• Neki tip
    21.3k
    Petar Stojanović odlazi na posudbu za 300.000 eura, a ako Empoli ostane u ligi aktivirat će se obveza kupnje od 1.2 milijuna eura.Krizy

    Pa, s obzirom na to da mu ugovor istječe u siječnju 2024., da je standardni slovenski reprezentativac, da mu je 25 godina, i nije neki posao..
  • deda
    32.8k
    Evo Stojketa nazad iduće ljeto
  • thomas22
    262
    Pil mi je stojke krv na slamku ali kak ristovski igra mogli bi plakati za stojketom!
    I definitivno preslab transfer za prvotimca dinama i slovenije!
  • Kwedi
    3.8k
    @Ivailucija6revolucija gdje se vol okreće?
  • miro
    4.5k
    potpis od slova do slova
  • blue heart 72
    1.7k
    Ne znam kak većina gleda na to, ali mogel bi potpisati kaj je thomas napisal. Ne znam ni sam, koliko put me Stojke izživciral baš ono do daske, ali mu se nikada nije mogao osporiti iskreni i pošten odnos prema svetom dresu. Što se cifre tiče, više nego smiješna. Po meni sve ponude za njega ispod 3 M, ne bi razmatrao. Ipak imamo nekakvu reputaciju na nogometnom tržištu, ali opet dok znamo da nam je Majo SD (bar na papiru), ništ me ne čudi. Još dok se zna da se posluje sa žabarima, još mi se više okreće sve u želucu
  • Nolifer
    8.2k
    Koga dovesti? Risto mi nije nešto, Moharrami ozljeda?
  • Bosna86
    11.7k
    Isforsiran transfer, nažalost… Sa 3 desna beka, spali smo na jednog zdravog… Petru sve najbolje, jedan od rijetkih koji nikad nije birao utakmice… Bolji je igrač od Ristovskog
  • LovroZG
    1.3k
    1.2 milje je malo, al nije mi jasno ko bi trebo dat tri milje za 25-godišnjeg beka koji nam nije starter?
    Svaka čast Stojanoviću, al on jednostavno nije igrač koji može sakriti svoje mane, najveća mu je vrlina borbenost i to se vidi, jebiga.

    Btw, šta se Moha ne bi trebo uskoro vratit na teren? Reagirate ko da ga neće bit mjesecima pa nam treba još neko uz Ristovskog.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    A imamo i Ivu Pinta da uskoci ako zatreba, jos uvijek je pod ugovorom do kraja ove sezone :grin:
  • deda
    32.8k
    Gyamfi je u niskom startu
  • Pop corn
    8.5k
    ali opet dok znamo da nam je Majo SD (bar na papiru)blue heart 72

    Sportski direktor je Damir Krznar. Majo Vlak je službeno bačen na neku drugu poziciju.
  • Eduardo
    20.4k
    AS Saint-Étienne navodno iskazao interes za Kulenovića.
  • Beowulf112
    332
    Kule rupa..cudi me da vlada pomama za njim.Meni je smijesno usporedivat njega i mandzukica.Cak je i on u jednom podcastu rekao da mu je mandzo igracki uzor.Za 3 milje bi ga nosio na ledima do engleske.Nevrijedi on to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions