• Kwedi
    3.8k
    meni je žao dva bosanca koji su došli posredno, alispahića i husejinovića. imali su ono nekaj, karijera im je bila na kraju dijemetralno suprotna od očekivanja.
  • 000
    946
    alispahića i husejinovićaKwedi

    Meho je bio vrhunski španer, samo rođen u pogrešnom desetljeću, a Sejo se taman doveo u red (nakon baklava i tulumbi), odigrao nekoliko dobrih utakmica, pa ozljeda... i jbg.

  • Kwedi
    3.8k
    al generalno, s be-ha u zadnje vrijeme sjajno prolazimo.

    hodžić, hajrović, dilaver, gojak...

    menalo šteka, makar je on po meni na silu uzet zbog viših interesa, kao i beli iz gorice
  • Infinity
    16.3k
    O Hasicu u BiH ni rijeci.

    Ta tarifa 200-300.000€ je neki standard. Cimirotic je jedini igrac koji je iz PL otisao za vise od milijun eura. Nitko tu nije stekao status da bi mogao prodavati igrace za vise.

    Sto se Menala tice. Od prvog dana nisam bio za njega. Gledao sam ga u Sirokom, bio je dobar, al za Dinamo dobar kao Maric i Zakaric, vec 'dokazana' ekipa iz tog kraja.
  • Eduardo
    20k
    menalo štekaKwedi

    ne vrijedi ni tarife od 200.000€, a kamoli više. Čisti promašaj.
  • deda
    32.6k
    Recite da sam lud, ali ja i dalje vjerujem da se od tog malog može nešto iskovati.
  • Eduardo
    20k
    Može, može samo solidan materijal za Slaven Belupo.
  • deda
    32.6k
    Preplaćen je definitivno, ali to nam ga je Robi dobro "podmudio" onom prijateljskom. Ne mogu se sjetiti s kim su igrali, a Luka je blistao.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Možda se Meša Alispahić rodio u krivo vrijeme ali je zato rođen u pravom mjestu :point:
  • Eduardo
    20k
    USA ili Meksiko pošto je samo te dvije odigrao.
  • deda
    32.6k
    Njegov najveći problem u Dinamu trenutno postaje Marin.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Marin i Orša idealna kombinacija za lijevo krilo. Jedan perfektan u defanzivi i iskusan a drugi opasan prema naprijed i mlad, bolje ne ide.
  • 000
    946
    Nije se mogao 2x za*ebati.

    Njegov najveći problem u Dinamu trenutno postaje Marin.deda

    Mozda je problem za njega, ali za Dinamo je Marin ogroman dobitak. Sinoc je u par navrata igrao u sredini, i dobro je to izgledalo. Kaska najvise u obrambenom dijelu.
  • markoli
    1.7k
    To je sezona 2007./08. i tada smo matematički osigurali u 28. kolu od 33. Sada sam išao gledati detaljnije - mi smo 27. kolo igrali naknadno, mislim da je to bilo zbog smrti Hrvoja Ćustića. Znači tada smo 6 utakmica prije kraja osigurali naslov. :up:
  • deda
    32.6k
    Nešto si računam malo. Ukoliko bismo na zadnje tri tekme (Lokosi, Gorica, orjunaši) skupili 18.000 ljudi, bila bi to po prosjeku najgledanija sezona u posljednjih 10 godina. Za izvor sam uzeo worldfootball.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.