• Gelipter
    3.7k
    prosječni žitelj južnih krajeva Hrvatske koji navija za Ajdug razmišlja na taj način više ili manje nemojmo se zavaravati. Svi dobivaju i na sve se to odnosi koji puno seruckaju, ali sukladno pravilima jedni uvijek dobivaju, a isti klub većinom iz godine u godinu izbori to pravo. Kad se govori o "korporaciji", nelojalnom monopolu Dinama itd. simpatično bi bilo da se i ta "izborena prava" istaknu. Naravno nisam toliko naivan, ali čisto mislim da neke stvari treba naglasiti kad neki zanemaruju. Neki bi bili i hebeni i pošteni i uzeli novce i seruckali. Ovim ne pokušavam nijekati mnoge negativne pojave u hrvatskom nogometu u godinama iza nas i kazati da se ne smije kritizirati, ali navijati u Europi, primjerice, protiv najvećeg hrvatskog kluba, a onda novce uzeti mi je jednostavno licemjerno. Jasno da ne navijaju svi protiv, ali velik broj ljudi mislim da da.
  • Kwedi
    3.8k
    Kakvo jebeno licemjerje? Za koji kurac bi oni trebali ili nojevi ili lege navijati za Dinamo? Ili zbog kojeg kurca bi mi trebali za neki HR klub navijati u Europi? Za to kaj dobije netko sukladno pravilima koje vrijede za sve neku sitnu šušku?

    Tko hoće, nek navija al isto tak nek tovari uzmu Ligu prvaka, donesu bilijune Dinamu na temelju tog, svejedno bi navijao za sve Tobole, Gzire, Shelbourne i Debrecena svijeta protiv njih.

    Novac su dobili sukladno pravilima. I obrnuto da je situacija.

    Biznis ez južual, a ovo sve je ostalo prodavanje patetike o uzimanju para.
  • Bosna86
    11.6k
    Kulen, Čop, Andrić i Jurić…. Burton, Gojak ni na nebu ni na zemlji… Leovac, Stefulj, Moubandje…. Tolić, Bulat, Spikic potencijali ali s kraja klupe… Menalo i Kastrati koji nisu dovoljno dobri za europski nogomet… Nevistic treći golman… 3-4 mlada talenta koji ne mogu ni dobiti šansu jer je konkurencija ogromna…. Nabrojao sam iz glave 20 igrača s kojima mi nemamo pojma sta da radimo…. Jasno je svima tko je sportski direktor u praksi, ali ovo je stvarno teški debakl… Dovesti ćemo se u situaciju da će se Petković ozlijediti, a oce jer ne živi sportski i nećemo imati napadača… Prodati će se netko još i ostati ćemo bez zamjene a imamo 35 igrača u rotaciji…
  • Cosey
    501
    Čudan je taj nogomet sport. Lakše nam je ući u Ligu prvaka preko Sheriffa (ili Crvene Zvezde da je prošla) nego u Europsku ligu preko Slavije.

    Također, malo čudno razmišljanje za navijača, ali meni se ne ulazi u Ligu prvaka ako se ne možemo potući za to treće mjesto kaj vodi na proljeće u Europsku ligu.
  • bbb medimurje
    3.2k
    30 i 50 kuna za goricu, nekaj su smanjili cijenu
  • NORTE
    11.4k
    Oni imaju online prodaju a Dinamo je odlućio da je neće imati.SAS1987
    Ako je tehnički izvediva znači da ju može uvesti i dinamo. Ali da, mi jedini nemamo ni godišnje.
  • SAS1987
    14.7k
    Ako je tehnički izvediva znači da ju može uvesti i dinamo. Ali da, mi jedini nemamo ni godišnje.NORTE

    Pa naravno da moze. Pa do covid krize je bila online prodaja.
  • NORTE
    11.4k
    do covid krize je bila online prodaja.SAS1987
    S razlogom jer sad je ipak drugačija situacija, no Rijeka je svejedno uvela online prodaju, znači mogao bi i dinamo.
  • Blue 67
    216
    Najbolji napadač kojega trenutno imamo odlazi. Uz to od malena navijač Dinama što je više puta i dokazivao svojim odnosom i predanošću. No nije ni čudo što ide jer mu se prilike nisu ni davale a njegovi suigrači na istoj poziciji daleko su od briljantnog. No bitno da je nama prvi napadač prepuhani petković,čovjek koji igra nekog sidruna u 21. stoljeću s stalnim pokušajem nekog zadržavanja lopte koji rijetko kad urodi plodom,a u većini situacija ju izgubi ili kasni s predajom. Igrač kojeg se uvijek nekog kurca čeka i koji u stilu Messia šeta po terenu. Mario samo trpaj i sva sreća u nastavku karijere.
  • Benito
    823
    Zavrtila se neka priča da Dinamo želi Iličića. Koliko je to realno?
  • Pop corn
    8.1k
    Zavrtila se neka priča da Dinamo želi Iličića. Koliko je to realno?Benito

    Evo ti broj Vlatke, Antolica i Amre pa nazovi i pitaj. :wink:
  • LovroZG
    1.3k
    A realno je onolko kolko igrač želi da bude realno. Ak je čovjek pravi Dinamovac, možda stvarno i postoji obostrani interes. Ak su mu pare, bolji klub, bolja liga i sl. glavni faktori kod odabira kluba, onda baš i nije realno ova priča.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Upravo tako.
    Realno se već natukao para, a ne igra se baš ni u Dinamu za kikiriki.
  • Cosey
    501
    Preporuka je da danas kupite karte.

    Cijene su danas 30 za sjever i 50 za zapad, a sutra 50 za sjever i 70 za zapad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.