• Blaz
    373
    u cet igraju u londonu vazniju utakmicu od ove.
  • BluePhone67
    3.9k
    Hvala za SN. Nisam stigao danas.

    Lijepo je to kada imamo plavu noc u Wallesu i po svijetu, al mogli bi cesce u Hrvatskoj po gradovima organizirat imam osjecaj da su zanemarili svoju duznost i sirenje Dinamovstine kao da se boje nekog, ja se ne sjecam kada je zadnji put bilo cak i u Zagrebu. Porazavajuci podatak i mozda jedinstven u svijetu, da u svome gradu i pred svojim navijacima oni nemaju nikakav ljudski i normalni kontakt.
  • BluePhone67
    3.9k
    ceejnw7av2ut8hpt.jpg

    Sn 30.04.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Andy Bara se buni sto njegov Majer ne igra vise, a njegov je takodjer i Olmo kojeg bi taj isti Majer trebao zamjeniti. Sva sreca da Bjelica ima svoju viziju i sustav kako bi Dinamo trebao izgledat inace ovakvi poput Bare, Alagica i ostalih krpelja managera bi sastavljali momcad kako njima pase. Alagic bi i Horkasa i Sempera vjerojatno svakome po poluvrijeme dao da brane jer nema smisla da jedan sjedi na klupi, a Bara bi i Sammira, Majera, Olma u isto vrijeme stavio sa kljucnom recenicom da igraju fantazisti i moderan nogomet bez obzira sto bi tu momcad i taktika bila u gubitku jer u Europi se tako ne moze igrat.
  • xavier
    12k


    Pa Mamić nas je naučio da se više trebamo veseliti izlaznim transferima nego rezultatima :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jebi ga, kad je najviše trebao igrati, bio je ozlijeđen cijelu jesen, a i sad je ozlijeđen. Teško se onda probiti u formiranu ekipu. Majer i Olmo bi mogli igrati skupa jedino ako bi Olmo igrao krilo. Bjelica ima svoju viziju koja daje rezultat i nitko se nebi trebao miješati u to. Inače slab sam na igrače kao Majer i baš bih volio da ostane. Pogotovo ako Olmo ode.
  • The Undertaker
    5.2k
    Ova priča sa Majerom sve više sliči na Ćorićevu i Halilovićevu a sve manje na Olmovu. Majer svoje mjesto u ekipi treba zaslužiti prikazanim na terenu i to je jedini ispravni put, i za Dinamo i za Majera. Nije baš da je odskakao i briljirao u utakmicama koje je igrao. Majer jest prirodno nasljednik Olma ali je još daleko od njegove kvalitete.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ni blizu. Ćorićje dobivao jako puno prilika i uglavnom je igrao neki svoj privatni nogomet. Veliki talent, slab radnik, dodaj tome blesavog oca i menadžere pa dobiješ to što ima. Halilović nije imao strpljenja, tek dad sazrijeva ko igrač.
  • BluePhone67
    3.9k
    Ja sam takodjer slab na takve igrace, ali povijest nas uci da takvi igraci su ili igrac vise ili igrac manje ovisno o protivniku kako se postavi. Ako je tvrda momcad koja iole zna igrat nogomet njega nema nigdje, a kada je rezultat 2:0 za nas i raspad sistema onda se takvi razigraju. Ok. Mozda sam skeptican na Majera, radi Corica, Halilovica i slicnih i nije jos dobio dobru minutazu ali nitko mu ne brani da bude najbolji u svakoj utakmici koju dobije priliku
  • dinamo vitez
    295
    Svaki igrač koji se nije nametnuo u Dinamu, a otišao je, požalio je zbog toga, bar u igračkom smislu. Halilović, Ćorić, Jedvaj u Romi, Brekalo još uvijek nije standardan u Wolfsburgu, da ne govorim o Muriću, Brodiću, Šemperu, Fioliću, Kalaici,... čak i oni koji su bili etablirani kao Rog i Pjaca, pa i Kovačić uvjerili su se da na drugoj strani nije uvijek zelenija trava.

    Majer ne da ne može u prvih 11 pored Olma, nego u nekim europskim utakmicama nije bio ni u zapisniku, već par mjeseci tupim o tome. Očito je da Bjelica tu vidi nešto što mu se ne sviđa i to je to. Ali, normalno da ću prije vjerovat treneru sa takvim pedigreom, nego tamo nekom menadžeru, ma koliko Lovro bio talentiran.

    Da me se ne shvati krivo, nitko sretniji od mene ako Lovro preko ljeta i odrađenih priprema napreduje toliko da se Olmov odlazak ne osjeti, ali malo sam skeptičan u vezi toga. Prije će ovakvim nepotrebnim guranjem u novinama završiti kao neki od ovih gore navedenih, nego kao istinski izgrađen igrač.

    Ne mogu vjerovat da praktički ucjenjuju Dinamo spominjući tu mrtvu Sampdoriju. Nek ide u Sampdoriju, pa kad ni tamo ne bude igrao, bit će kuknjava što je otišao rano. Nikad se naučit neki debili iz ranijih primjera. Sve zvijezde i zvjezdice, a nitko ništa Dinamu nije dao.
  • 000
    946
    Pa Mamić nas je naučio da se više trebamo veseliti izlaznim transferima nego rezultatima :cool:xavier

    Nadasve mi je drago da je i sam napravio "izlazni transfer".
  • The Undertaker
    5.2k
    Anderson,
    točno ali Ćorić je u Dinamu bio 4-5 godina a Majer jednu a i tu je pola sezone bio ozlijeđen. Činjenica je da je Olmo mlađi od Majera a puno kompletniji igrač. Majer ima 21 godinu i polako prestaje biti mlada nada i potencijal. Zato je manager "nervozan".
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobro, ovo je Andyev plaćen intervju ovoj lignji Olivariju. To menadžeri svugdje rade, čisto da malo dignu prašinu. Mislim da nema konkretne ponude za Majera, a za siću ga sigurno neće pustiti pošto se odšteta dijeli 50:50 s Lokomotivom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.