• xavier
    12k


    Zašto bi se uzrujavao oko toga? Nek svatko igra za koga želi.
  • The Undertaker
    5.2k
    Slažem se. Ako misli da će mu tamo biti bolje, slobodno. Teško da bi kod nas zaigrao u A reprezentaciji.
  • deda
    32.6k
    Ma mali je budala kojeg hoće iskoristit za političke poene. Naravno da neće igrat za Srbiju za ozbiljno.
  • The Undertaker
    5.2k
    Deda, u Srbiji je, sa "pravim" managerom, sve moguće.
  • xavier
    12k
    Deda, u Srbiji je, sa "pravim" managerom, sve moguće.The Undertaker

    Nije ni Hrvatska sve ovo vrijeme daleko od toga :sad:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Sto se tiče ovoga ipak je Hrvatska miljama udaljena od Srbije.
  • Infinity
    16.4k
    Dinamo-Istra 3-0-0 (8-1)

    Dinamo-Osijek 3-0-0 (7-1)

    Dinamo-Slaven 3-0-0 (7-1)

    Dinamo-Inter 3-0-0 (8-3)

    Dinamo-Gorica 3-0-0 (4-1)

    Dinamo-Rudeš 2-1-0 (11-3)

    Dinamo-Lokomotiva 2-1-0 (3-1)

    Dinamo-Hajduk 2-1-0 (2-0)

    Dinamo-Rijeka 1-1-1 (4-3)
    MaliVesad

    Tovarija jedina bez postignutog gola. Steta one nule u devetom mjesecu, bilo bi lijepo napucati ih sve cetiri utakmice u sezoni, jos da se i kup poklopio i jos da su sve ostali bez postignutog gola.
  • reziser
    6.8k
    Sretan rođendan Šitumu! :party:
  • dinamo vitez
    295
    Evo citata Miereza danas iz Jutarnjeg:

    'Kad bih morao birati gdje ću igrati, onda bi to bio Dinamo. Igraju odlično, radi se o klubu koji je u ili na pragu Lige prvaka... nemojte se ljutiti, ali iz mog rakursa mogu kazati da poštujem i Rijeku, i Hajduk, i Osijek, ali Dinamo je najbolji klub i kada bih morao birati svoju sljedeću HNL stepenicu, onda bi to bila ona maksimirska'.

    Kaže i da je u kontaktu sa Lautarom Martinezom, koji igra u Interu i pokazuje da će biti grande. 'Prate me, Hrvatska je ipak viceprvak svijeta, i samim time je ova liga praćena. Pa tako i ja...'

    Svakako zanimljiv intervju, mislim da je jedan od igrača koje se treba pratiti u HNL-u. Još uvijek vrlo mlad (21), ove godine prvi 'topnik' Istre sa 8 golova i 2 asista u 15 utakmica u svim natjecanjima.
  • deda
    32.6k
    Malo ga prca disciplina. Upitan karakter. Izjava je lijepa za uši.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Svakom igraču u našoj ligi je Dinamo san. Možda par tovara nema to mišljenje ali svi drugi definitivno da.
  • reziser
    6.8k

    svaki prijatelj s juga bi dosal u dinamo da se ne boji svojih
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da Miereza malo muci cinjenica da je u Istri. Pokusava pobjeci u neku jacu sredinu gdje bi se mozda vise pokazao i bio veci profesionalac. Al iz iskustva znamo kako su prolazili buntovnici koji su bjezali iz Dinama. Volim ludjake, al bojim se da bi bio promasaj. Za nekih 200-300.000€ uz ne bas neku placu ja bih i riskirao, al igraci koji su toliko pokazali u HNL-u su davno prerasli tu cifru.
  • dinamo vitez
    295
    Vidjet ćemo, realno trenutno i nema neke potrebe za njim, dobro smo popunjeni prema naprijed, jedino ako Petkovića prodamo u Everton ili Crystal Palace za 15 milijuna ili tako nešto, onda će trebat zamjena :grimace:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije se trebalo Andrića onda dovoditi. Do sad me nije uvjerio da je on igrač za Dinamo. Ustvari pojačanje. Može poslužiti za rotaciju u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.