• puxigadjurdja
    1.4k
    Mi trebamo svježu i kvalitetnu krv. 2 stopera (moj izbor Katić kao ljevak i bilo tko drugi) vratit Leovca na svoju poziciju, franjić i štefulj kao zamjene (moubanjđea udat vilo gdje), na zadnjem veznom smo dobri, tako da bi uz odlazak Majera i povlačenje Ivanušeca valjalo razmislit o kvalitetnom krilu. Je li onaj Camacho i dalje u kombinacijama?
  • Olmic
    2.7k
    Krznar kaže 3 stopera u igri. Jedan skup za naše pojmove, drugi li la i treći najprihvatljiviji i u formi
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Trojica su igrača u završnoj fazi, sad je na sportskom sektoru i upravi da vidi što je najbolje.

    Na koga tu misli, koliko znam on je sportski direktor i on bi to trebao rijesavati.
  • Armagedon13
    958
    Sportski sektor iznos želje,a uprava drži šlajbok
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jedan skup za naše pojmove, drugi li la i treći najprihvatljiviji i u formiOlmic

    Prvi Ferro
    Drugi Doekhi
    Treći Sviatchenko
  • Armagedon13
    958
    Treba uzet dvojicu, posudba sa otkupom pa ako se pokažu
  • Olmic
    2.7k


    Komba 2 i 3 i super. Šteta da nemamo zdrave stopere,svakako bi probao 3 iza, sve više ekipa to igra..

    A možda i probat kad se oporavi Ras i Moha

    Livi

    Rile KTC Ras

    Moha Ademi Jaka Orša
    Ivanušec Tola
    Petko
  • marcio amoroso
    32.1k

    Sa tri iza je lijepo i moderno igrati, ali tu stoperi moraju biti jako dobri na lopti.
    Naši nažalost nisu ni blizu dobri, jednog lošijeg možeš još i nekako ugurati, ali dva nema šanse.
  • Armagedon13
    958
    Tri stopera za Loksu Risto,Teo i Mou(Franjić) test za srijedu?
  • The Undertaker
    4k
    Theo, Perić i Dilaver su bili stoperi protiv Atalante. Lauritsen je bolji i brži stoper od Dilavera. Da smo htjeli igrati sa trojicom stopera mogli smo. Sva trojica su bila na raspolaganju na pripremama. Mogla se uigrati i ta varijanta. Al za to treba imati trenera sa vizijom. Sad je malo kasno.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Theo, Perić i Dilaver su bili stoperi protiv Atalante. Lauritsen je bolji i brži stoper od Dilavera.The Undertaker

    Moguće da je Lauritsen bolji od Dilavera, ali Dilaver je puno mirniji na lopti. Prati kako se ponašaju Theo i Lauritsen kada protivnički napadači prave i najmanji pritisak. Odmah lopta ide ili golmanu ili napucavaju napamet naprijed. Jako, jako loši su sa loptom u nogama. Perić je tu puno bolji.
  • The Undertaker
    4k
    Točno. Ali smo zato dobili na skoku. Što se iznošenja tiče, mislim da je to prije do taktike i uputa trenera. Ako se zadnji vezni ne spusti nisko ide lopta Livakoviću koji onda gađa Petka.
    Da me se krivo ne shvati, trener ne ocjenjujem prema formaciji koju koristi. Ono što volim viditi je da su stvari uigrane i da postoji više uigranih taktičkih opcija, po mogućnosti da ih se mijenja tijekom same utakmice ako su okolnosti takve. Ono što ne volim viditi je da trener, nakon odrađenih priprema, nakon prvog poraza, igra nešto što prije nije igrao ili uvježbavao. Jednom riječju improvizira. Ako sad protiv Sheriffa izađemo sa tri stopera i prođemo dalje, Krznar u mojim očima neće biti ništa bolji trener.
  • superhik
    10.3k
    SN kažu da je Livaković idući koji odlazi.
    U posljednje se vrijeme dosta špekuliralo o budućoj destinaciji jedinice hrvatske reprezentacije. Spominjali su se Montpelliere, Lille, Milan,Wolverhampton, a navodno i Roma i Atalanta.
  • LovroZG
    1.3k
    Od svih tih klubova sam Montpellieru treba golman.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.