• NORTE
    11.4k
    Preporuka je da danas kupite karte.

    Cijene su danas 30 za sjever i 50 za zapad, a sutra 50 za sjever i 70 za zapad.
    Cosey

    Stvarno?! Ne mogu vjerovat. Gdje je to uopće objavljeno?
  • Cosey
    501
    Na Ticket pointu.
  • Sljeme
    2.4k
    Za članove kluba karta za sjever je besplatna.
  • Cosey
    501
    Za članove kluba karta za sjever je besplatna.Sljeme

    Da, samo kaj je bolje tu mogućnost iskoristiti protiv Hajduka, Rijeke ili Osijeka.
  • Sljeme
    2.4k
    Ma ja sam ga pital jel ima popust za članove ko kak je protiv Legie bilo i veli da ima i dal mi je besplatnu. Sad moguće da mi je to oduzel od onih 4 besplatnih ili je fakat popust. Nemam pojma provjerite kad kupujete.
  • IstokKa96
    671
    Dosta sam siguran da je hajduk iskljucen iz te kombinacije...
  • Cosey
    501
    Dosta sam siguran da je hajduk iskljucen iz te kombinacije...IstokKa96

    Moguće. Nisam to do sad koristio pa ne znam točno.
  • deda
    32.6k
    Nitko nije isključen, nekad bilo
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja kad pročitam kako netko pljuje Petkovića , digne mi se kosa na glavi. Kao prvo, igrač Dinama je i pljuj si po svojima doma kak pljuješ po igraču Dinama.
    Drugo, u tri sezone koliko je tu, gledano ukupno, dao je više nego Gavranović jer ovog nije zapravo bilo kad se igralo protiv jačih ekipa. I kad je išao u Europi, nije to bilo to jer nije dovoljno lopti bilo a igra se bazirala na tome da Petko spušta i prosljeđuje loptu.
    Gavranović je zabio više jer stanuje u 16m i ovisi o loptama a petkoviće više asistirao i sam stvara šanse sebi i drugima.
    Obojica imaju prednosti i mane i žao mi je što nisu više skupa igrali.
  • InatiseSlavonijo
    517

    Za Europu je 20kn popust (nekad bio 20%), za Hnl 4 besplatne. Vrijedi za Hajduk i za sve. Zato učlanite se, ako ništa barem se isplati za utakmice.
  • IstokKa96
    671
    https://gnkdinamo.hr/hr/Klub/Clanstvo

    Ako klub odredi da se na hajduk ne moze besplatno...
  • Eduardo
    20k
    HRVATSKI prvak Dinamo u play-offu kvalifikacija za Ligu prvaka igrat će protiv moldavskog Sheriffa iz Tiraspola. Prva utakmica igra se kod moldavskog prvaka u utorak od 19 sati, a uzvratna u srijedu, 25. kolovoza, od 21 sat na Maksimiru.

    Doznajemo da u prvoj utakmici Dinamo neće moći računati na svog ofenzivca Lirima Kastratija (22). Moldavci mu ne daju vizu jer je državljanin Kosova, a Moldavija Kosovo ne priznaje.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Kakva su ovo jebena pravila i tko to njima dopušta? Jel Uefa natjecanje? Jel Uefa priznala Kosovo? Da i da. Mislim nije da nam je Kastrati nešto bitan, ali je ovo smiješno.
  • Crusades1986
    11.9k
    Mihiktaryan nije mogao igrat finale Europa lige pa UEFA nije mogla ništa promijenit, neće sigurno ni zbog Kastratija moć...
  • Ludovic IX
    7.2k
    Da je UEFA imalo pravedna, rekla bi , nema problem 3-0 za dinamo bb
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.