• Neki tip
    19.3k
    Mene. :razz:
    Al ozbiljno, nitko ih ne spominje među kandidatima za naslov iako redaju dosta dobre rezultate u zadnje dvije-tri godine tako da mi je pretpostavka da ljudi ne očekuju puno od njih, a mogli bi barem do polufinala dogurat.
    LovroZG

    Ma razumijem, ali Talijani uvijek mogu "bar do polufinala dogurat". To su Talijani, jedna od 4, 5 najjačih nogometnih nacija na svijetu i bez obzira na rezultate zadnjih 5, 6 godina, smiješno mi je za njih reći da su iznenađenje.

    Da osvoje iduća 3 naslova zaredom mi nije neko šokiran sam iznenađenje, a ne da dođu do polufinala na ovom. :)
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Kao prve favorite vidim momčad koja predstavlja francusku, definitivno najjači kadar.

    Međutim, ovaj turnir bi mogao biti totalni kuršlus, sa tolikim putovanjima, mjerama, ograničenja i ne bi me čudilo da do kraja ode neka reprezentacija koju nitko i ne spominje.
  • Neki tip
    19.3k
    momčad koja predstavlja francuskudb-izbjeglica

    :grin:
  • Neki tip
    19.3k
    Nego, da pikiram neko baš pravo iznenađenje, pikirao bih Dansku.

    Ne toliko zbog kvalitete (imaju je dovoljno za izbaciti i nekoga od jačih), koliko zbog potencijalno vrlo povoljnog ždrijeba.

    Prčkao sam po nekim simulacijama razvoja ždrijeba nakon skupina i Danska bi se mogla omastiti.

    U ovom sustavu u kakvom se igra EP ždrijeb je istovremeno silno važan (o čemu smo već puno drobili.. Portugal 2016) i ispodprosječno predvidljiv pa samim time ni "moja" Danska u polufinalu nije više od "jesam vam rekao" ako prođe i "nikom ništa, ipak loš ždrijeb", ako ne prođe. :wink:
  • Eduardo
    17.5k
    Moram se složiti s @Neki tip sa Zapada u vezi Talijana.

    Oni su u kvalifikacijama imali savršen skor - 10 utakmica, 30 bodova, gol razlika +33. Bez obzira što nisu imali nešto posebno tešku skupinu, to je za respekt. Mancini je jako dobar trener, ima dobru momčad. Donnaruma, Locatelli, Jorginho, Insigne, Chiesa, Immobile... Dobar kostur, nema zime za njih.

    @Neki tip sa Zapada spominje Dance, a još jedan "dark horse" bi mogli biti Turci :chin:
  • Majki2111
    2.6k
    Zanimljivo da nitko nije spomenuo Ukrajinu dark horse kao osim mene. Puno floskula je rečeno unazad stranicu dvije. Očekujem podbačaj Nizozemaca ponajprije.

    Al opet to je turnir, malo utakmica, puno nasumičnosti, svašta se može desit i nezahvalno bi bilo prognozirat pa čak i to da će tradicionalne reprezentacije otići daleko.
  • Nolifer
    6.7k
    Portugal kratko i jasno...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    UkrajinuMajki2111

    Uz njih ja sam do prije par dana za "dark horse" imao Poljake, al otpali su im Milik i jos neki prvotimac, pa su im šanse za nesto samim time i znatno opale.

    Euro je pun iznenađenja, to je i prošli pokazao, pogotivi grupa gdje je Portugal bio, svi su inali isti broj bodova na kraju Portugal kao 3. iz grupe prošao, dosta iskusno i još što više pomalo sretno cijeli turnir, i osvojio.

    Tada su iznenađenje napravili Islanđani kad su izbacili Engleze, pa i onda dolazak Walesa do polufinala.
  • xavier
    11.1k
    @Eduardo

    Mislim da bi trebalo kreirati Zoninu ligu za EURO 2020 fantasy pa da tko želi samo ubaci momčad.
  • Eduardo
    17.5k
    slobodno ako netko ima volje. Ja slabo to igram, ne znam ni gdje ima za Euro!?

    Ajd napravite pa bacite link.
  • blue heart 72
    1.4k
    Jedan frend ima tri ulaznice za tekmu protiv Češke. Spreman ih je POKLONITI nekome tko bi išao put Škotske, bez obzira na ove epidemiološke uvjete. Jedini uvjet je da se stvarno ide na tekmu, a ne da se uzmu ulaznice i kasnije preprodaju dalje.
    Koje je vrijeme došlo, nekada smo panično tražili ulaznice, a danas imaš ulaznice a ne možeš normalno putovati. Bilo bi šteta da ulaznice ostanu neiskorištene. Znači zainteresirani mi se mogu javiti, pa ukoliko u međuvremenu nitko već nije rezervirao kod njega ulaznice, ja ću vam pomoći da se spojite.

    Znači tko prvi, njegova mlada
  • Krizy
    36.1k
    Sponzori reprezentacija:
    bsvjnp0oli62mcpr.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.