• Eduardo
    16.9k
    Trenutni vlasnik Salernitane je Claudio Lotito koji je ujedno i vlasnik Lazija, a talijanski zakoni zabranjuju da jedan čovjek kontrolira dva kluba u istom rangu natjecanja.

    Ovo im je ovo tek treći plasman u najviši rang u 102 godine postojanja i prvi poslije sezone 1998./1999. kad su ispali. Klub je to koji je nekoliko puta u svojoj povijesti mijenjao ime (uglavnom zbog financijskih nevolja u koje bi upadali), ali ono je svaki put bilo vezano uz grad iz kojeg dolaze – Salerno.

  • xavier
    11k
    bivši igrač Reala - Jonathan WoodgateKrizy

    Kud si baš osjetio potrebu Real spomenuti, pa možeš na prste nabrojati koliko je utakmica tamo odigrao. Mislim da je svima prva asocijacija na Woodgatea ipak Leeds iako je kasnije dosta igrao i u Middlesbroughu.
  • NORTE
    8.5k
    Klub je to koji je nekoliko puta u svojoj povijesti mijenjao ime (uglavnom zbog financijskih nevolja u koje bi upadali)Eduardo

    Ma kako se onda samo usuđuju imati 1919 u grbu?! Da su ponovno osnovani 33 godine kasnije na nekom otoku nakon 3 godine nepostojanja pa poslovali preko stranih računa ne bi im to palo na pamet.
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo im je ovo tek treći plasman u najviši rang u 102 godine postojanja i prvi poslije sezone 1998./1999. kad su ispali. Klub je to koji je nekoliko puta u svojoj povijesti mijenjao ime (uglavnom zbog financijskih nevolja u koje bi upadali), ali ono je svaki put bilo vezano uz grad iz kojeg dolaze – Salerno.Eduardo

    prije nekih dvadeset godina, u Nogometu tada (kad bih imao volje možda bi i našao članak), napravljen intervju s likom iz Omiša (negdje iz Dalmacije je) koji je hard core navijač Salernitane.


    Na utakmice mislim da je čak išao, a na pitanje "Otkud ljubav prema takom malom klubu?"
    ovaj odgovorio:
    "kad sam gledao imena klubova po Italiji, Salernitana je imala najljepše ime."
  • marcio amoroso
    31.5k
    "kad sam gledao imena klubova po Italiji, Salernitana je imala najljepše ime."Kwedi

    Meni više vuče na neku salamu ili mortadellu.
  • Neki tip
    18.4k
    Meni više vuče na neku salamu ili mortadellu.marcio amoroso

    :lol:

    Fakat! 30dkg salernitane molim, tanke kriške prosim lepo.
  • SAS1987
    13k
    Meni više vuče na neku salamu ili mortadellu.marcio amoroso

    Mozda je bio gladan kad je birao klub.
  • vafenss
    233
    Sporting sluzbeno prvak Portugala,prvi put nakon 2002.
  • r1oma
    1.5k
    Niko Kovac nominiran za najboljeg trenera Ligue 1
  • Eduardo
    16.9k
    NAKON što je osvojio 35. naslov prvaka Nizozemske, Ajax se na jedinstveni način odlučio zahvaliti navijačima.

    Slavni klub iz Amsterdama odlučio je rastaliti trofej i njegove dijelove podijeliti navijačima.

    Engleski mediji pišu kako će svaki od 42 tisuće godišnjih pretplatnika dobiti zvijezdu tešku 3,5 grama, od čega je mali dio dobiven iz pehara koji je dodijeljen Ajaxu za osvajanje 35. naslova prvaka.

    "Ove sezone morali smo igrati bez podrške naših navijača. Unatoč tome, svaki smo tjedan osjetili njihovu podršku, na putu do stadiona, na društvenim mrežama, u osobnim kontaktima", rekao je direktor Ajaxa Edwin van der Sar i dodao je kako je klub odlučio zahvaliti im se:

    "Već smo ranije kazali da smo ovu titulu osvojili za navijače, ali mislim da smo s ovim potezom, dijeljenjem trofeja s navijačima, to zaista i potvrdili", zaključio je legendarni nizozemski vratar.
  • Navijač Dinama
    6.8k


    Derbi u Izraelu, igran ovog vikenda. Pun stadion. :smile:
  • Krizy
    33.6k
    Produžetak ugovora u Wisli Plock
  • deda
    26.3k
    Opet demonstracije u Manchesteru
  • SAS1987
    13k
    "1:38" - Uživajte u ovim kadrovima... kako se vremena mijenjaju :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.