• Nolifer
    6.4k


    Ne volim ih, ali to je bar neko predstavljanje, za razliku od naših dresova, kaj je bilo baš anemično...

    Zanimljive boje u svakom slučaju na tom dresu...
  • xavier
    11.1k
    Ne volim ih, ali to je bar neko predstavljanje, za razliku od naših dresova, kaj je bilo baš anemično...bbbjura

    Kažeš ne voliš ih, ali moraš priznati da je predstavljanje čak bolje od našeg...jer inače smo Liverpool i mi tu negdje što se tiče takvih stvari :cool:
  • nkdz
    829
    novi dresovi hiberniana, Joma je "ugravirala" vizuru Edinburgha na dres.
    Hibernian je prema dinamu puno manji klub ali Joma se ko manji proizvođač ipak potrudila pa je napravila nesto malo ipak unikatnije od dresa iz kataloga.

    21-22-home-jersey-jnr-3487.jpg


    ovaj gostujući mi je savršen, volio bi ga vidjet kak bi bio za naš gostujući sa plavim crtama
    21-22-away-jersey-snr-3542.jpg

    AWAY-KIT-GRAPHICSAway_Social_V1_2021-06-24-062759.png
  • Infinity
    15.2k
    novi dresovi hiberniana, Joma je "ugravirala" vizuru Edinburgha na dres.nkdz

    To je Macron prosle sezone odradio Zeljeznicaru. Nije cijelo Sarajevo, nego samo Grbavicu, al ista fora.

    vzozfbr12c84546w.jpg


    Taj bijeli Hiberniana mi je ekstra.
  • nkdz
    829


    Ovaj Macron mi isto izgleda vrhunski

    Mali proizvođači se puno više potrude
  • Nolifer
    6.4k
    Kažeš ne voliš ih, ali moraš priznati da je predstavljanje čak bolje od našeg...xavier

    Nije mi problem priznati ako netko to radi bolje od nas, tako je ne volim ih, ali priznam da su odlično napravili predstavljanje tog dresa, za razliku od nas kaj baš i ne.. baš anemično kao što sam rekao prije...
  • badjibadara
    1.6k
    Mali proizvođači se puno više potrudenkdz

    919e437223937c0136e341d695cc2f6b.png
  • nkdz
    829


    *mali proizvođači se puno više potrude oko malih klubova, znam i ja da Adidas za Bayern ili Španjolce radi kaj oni žele ali za Dinamo složi ponudu iz kataloga ko i za Ipswich što nije slucaj kod Macrona ili takvih
  • Mali dioničar
    13.9k
    Liverpool gostujući.


    to9ejkq9dcr51fi6.jpeg
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Plavi s bijelim ovratnikom i obrnuto za gostujući bi bio bingo za dinamo
  • nkdz
    829
    kad je vec bio Liverpool pa da onda ubacim i Everton,






    everton-home-shirt-2021-22_ss4_p-12057112+u-1gu43ztu7yuug591msr4+v-a5a52f3c167446c48336486b52ef0255.jpg?_hv=1&w=900
  • xavier
    11.1k


    Dosta s tim videima, bolje je kad ova kod nas kaže "ovo su novi dresovi, a sad će trener Krznar pričati o idućoj utakmici" :grimace:
  • agramZ
    2.3k
    fila dresovi :gasp:
    YI1jo9hj_o.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.