koje treba nastaviti” radi te kako se ovaj sastanak i zaključci s njega reflektiraju na do sada javno komunicirane zahtjeve Hajduka prema HNS-u, a za koje akteri sastanka javno govore kako nisu izneseni na sastanku.

    NH

    :wink:
  • reziser
    6.8k
    sad će se javiti udruga Njihov Hajduk i tražit smjene svih :lol:
  • xavier
    12.1k


    Pa ima druga udruga. Od onog policajca što je osuđen za primanje mita. Bukovac.
  • Mr Anderson
    8.2k
    To uopće nebi iznenadilo. I neka. Možda oni normalni progledaju.
  • reziser
    6.8k
    Normalnima sve jasno, ali se boje...
  • deda
    32.7k
    Ako ova Istra ostane svaka joj čast. Ovakav raspad sustava doživjet par kola prije kraja.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako izgubiš 0-7 ne zaslužuješ ostati nigdje. Smiješno.
  • Guinness
    2.2k
    Ako ova Istra ostane svaka joj čast. Ovakav raspad sustava doživjet par kola prije kraja.deda

    Nadam se da neće. Volio bi inter i rudeš out šibenik i bilokovanzg u 1. hnl
    Ali sumnjam nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.