• deda
    32.8k
    Vidiš da će se gradit u Gorici. :wink:
  • Mali dioničar
    15.5k


    Evo na Stamford Bridge i Santiago Bernabeu svi idu autom i svi se parkiraju pod tribinu.
  • xavier
    12.1k
    Prvo da kažem kako nisam protiv stadiona van grada jer je sve bolje od ovog što sad imamo, ali sad bih zapravo radije da stadion ostane u Maksimiru, samo par stotina metara dalje kako smo već više puta i pisali.

    Najbolje mi je to famozno pitanje parkinga čim krene priča o stadionu i uvijek netko izvuče Allianz arenu kao primjer, a zapravo je dobar dio europskih stadiona i dalje u gradovima i svi se nekako snalaze.

    Ok, jasno je da recimo @deda baš ne može zgodno doći bez auta, ali većina nas ostalih bi zapravo bez ikakvih problema došla javnim prijevozom ili parkirala negdje malo dalje i onda došli pješke.
  • Mali dioničar
    15.5k
    A po parking analogiji Advent u Zagrebu bi isto trebao preseliti na Blato.
  • LovroZG
    1.3k
    Javni prijevoz, barem tramvaji, puca čim na tekmu ide više od 10k ljudi. Jednostavno murja zaustavi tramvaje oko Maksimira skoro sat vremena prije tekme pa se ti jebi. Nije to baš najspretnije, pogotovo za one koji ne idu na tekmu.
  • Park
    22
    Zar nije poanta nogometne utakmice da ona bude spektakl?
    Sta nije svakom navijacu drago gledati taj susur, ludilo, pune birceve i rijeke navijaca po ulicama grada?
    Ne mogu vjerovat da ima toliko dinamovaca koji bi Dinamo preselili u neko Blato, iz Maksimira.
    Sta je to sto je ovom klubu ostalo, a da je vise dinamovskije od Maksimira?
  • LovroZG
    1.3k
    taj susur, ludilo, pune birceve i rijeke navijaca po ulicama gradaPark

    Šta bi točno od tog nestalo ak Dinamo ode iz Maksimira?
  • dinamo vitez
    337
    Dok sam bio mlađi, razmišljao sam slično, da se iz Maksimira ne smije. Sad samo želim novi stadion, makar i na Sljemenu bio.
  • BluePhone67
    4.1k
    Vratimo se u 2009 godinu. Ista meta isto rastojanje.

    pc94g5ohyjhy8rf2.png
    m92mcebbxmj91khu.png
  • deda
    32.8k
    Svi smo mi emocionalno vezani za Maksimir, do vraga cijeli život idem na tu betonjaru. Ali kao što čovjek nekad treba prodati stan, kuću, promijeniti mjesto prebivališta, tako i ideja o stadionu na drugoj lokaciji ne smije biti a priori odbijana. Ja mislim da je bitnije za Dinamo imati svoj stadion makar u Čučerju, nego vječno biti vezan uz nekretninu koja nije tvoja tj. o kojoj ne možeš odlučivati svojom voljom. Naravno, ovo povlači prvo funkcioniranje kluba na principu čistih računa, da li kao udruga kojoj upravu biraju članovi ili kao dd tj. privatno vlasništvo. Dok se jedno od ovog dvoje ne dogodi rješenje pitanja Dinamovog stadiona neće biti na vidiku.
  • Kwedi
    3.8k
    Imamo dvije aktualne teme koje su kontradiktorne na nekoliko razina.

    Jedna je novi stadion, a druga problem slabe posjete.
  • 000
    946
    Mozda bi jedna pobila drugu.
    Za Max sam definitivno, ali skromnih gabarita uz pratece sadrzaje. Znaci da mozes provesti ugodno popodne sa ekipom, obitelji, da je sve na dohvat ruke.
    A vulkane neka zidaju gdje god hoce. Svi smo siti supljih prica.
  • xavier
    12.1k
    Ja sam zapravo prošao suprotan put od većine. Prije 10 godina, kad većina nije željela ni čuti o seljenju, ja sam smatrao da stadion treba napraviti negdje drugdje iz početka, a sad, kad svi pričaju o stadionu van grada, ja bih da ostane ovdje. No govorim naravno o potpuno novom stadionu, nikakvo renoviranje ili dovršavanje ne dolazi u obzir.

    I apsolutno sam za relativno mali, kompaktni, navijački stadion, a neke velebne arene nek grade negdje drugdje.
  • reziser
    6.8k
    a mi nek tu raspravljano o kinezima, stadionima, blato, maksimir, parkinzi....

    od svega toga nece biti nista, pa ni u velikoj Gorici

    o stadionu u VG
  • deda
    32.8k
    Drugim riječima, "Mi bi......, ali"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.