• Armagedon13
    959
    Ferro izgleda dolazi
  • Carrasco
    4.1k
    Obojica su trenutno ozlijeđeni, a sumnjam da će Vitesse pustiti Doekhija za samo dva milijuna eura.
  • Krizy
    44.2k
    Danilo Doekhi - 23 godine, 1.90m, kapetan Vitessea sa 100 nastupa za njih i samo 5 kartona. Dinamo ga navodno htio i prošle sezone a ugovor mu istječe za godinu dana. Spominjali se i Southampton, Atalanta, Newcastle, Norwich...
    Ne računajući Ajax i PSV 3. najskuplji stoper lige.
    Nisam ga gledao ali valjda znaju jel za nas ako su ga pratili.
    Krizy

    Mislio sam da su opet uzeli naši novinari s foruma :rofl: al eto ipak je di Marzio objavio, moguće da su krenuli po njega opet.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Stoper znači definitivno dolazi. Pozdravljam to. Iskreno nisam gledao ni Ferra ni Doekhia da mogu suditi.
  • xyz
    840


    Ističe mu ugovor u lipnju iduće godine tako da i to igra ulogu. Ili će zaraditi sada ili igrač može u siječnju dogovoriti prijelaz u drugi klub besplatno.
  • Papastrumf
    12.5k
    Gledao si Ferra protiv dinama :wink:
  • Eduardo
    20.4k
    Dao nam gol, papak.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Gledao si Ferra protiv dinama :wink:Papastrumf

    Baš ga se sjećam :grin:
    Zabio nam je gol. Vidim da je vrijedio 18 milijuna, to je ozbiljna vrijednost, posebno za stopera. Da se mene pita Ferro, ali i ovaj Doekhi izgleda zanimljivo.
  • superhik
    11.1k
    "Doekhi ima problema s preponama, trenutno je ozlijeđen, ali uskoro bi trebao biti sto posto fit. Vitesse je na mjestu stopera odlično pokriven budući Letch na raspolaganju ima Bazoera, Hajeka, Cornelissea i mladog Hrvata Oroza koji je u klub stigao ovog siječnja iz Red Bull Salzburga.

    Kapetana se sigurno neće riješiti 'ispod cijene', ali budući da ovog ljeta nisu uprihodili nijedan euro od prodaje igrača možda Dinamo ipak može dobiti 'popust'."
  • Mulec86
    394
    Ferro je tehnički jako dobar igrač s jako dobrom igrom s loptom. Duga lopta mu je odlična gotovo na razini veznih igrača, a takvu vrstu igre znamo dosta često koristiti s Petkovićem u euro natjecanjima. Meni je onako od oka odlična kadrovska opcija. Nije bezveze čovjek vrijedio 18 milijuna eura. Doekhi mi je nepoznanica, ali je Ajaxova škola i kapetan s 23 godine to daje neku dozu sigurnosti da se radi o dobrom igraču.
  • Mali dioničar
    15.5k
    mladog Hrvata Orozasuperhik

    Ima jedan Nebojša Oroz koji ima jedan nastup za Dinamo u sezoni 1986/87.

    https://povijest.gnkdinamo.hr/popis-igrača/nebojša-oroz.html
  • superhik
    11.1k
    nakon tog odigrao jednu ili dvije sezone u Dinamu, ali iz Vinkovaca :smile:
    Ovaj lijevo na slici
    fsxlvyb2nmkespch.jpg
  • Beowulf112
    332
    Nije mi jasno kako bi mi doveli Ferra..vrijedi 5 milja..ugovor do 2024?pa nece ga benfica dati za kikiriki..a ovo za doekhija za 2milje..tu zvuci dosta okej..jer je u zadnjoj godini ugovora..ali posto ce se taj transfer odviti tek ako izborimo lp..do tada bi ipak dao sutalu prili..domaci decko..ako je lani bio ponajbolji u istri koja se borila za ostanak onda jbg vrijedi nesto
  • Infinity
    16.5k
    Ako on ima visok ugovor, a Benfica ne racuna na njega onda ce ga rado pustiti, jer ce na taj nacin steci ustedu na njegovoj placi. Benfica je u financijskim problemima ako se ne varam.

    Tu se onda javlja drugo pitanje. Da li Dinamo moze njemu ponuditi isti ili slican iznos za koji bi dosao?
  • Armagedon13
    959
    Vitesse izgleda prihvatio ponudu i sad je na igraču dali želi u Zg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions