• 000
    946
    Zvjezdice su stigle sa adidasom, tj na njihovu inicijativu, pošto i u ostalim dijelovima svijeta imaju istu praksu sa klubovima koje sponzoriraju.
  • BluePhone67
    3.9k
    Mi bi trebali stavit umjesto sugave zvijezde, bbb sjevernjacu . :halo:

    abeh77soa30dxwav.jpg
  • deda
    32.6k
    A možemo ju i s 4 kraka stavit. Jebene su te stigme. Ovi uzmu kao simbol crvenu petokraku i sad je ne smijemo koristit do kraja civilizacije. Puno je takvih stvari u ovom svijetu. Previše
  • Guinness
    2.2k
    pa... I ne baš. Diadorina zadnja garnitura dresova, majici, trenirki je imala 2 zvjezdice plus oznaku za 100 godina. Nakon toga se prešlo na punu i oni nisu stavljali zvjezdice
  • BluePhone67
    3.9k
    2018. GODINA
    GODIŠNJI FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ I IZVJEŠĆE NEOVISNOG REVIZORA


    GNK Dinamo objavljuje godišnji financijski izvještaj i izvješće neovisnog revizora za 2018. godinu. Financijski izvještaj i izvješće neovisnog revizora za 2018. godinu možete pogledati niže u članku ili downloadati i pogledati KLIKOM OVDJE

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/godisnji-financijski-izvjestaj-i-izvjesce-neovisnog-revizora
  • 000
    946

    Naravno, ali to je islo na zna se ciju inicijativu, tako da to treba uzeti sa zadrskom.

    n3vclo4.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Zanimljivo da su objavili i izvješće revizora. Mislim da je baš tu neko spomenuo da se to treba objavit. :smile:
    Nije mi jasno kak u izvješću ispada da smo duplo više uprihodili od godišnjih 2017. nego 2018.?
  • BluePhone67
    3.9k
    7kjrkh3iewlol5wq.jpg
    4xa1cb9xe708i2z8.jpg

    Sn 17.04.2019
  • SAS1987
    14.7k
    , i meni svašta nije jasno sa ovim izvještajem.

    Par točaka koje su mi bile zanimljive:
    • Godišnje ulaznice: kao što je kazao LovroZG, duplo manje od 2017?
    • Ulaznice: UEFA natjecanja: 316 000€ .. mislio sam da će biti više, jer vjerovatno se na jednoj utakmici protiv Vitorije Plzena zaradilo više novca (opomena, Benfica i Vitorija se broje u 2019).
    • Članarnine: Više se zaradi od članarnina nego od ulaznica za HNL (opomena, godišnje se ne broje). Znaći da bi se klubu jako financijski isplatilo da se više radi na rekrutiranju novih ćlanova.
    • Glavni sponzor: Glavni sponzor, Lana Grupa plaća 73 000€? C. Zvezda od Gasproma navodno dobije 4 000 000€ godišnje, Partizan navodno 2 000 000€, NK Maribor je od Sava Osiguranje više od 500 000€ (to je podatak za 2016 godinu, nemam pojma kako je sada) i još par manjih sponzora koji plate svak po 100 000€. Hajduk je od Tommy dobio cca 640 000€ na sezonu.
    • Prodaja proizvoda: To so dresovi i suveniri? Onda cifra od skoro 800 000€ nije loša. I znaći da bi sa pravim marketingom i trgovinom u centru bila i puno bolja.
  • deda
    32.6k
    Bravo SAS, iste ove elemente sam ja primjetio. Nema nikakve logike, apsoutne logike.
  • BluePhone67
    3.9k
    tbepum7ms2gi3ou0.jpg
    okkfb87mpgokihq5.jpg

    Sn 19.04.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    1o1xcsqioudu62kz.jpg
    qdcx9g3nvy5urbts.jpg

    Lagani off, ali neki dan se spominjao Dinamo gdje bi mogao biti u buducnosti i spominjao se Ajax.. Pa evo intervju naseg Dominika Kotarskog
  • BluePhone67
    3.9k
    Ajax ima buget za place, prve, druge i mlade momcadi 28 milja eura, u zadnjih 7 god potrosio je na pojacanja 150 milja eura, a prodao je igrace za 270 milja ( konto + 120 milja eura) ne racunajuci prodaju ulaznica, marketing, puni stadioni i bonusi u Europi.. Spoj mladosti i i skustva, popracena sa fantasticnim uvjetima za mlade igrace u mozda najboljoj nogometnoj skoli gdje crpe igrace iz cijelog svijeta, gdje je sve poslozeno u spagu, gdje je filozofija omladinske skole i prve ekipe znak jednakosti pa tako i onaj 16 godisnjak koji udje u prvi sastav je vec upoznat sto se od njega ocekuje i ne treba se dodatno raditi sa njime vec iskljucivo se radi na usavrsavanju i prilagodbi na seniorski nogomet. Nije zanemariv faktor, dapace kamp od Ajaxa gdje mladi igraci ne da se usavrsavaju vec pohadjaju i osnovnu skolu tako da su doslovce i po 12 h ovi sto su iz istog grada, neki koji su stranci su i 24 h i spavaju u smjestajima od kluba i tako su na oko kluba prakticki svi vecinu vremena. Stvaraju prije svega nogometase, ali i ljude jer ih skoluju i takva djeca brzo odrastaju i takva djeca od svojih suigraca ne vidi samo konkurenciju vec i brata i sestru jer sa njima provode vecinu vremena i sa tom filozofijom stvaraju zajednicu, stvaraju homogenost i stvaraju sustav koji se samo okrece i prije svih i iznad svih jedino je bitan klub. Sve sto rade je za klub kao institucija i za navijace diljem svijeta koji ovaj nacin razmisljanja su prepoznali jos prije 30 godina i vise. Sjecam se prve kazete Ajaxove skole sa,Kluivertom , kamerama na treningu, sablonama, uigranosti, takticnosti, obrazovanju o nogometnoj strategiji, lijecnickoj sluzbi, skautingu itd. I to prije sve prije 30 god.

    Dinamo je na dobrom tragu jer ima talente ali jos puno zganaca treba pojesti da dodju na razinu svega nabrojanog, mozemo izbaciti pojedinca i projekt kluba ali ne mozemo izbacit generaciju skolovanih igraca pa tako nemamo godinama lijevog beka, nemamo igraca koji zna centrirat, nemamo golmana za reprezentaciju vec 20 godina. Zamisli da prodjes sve selekcije Dinama i mlade reprezentacije i kasnije te nema nigdje, to u Ajax skoli ne postoji, bilo koji takav igrac negdje igra u Europi dali zapazenu rolu ili nesto manju ali igra. Sve je vec netko davno izmislio, mi samo trebamo to primjenit i bit ce svima bolje u buducnosti.
  • Bosna86
    11.6k
    Dinamo ima 50 mil ukupni budget, samo sto dinamo osim svoje djece hrani jos i 101 pijavicu, a Ajax bas i ne
  • The Undertaker
    5.1k
    Vi u jednom godištu imate 20 igrača. S obzirom na konstantnu selekciju, obično je to u Dinamu 20 najboljih (ili među najboljim) igrača u Hrvatskoj. Ne mogu svi dogurati do A ekipe. Jednostavno nema mjesta. Neki se izgube, neki odu u druge klubove i lige, neki na posudbe. Utakmice sa Chelsea i Southamptonom su pokazale da smo tu u vrhu sa najboljima. Osnovni problem nije u školi već u tome da ne možemo zadržati igrače do 23-24 godine i onda ih prodati. Zamislite kakav će Olmo biti igračina sa 24 godine. Samo, u nekom drugom klubu. Ajax to može pa ima nešto bolje rezultate od nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.