• masacusec
    3.5k
    Jedini izgovor za necijepljenje koji razumijem jest buntovnički inat ovoj vlasti koja nas tjera da se cijepimo isključivo iz ekonomsko-gospodarskih razloga, a nipošto humano-zdravstvenih. Razumijem i one kojima zdravlje ne dopušta da se cijepe.
    Za sve ostalo, ne kužim zašto se ne cijepiti! Ljudi, osvijestimo se i razmislimo kakva sva sranja svakodnevno unosimo u sebe, izloženi smo svakojakim kontaminacijama, eksperimentima, lijekovima koje a priori uzimamo jer su nam propisani.
    Naravno, svatko ima svoje pravo i ne pada mi na pamet biti agitator cijepljenja, no nejasan mi je stav: Korone se ne bojimo, cjepiva se bojimo!
  • markoli
    1.7k
    Osobno se ne planiram cijepiti do daljnjega. Prebolio sam prije 10-11 mjeseci i još uvijek imam visoku razinu antitijela. Zasada se pokazuje da su rizici cjepiva niski, ali moguće dugoročne posljedice ne znamo. Nadam se da ih neće biti, ali ne želim riskirati, makar to bio mali rizik. Tko se boji i tko je ugrožen neka se cijepi. Da sam stariji i da sam ugrožena grupa vjerojatno bi se cijepio jer bi mi rizik koronavirusa bio veći od rizika cjepiva.

    Npr. imaš i dosta žena koje doje ili koje planiraju djecu u roku od šest mjeseci - njima se recimo savjetuje da se ne cijepe. itd. itd.
  • znajdatevolimja
    155
    Ma u svakom slučaju je bilo zanimljivo za čut najnoviji stav predsjednika, iako smo svi svjesni da od toga na kraju neće biti apsolutno ništa.
  • Stihl
    3k
    Predsjednik od pocetka ove korone na to gleda sa podsmjehom i česti su njegovi istupi u javnosti gdje govori da treba prestat sa tim pizdarijama. Druga stvar je to kaj on nema nikakav utjecaj da bi nekaj promjenio, ali eto moze pričat haha
  • NitkoBitan
    17.1k
    Svim Britancima (ukljucujuci i cijepljene) uvjet za ulazak u Hrvatsku negativan test, Pandorina kutija je otvorena
  • Jaro
    7.3k
    jos jedan antivaxxerski potez stozera i vlade
    S jedne strane ovdje prijetis obaveznim cjepljenjem, a s drugo ljude koji su cjepljeni tjeras na testiranje da bi usli u drzavu...
  • Mali dioničar
    15.2k
    Pa naravno da bi test trebao biti glavni kriterij kad već uspostavljamo kriterije.

    Jel veći rizik kretati se u društvu necijepljenog negativnog na virus ili cijepljenog pozitivnog?

    Ne moram valjda sad obrazlagati tezu da se može zaraziti bio cijepljen ili ne.
  • Baneki
    745
    Stavite to u kontekst npr. gripe pa vidite koji je to besmisao, sve oko testiranja, propusnica i svega ostalog. Virus kakav god da je će biti ovdje s nama još dugo kao i virus gripe.
  • Baneki
    745
    Malo nogometne atmosfere na prosvjedima u Londonu

  • Neki tip
    21.3k
    7wy3uxqeslpyytcm.jpg

    Eto ga, ljudi, tko treba..

    Besplatan! Samo platiš troškove testiranja i miran si. :snicker:
  • NitkoBitan
    17.1k
    Besplatan! Samo platiš troškove testiranjaNeki tip sa Zapada

    A koliki su troškovi testiranja
  • Neki tip
    21.3k
    nadam se da je ironija bila očita..

    A ako pitanje nije retoričko, odgovor ne znam.
  • og1986
    2.9k
    Podaci iz Engleske dovode u pitanje vrijednost covid potvrda.
    Naime i cijepljeni i necijepljeni mogu dalje prenositi virus. Dok ako ste cijepljeni ćete lakše preboljeti. Covid potvrde su uvedene jer se smatralo da cijepljeni nemogu biti novo žarište virusa, ali to čini se nije istina.
    A Fauci u Americi govori kako će doći još novije varijante od delte te da kraj ovom svemu nije tako blizu.
  • Dudu
    2.6k
    Ima grčkih slova, tek smo na četvrtom :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.