• xavier
    12.1k
    Ćuze je ponovo otišao u Dnipro, ali opet bez obveze kupnje.
  • SAS1987
    14.8k
    Špikića, Štefulja, Nevistića, Jurića, Bulataxyz

    Nisam siguran za ostale ali Špikić i Bulat će biti vrhunski igrači.
  • Infinity
    16.5k
    Od 5 takvih igrača koje Dinamo dovede iz HNL-a, 4 ih ne opravda ulaganje. Jedino su se dobri pokazali igrači Lokosa. Svi ostali igrači koji su se dokazali su iz Dinamove škole. Evo od Čabraje, Špikića, Štefulja, Nevistića, Jurića, Bulata - ako dva budu dobra, bit će super. Što nije bolje onda dovesti jednog Lauritsena i znaš što dobivaš? Dovedeni pusti igrači, a protiv Valura trebaju igrati reprezentativci...xyz

    Pogadjali smo mi i s igracima iz HNL-a, a isto tako smo fulali s 'Lauritsenima'. Doumbia, Lecjaks, Machado, Wilson i ekipa sigurno nisu ispunili ono sto se od njih ocekivalo, a svi su dosli sa strane i skupo su placeni. S druge strane si iz HNL-a doveo Gavranovica, Rrahmanija, Roga, Livakovica. Svi su nam valjali, u najmanju ruku su bolji od ove ekipe koja je dovedena sa strane.

    Naravno da se dogadja dosta promasaja s igracima iz HNL-a, ali to sto dolazi neki stranac za milju, dvije ne znaci da ce on biti dobar. Pogadjalo se s Orsom, Petkovicem, dovedeni su sa strane, pa i Soudani, spomenuti Lauritsen, Teophile, al medju svima njima mozes fulati.

    Valjali su nam samo igraci Lokomotive? Prosle sezone smo si uzeli Jakica, Tolica i Kastratija. Kastrati je kostao vise nego ova dvojica zajedno, a svaki nam pojedinacno znaci vise nego taj Kastrati koji je meni osobno drag. Na stranu odnos Dinama i Lokomotive, al ako nam je Lokomotiva zicer onda bi valjda iz ove danasnje perspektive skuplje bio placen Jakic nego Kastrati, pa i Tolic isto.

    Greske se dogadjaju, pogotovo u nogometu. Nit je skupi stranac zicer, nit je Lokomotiva zicer, a isto tako ne mora znaciti da je HNL igrac siguran promasaj.

    Mi ne mozemo dovesti igraca koji kosta deset milijuna eura, ali je vise puta dokazano da se moze uloziti deset milijuna eura u veci broj igraca i da jedan od njih na kraju kroz Dinamo dodje do te vrijednosti. Prosle sezone smo ulozili deset milijuna eura u igrace, a danas ti igraci vrijede oko 30 milijuna eura. Sezonu prije smo ulozili 6.5 milijuna eura, a od tih igraca sam Ivanusec vrijedi duplo od ulozenog . U sezoni 18/19 je ulozeno opet deset milijuna eura, a od igraca koji su tad dovedeni i danas u Dinamu imamo Majera, Orsica i Petkovica koji sami vrijede skoro 40 milijuna eura, a jos je tu njih par i tih deset milijuna danas vrijedi skoro pedeset. I ne, ne pricam o tom kako i koliko cemo zaraditi, nego da se novac ne moze uloziti u skupe igrace, jer skupi igraci ne zele doci u Dinamo, ali Dinamo moze uloziti u X broj igraca od kojih ce Y broj igraca dosegnuti vrijednost koja je Dinamu potrebna.
  • Neki tip
    21.3k
    lajk nije dovoljan, već moram dodati da je ovo jednostavna, ali krasna mini analiza.
  • deda
    32.8k
    Sad veliju da je pred dogovorom posudba Šutala i Ćuže u Istru.
  • xavier
    12.1k


    A onda je ono za Ukrajinu ipak bilo fejk.
  • deda
    32.8k
    Nije. Sad kažu ipak Dnipro. Posudba na godinu dana.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Samo ne znam zašto hoće da posude Šutala.
    Imamo četiri stopera, ako on ode ostaju samo tri, a to je definitivno premalo.
  • deda
    32.8k
    Možda ti ispune želju pa nekog dovedu
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nadam se da će Lauritsen ući u formu što prije jer ove dvije tekme mu baš nisu bile bajne.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Možda mu šiške smetaju, malo je pustio kosu.

    Ona asistencija protiv Valura u Zagrebu će definitivno naći mjesto na nekoj youtube kompilaciji.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Haha, moguće da su šiške problem. Mene je naživcirao kad je propustio onu loptu u Reykjaviku i kad je onaj napadač izašao sam na Zagorca. Nema veze, može se desiti, ali on ide prigovarati Stojanoviću. Baš bzvz.
  • immerwieder
    1.4k
    prati viking zonu, pa zna da je stojke za sve kriv
  • The Undertaker
    5.5k
    Za sve što Lauritsen napravi loše kriv je on sam. Za sve što Stojke napravi loše kriv je trener. Barem meni.
  • Eduardo
    20.4k
    Di Marzio piše da bi Romin golman Robin Olsen trebao otići u Lille. To bi trebalo značiti da jedan od klubova koji se često spominjao u kontekstu Livakovića ispada iz igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions