• Chuck Norris
    10
    fer čovjek i Dinamovac . Sretno mu bilo u karijeri.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Uvijek se veli da ljudi unutar svlačionice, kluba najbolje znaju u kakvoj su igrači formi i sve potrebno za optimalan rezultat.

    Meni ipak nije jasno kako se u klubu dogodio takav disbalans odnosno deficit na poziciji stopera.

    Znači u klubu može igrati jedan lijevi bek, a Dinamo ima Leovca, Štefulja, Moubu i sad ga igra Franjić. Odnos 1:4.

    Lijevo krilo može igrati jedan, a tu su Oršić, Čop, Špikić i Menalo. Opet 1:4.

    Stopera moraju igrati barem 2, a kod Bjelice su igrali i sa 3 stopera. A tu imamo KTC, Lauritsena, Šutala, Perića. Znači odnos je 1:2 ili čak 3:4.

    I to na poziciji koja je po logici stvari itekako izložena kartonima i ozljedama.
  • Carrasco
    3.9k
    Na stoperskoj poziciji mogu igrati Franjić i Ademi, a tu je i Milić. Znači imamo 5 čistih stopera, jednog koji igra u u21 i koji je dosta puta kroz mlađe selekcije igrao i Ademija koji može uskočiti. Znači potencijalno 7 igrača na toj poziciji.

    Dovesti još 6 stopera, 3 golmana i 13 napadača.
  • deda
    26.3k
    Deni Jurić se pozdravio s igračima Šibenika.
  • blue heart 72
    1.3k
    Najprije, hvala Gavranu na svemu pruženom u modrom dresu. Po meni je bio previše zapostavljen i to je jedini razlog odlaska. Zaslužio je više minuta, bez obzira na sve od njega se nikada nije čula nijedna zla riječ, bilo prema klubu, bilo prema nekom iz stožera.

    Sretno mu bilo u daljnjoj karijeri
  • BBB Sibenik
    3.6k
    “Kad su mi rekli da je Hajduk zainteresiran za mene, dobro sam se nasmijao” Gavra fala ti i sritno!
  • NORTE
    8.4k
    Dovesti centarfora, stopera i riješiti se viška. Tolića i Bulata koristiti u Hnl-u.
  • Olmic
    2.6k


    Nema dovođenja špice. Jurić se vratio
  • Nolifer
    5.9k
    To sam ja i govorio, pa me se napadalo, ali sad se objestinilo, treba obranu osvježit, a kaj se napada tiče, nisam ziher dal je Jurić killer za Europu, ako je, još bolje
  • Olmic
    2.6k
    Ako gledamo poziciju stopera, izvadio sam par hrvata. Nešto realno, nešto malo manje.

    1. Filip Uremović- nažalost loše procijenjen igrač od naše struke, sad je kapetan i jedan od bolji stopera u Rusiji. Cijena 7 milja, ugovor do 2024, nemoguća misija

    2. Martin Pongračić- skup, sumnjam da bi htio iz njemačke u hrvatsku. Nula bodova

    3. Boško Šutalo- 3.5 milje, Atalanta ga se hoće riješit, 2024 ugovor, ne bi bio loša opcija, ali teško da bi bila jeftina. U rangu najvećih naših ulaznih transfera

    4. Filip Benković-domaći dečko, do 2023 ugovor, čak mislim da ne bi bila ni cijena problem, ali jednostavno zdravlje i sklonost ozljedama. Iskreno sam slab na njega tako da bi ja i riskirao, ali to sam samo ja..

    5. Nikola Katić- određena svota bi se trebala uložit, vratio se nakon teške ozlijede, novac ne bi bio problem, ali kao i sa Benom, problem je ta ozljeda

    6. Dario Župarić- iskreno on se meni u Rijeci svidio, igra u SAD-u, 29 godina, ne bi bio skup jer mu ističe ugovor za godinu dana, po meni svakako opcija

    7. Mateo Pavlović-31 godina, ima još koju dobru godinu, preko 110 nastupa u Francuskoj ligi, cijena ne bi bila problem, također jedna od opcija

    8. Domagoj Vida- skup, u padu forme, nije opcija, ali ajde kao bivši igrač se našao na ovoj listi

    9. Jozo Šimunović- besplatan, to ako nas odbiju svi igrači ikad i Čorluka se neće vratiti iz mirovine, onda bi uzeo njega

    Moj prvi realan izbor bi bio Šutalo pa Ben pa Pavlović
  • thomas22
    256
    Navodno se kuha oko dolaska Iličića iz atalante!
  • Infinity
    14.9k
    Navodno se kuha oko dolaska Iličića iz atalante!thomas22

    To bi onako na prvu znacilo odlazak Majera, ali na poziciji Majera igra i Ivanusec pa sumnjam da bi Ilicic bio doveden da igra njihovu poziciju. Vjerojatno bi pokrivao spicu i desno krilo. To bi vec pozdravio.

    Jest star, al mislim da bi nam on valjao dvije sezone.
  • deda
    26.3k
    Ubite me, ali preksinoć sam sanjao da smo doveli Iličića.
  • Jaro
    5.1k
    Prodat Majera nakon sto je napokon dosao u kontinuitet forme, nakon rjesavanja Gavranovica, ostankom na jednom zdravom kvalitetnom stoperu, drzanjem Krznara za trenera vodi ka ugrozavanju rekorda u LP...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.