• Dudu
    2.6k
    od Egipćana eventualno Salaha dovest :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    https://middleeast.in-24.com/sport/News/31586.html

    preguglao nabrzinu, neki Ibrahim Adel iz Pyramidisa kojeg trenirao Ante Čačić. Navodno 4 milijuna dolara dajemo sto djeluje apsurdno
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Čini se Ovaj, navodno posudba za oko 1.5 milijuna dolara i onda otkup za oko 4, Čačićeva preporuka izgleda :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ako ovaj košta 4 milijuna dolara onda mora igrati bar kao Chiesa.
  • Eduardo
    17.1k
    Lijevo krilo (20) - procijenjen na TM-u na 150.000? Ibrahim Adel
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kastrati ako odlazi , odlazi za ne manje od onoga što je plaćeno. I opet ako smo nezadovoljni s njime, nek ide. Ali ja mislim da on ima puno mjesta za napredak i žao mi je ako ode
  • Infinity
    15.1k
    Ne bih se iznenadio da europski treneri po arapskom svijetu imaju dobru proviziju za prodaju igraca. Svake sezone se cuju neke preporuke i cekaju ogromni iznosi za transfere. Kad se sjetim onog Ali Karimija padne mi mrak na oci.
  • Nino Bule
    11.2k
    Navodno dinamo trazi 5 mil eura za kastratija, vidjet cemo sta ce bremen dat
  • SAS1987
    13.2k
    Ja nikada ne bi prihvatio posudbu sa potencijalnim otkupom za igraće na koje se računa poput Gojaka ili Kastratija. Izgubiš igraća pa mu trebaš pronaći zamjenu a uvijek postoji velika vjerojatnost da neće otkupiti igraća pa na kraju imaš i njega i njegovu zamjenu.
  • xavier
    11.1k


    Pa jasna stvar. To radiš s igračem na kojeg ne računaš i želiš ga se riješiti, ali nitko ga ne želi kupiti odmah pa nemaš drugog izbora.
  • deda
    27.3k
    AIK je zainteresiran za posudbu Zagorca
  • Nino Bule
    11.2k
    Bolje nevistica na posudbu
  • Beowulf112
    301

    Nebi ga dao za te pare sto se spominju.Navodno werder nudi pola milje eura za posudbu + 1,7 milja nakon posudbe za otkup.S tim bi vratili ulozeno jer smo ga platili 2 milje.Mislim da nam nije sila prodavat.Taj "kikiriki" nebi se ni osjetio,a korisniji je kao rezerva.I treba reci da je dobro startao u sezonu zasada.I nema neznam kakvu placu da je neki financijskj uteg(mislim da ima cca 350 tisuca eura)..naspram jednog leovca koji je cca 700 tisuca eura i nije uopce u planovima
  • Baneki
    703
    Tu na forumu se koji put stječe dojam da bi još platili da ga netko odvede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.