• Eduardo
    20.4k
    Koliko ima istine u ovom ne znam, ali Bešiktaš traži napadača i njihov trener želi Gavrana.

  • Maki17
    218
    Stojanović prema Empoliu za 2 milje, sn
  • Nino Bule
    13.9k
    Ima boga
  • Dudu
    2.6k
    Valjda nije patka, sretno Stojke :D
  • flexXy
    2.3k
    Pretpostavljam da se onda radi i na zamjeni, nebi bilo dobro da ostanemo samo na Ristovskom. Cudi me pa se jos nije ni jedno ime spominjalo.
  • Eduardo
    20.4k
    Po nekim defanzivnoj procjeni Stojke je treći bek, ofenzivno vjerojatno prvi. Moha prije ozljede je meni osobno izbor no.1 bez trunke razmišljanja. Pitanje je kakvog ćemo ga gledati ove sezone. Mislim da niti od Ristovskog nismo dobili što smo očekivali, posebice u napadačkom dijelu igre.

    Imam osjećaj da je Stojanović - Ibanez ove generacije. Borbenost i požrtvovnost uvijek prisutni, ali uvijek fali ono nešto. Ako jedan segment funkcionira savršeno onaj drugi zakaže. A većinom je taj koji zakaže onaj obrambeni dio. Nosi breme Pedra, dežurnog krivca i kad je i kad nije. Možda bi ipak rastanak bio najbolje rješenje i za igrača i za klub.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Od mene će Stojke uvijek, ali baš uvijek imati respekt. Njemu je bilo uvijek svejedno jel igra protiv Kustošije ili Reala, išao je uvijek punim gasom. Također je dečko koji nije imao niti najmanji eksces u ovih par godina i bio je omiljen u kabini. Ako će otići meni osobno neće biti drago .
  • Eduardo
    20.4k
    apsolutni respekt :up:

    Ali, jedan je višak. Stojke, Moha ili Rile? Ti bi se sigurno riješio Makedonca :smile: Moj izbor bi ipak bio Stojanović - Moharrami prvi bek, Rile rezerva. Naravno, uzimajući u obzir kad su sva tri u top formi.
  • SAS1987
    14.8k
    ...Nottingham Forest, član Championshipa, poslao je ponudu za Dinamovog napadača Sandra Kulenovića! Po našim informacijama ukupan posao iznosio bi oko 3 milijuna eura! Naravno, ništa još nije definirano, Modri klub se mora izjasniti o ponudi, ali dosta je vjerojatno da bi se taj posao mogao vrlo brzo realizirati. ...

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/opasno-se-zahuktalo-u-maksimiru-za-napadaca-stigla-milijunska-ponuda-iz-engleske-ceka-se-odgovor-dinama-15088559
  • xavier
    12.1k
    To može biti 3 milijuna jedino ako tu računaju i cijeli njegov ugovor kako to u SN obično i rade.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Čisti se polako kadar. Samo za Andrića i Milića ništa ne čujem.
  • Dudu
    2.6k
    Zafalilo im drva u nottinghamskoj šumi :lol: :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Nottingham puca na League One :lol:
  • Nino Bule
    13.9k
    Ovo mi je ljepsi dan nego rođendan, jos andrica i gojaka do kraja prijelaznog roka nekom uvalit i to je to.
  • Markelo
    2.6k
    Čini mi se da Legija ima 20% od sljedećeg transfera Kulexa. Ako me pamćenje dobro služi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions