• reziser
    6.8k
    kad smo kod kineza, bas citam, zele graditi...Kantridu :cool:

    ja se zajebavao i onda nadjem ovo
    https://www.24sata.hr/news/sagradit-ce-zeljeznice-stadion-spasiti-uljanik-i-poljoprivredu-623877
  • Papastrumf
    12.5k
    U Zagrebu sigurno nece stadion radit strani investitor. Gdje je tu racunica za Krimilana?
  • xavier
    12.1k
    Ma neće ni u Rijeci. Kineze možda zanima biti izvođač radova, investitor teško...
  • deda
    32.8k
    Uze mi riječ Xavi iz usta. Na žalost Kinezi žele zarađivati gradnjom i trgovinom, nisam siguran koliko su zainteresirani za investiranje.

    Ali sigurno bi napravili najjeftinije.
  • 000
    946
    David_Beckham_Eyes_Lockhart_Stadium.jpg

    Ovdje ce za prvu ruku Inter Miami igrati premijernu sezonu u MSL-u.
    Poveznica sa Maksimirom vise nego ocita.

    U planu je izgradnja futuristickog zdanja:


    Mozda su i njih posjetili kinezi :cool:
  • Papastrumf
    12.5k
    Kazu iz Rijeke da u petak potpisuju ugovor s Kinezima o gradnji stadiona.
  • BluePhone67
    4.1k
    Jel kazu kaj o brodogradilistu 3 maj hoce i tamo nesto kompenzirat ako ce gradit Kantridu
  • Kwedi
    3.8k
    Kazu iz Rijeke da u petak potpisuju ugovor s Kinezima o gradnji stadiona.Papastrumf
    Izvor?
  • 000
    946
    Kazu iz Rijeke da u petak potpisuju ugovor s Kinezima o gradnji stadiona.Papastrumf

    To bi stvarno bilo nesto u ovoj nasoj maloj mocvarici.
  • Kwedi
    3.8k
    Prema GUPu na Kantridi mogu:

    1. Stadion renovirati

    2. Stadion i komercijalne svrhe


    Ako neko želi omastiti brk na sjajnoj poziciji uz more, stadion mora raditi ovak i onak...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ono ako Osijek i Rijeka budu izgradili 3 stadiona zajedno dok mi ni jednog ne možemo, onda stvarno se možemo pokopat. Treba zazivat atentat na Bandića, mogu iza fontane izać jer nema baš grmlja u zagrebu haha
  • xavier
    12.1k
    A dobro sad, Miško je Rijeci jednom već obećao stadion tako da sad i na hladno pušu, a nešto kao Rujevica ne znam da bi baš zadovoljilo navijače Dinama.
  • Infinity
    16.5k
    Pismo namjere dodje nesto poput malo tvrdjeg WC papira. Volio bih da dobiju moderan stadion, al dok je to na nekom nebitnom dokumentu o tome se moze samo sanjati. Vrijedi isto kao i sva ona Bandiceva obecanja. Toliko mi ga je pun k* da uopce ne zelim da Grad pravi stadion, nego da Dinamo to odradi sam bez icije pomoci, osim birokratske. Taman deset godina gradili stadion, al neka nakon deset bude lijep, moderan i nas. To Bandica i muci, ako Dinamo izgradi sam stadion on se nece moci naslikavati i pokupiti jeftine poene.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    mislim da bi i mogo sad stvarno sagradit stadion jer mu očajno trebaju bodovi, a bome ni Šukeru ne bi škodili
    samo kako će to izgledat je pitanje...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Sve je već rečeno ali ja nebi bio nezadovoljan ni sa malo većom natkrivenom Rujevicom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.