• vafenss
    233

    Francuska-Svicarska
    Portugal-Belgija
    Svedska-Ukrajina
  • Navijač Dinama
    6.8k
    znam znam. Ispravio sam, tj.sliku postavio.
  • immerwieder
    1.1k
    portugalci opet idu dalje kao treći, kao i prošlo prvenstvo
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mađarima svaka čast i respekt. Pokazali su kako se bori i igra za svoju državu i dokazali da se sa dobrom organizacijom i maksimalnim angažmanom može i protiv puno kvalitetnijih momčadi. Navijam uvijek za Njemačku ako ne igra protiv Hrvatske i Bosne, ali mi je danas baš bilo žao Mađara.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Danasnji nijemci su odvratni(cast izuzecima),sve najgore im zelim nek se utope u svojim bolestima
  • Neki tip
    18.3k
    Nekad sam za Nijemce navijao odmah iza Hrvatske.

    Danas svim srcem uz Mađare. Šteta.
  • Nolifer
    5.9k
    Nisu to više Nijemci, kao nekada, i oni se prilagodili novijoj modernijoj gluposti... Iako ne volim Engleze previše, navijam za Engleze da ih ''razguze'' na Wembleyu i razmontiraju na tvorničke

    Kaj se Mađarske tiče, da ugodno iznenađenje prvenstva, iako su ispali, al su se dostojno borili..
  • xavier
    11k
    Po kladionicama prvi favorit za osvajanje je Francuska, zatim Italija pa Engleska i Njemačka. Zanimljivo je da jedan od 4 najveća favorita sigurno ispada u 1/8 finala.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Sad se pojavila korona u Kopenhagenu nakon kaj je Danska otišla iz Kopenhagena.

    Komedija.
  • Majki2111
    2.5k
    Par statističkih pikaneterija s Losovog fejsa.

    Sobzirom na xG:

    Najsretnije/najefikasnije ekipe: HRVATSKA, Belgija, Mađarska. Belgija uvjerljivo prva.
    Najnesretnije/najneefikasnije ekipe: Škotska, Španjolska, Engleska. Vrlo blizu TOP 3.

    Škotska je jedina reprezentacija koja ima pozitivan omjer očekivanih danih i primljenih golova, a nisu prošli. HRVATSKA je jedina čiji je omjer negativan i po tome je najlošija reprezentacija koja je prošla dalje.

    Danska je osvojila najmanje bodova s obzirom na očekivanje.


    HRVATSKA je sa 71% uspješnih driblinga najbolja ekipa EURA. Bila je i u toj kategoriji najbolja i u kvalifikacijama za EURO.

    HRVATSKA je četvrta, ali zapravo s Austrijom i Ukrajinom dijeli treće mjesto po izgubljenim loptama (paradoksalno s obziromn na uspješnost driblinga). Makedonija je svimir za sebe u toj kategoriji.

    xG je statistički parametar koji procjenjuje vjerojatnost da padne gol iz udarca u ovisnosti o poziciji iz koje je on upućen i pozicije vratara, a uzima u obzir podatke iz prošlosti. Ako je šansa vidljiva ljudskim okom,a udarac nije upućen, xG takvu situaciju neće mjeriti. Jedanaesterac vrijedi 0.7 xG
  • Majki2111
    2.5k
    egtusdh1z347miyu.jpeg
    Golovi koji su Škoti primili.
  • markoli
    1.6k
    Škotska je jedina reprezentacija koja ima pozitivan omjer očekivanih danih i primljenih golovaMajki2111

    Škotska je dala jedan jedini gol na prvenstvu i ima pozitivan omjer očekivanih danih i primljenih golova. Šta se očekivala gol razlika 0-15?
  • Majki2111
    2.5k
    c9akwzcyms9n6ags.jpeg
    Ne. Očekivala se gol razlika +1. 3 dana 2 primljena. S obzirom na šanse. Al totalno nisu sreće imali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.