• deda
    32.6k
    Mi smo zarobljenici tatte i Bandića.
  • Blaz
    373
    banderasa i njegove gradevinske klike
  • deda
    32.6k
    Pa da, prosto prošireno govoreći
  • 000
    946
    Mumija je trenutno najnormalniji, govori što i većina nas. Svetice, 24.000, grad daje zemlju, Dinamo gradi sam.Mali dioničar

    Trenutno mi je tesko razluciti da li su to njegove rijeci, ili dolaze iz druge drzave..
    Mada se apsolutno i bespogovorno slazem sa navedenim.
  • dinamo vitez
    295
    Bezveze utakmica danas, loše odrađeno, ali 3 boda su tu. Pohvalio bih BBB, bili su dosta energičniji danas nego inače.

    Zanima me je li Dinamo ikad u svojoj povijesti imao ovako dobru generaciju kao što je ova '98.? Šuker i Boban su vjerojatno tamo od ovih što su '68., vjerojatno ima još netko, pogotovo ako im priključimo Prosinečkog i Jurčića ('69.), Cvitanovića ('70.) i Soldu ('67.). Modrić-Eduardo-Ćorluka-Mandžo su isto bili
    solidna baza, baš kao i Lovren-Badelj-Vida-Tomečak-Pivarić (svi '89.), samo je tu uvijek falilo širine.

    Ali Olmo, Moro, Majer, pa i Ivanušec ako ga priključimo, uz odbjegle Brekala i Sosu i par ovih 'zalutalih' tipa Šempera, Kalaice, Solde i Lovrena daju skoro cijelu ekipu vrhunskih talenata od kojih se bez problema može sastaviti jedna respektabilna ekipa, jedino desni bek fali da bi momčad bila potpuna. Ne znam da sam ikad svjedočio ovako nečemu.

    1745822_NK_Dinamo.jpg

    Ovakva generacija se rađa valjda jednom u 30 godina. Da ne govorim kako su i generacije '94. (Kovačić, Petković, Šimunović, Perić, Pavičić), '95. (Pjaca, Rog, Livi, Jedvaj), '96. (Šunjić, Halilović, Fiolić) i '97. (Benković, Gojak, Ćorić) bile izuzetno plodne.
  • BluePhone67
    3.9k
    z7kuk90arogotfse.jpeg


    I dinamovci uz malenu Milu: Dali novac za skupo liječenje

    Autor: Boris Trifunović

    Malenoj Mili potrebno je 18 milijuna kuna za liječenje u SAD-u, mjestu gdje se takva vrsta operacije jedino na svijetu može obaviti. U pomoć su uskočili brojni hrvatski sportaši

    Nakon što se cijela Hrvatska digla na noge kako bi pomogla malenoj Mili Rončević (2) iz Rijeke koja boluje od akutne mijeloične megakariotične leukemije, značajan broj novčanih sredstava već se prikupio. OVDJE možete pratiti kakvo je trenutno stanje.

    Malenoj Mili potrebno je 18 milijuna kuna za liječenje u SAD-u, mjestu gdje se takva vrsta operacije jedino na svijetu može obaviti. U pomoć su uskočili brojni hrvatski sportaši, od Luke Modrića i Ivana Rakitića do 3. HNL.

    Akciji su se pridružili i dinamovci, koji su u subotu u popodnevnom terminu od 16.30 sati pobijedili Inter 1-0 golom Nikole More.

    Dinamovci su u vedrom duhu nakon utakmice objavili zajedničku fotografiju podrške za malenu Milu na kojoj drže poruku "Svi za Milu".

    Oni su svaki pojedinačno i privatno uplatili po, za sada, nepoznate iznose, onoliko koliko su htjeli, i tako se odazvali humanitarnoj akciji za pomoć Mili.
  • BluePhone67
    3.9k
    487g4vf9nuz1kcka.jpg
    tx9bxjw28h0f0vtl.jpg
    t8q4r8imkpyhrskw.jpg
    e1ri5l1iag5f1jxc.jpg

    SN 31.03.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    9ioh60jcux40dsb9.jpg

    Nedeljni JL 31.03.2019
  • 000
    946
    Summa summarum, nikome se neda u jebeno Blato, koje i onako nema potrebne dozvole, dok Svetice izgledaju kao kulisa za postapokalipticne filmove, i bile bi idealna lokacija za komforan DINAMOV dom.

    d96dbc46446b8fc3eae7.jpeg

    3f14c453e7b140fe209e.jpeg
  • Mali dioničar
    15.2k


    Stani dečku Vanje Mamić je ponudjeno vodjenje Dinama? :razz:
  • BluePhone67
    3.9k
    Stani dečku Vanje Mamić je ponudjeno vodjenje Dinama?Mali dioničar

    Mladen Veber ?
  • BluePhone67
    3.9k
    klwiakhypgnj7fjy.jpg
    kypb28nut2o68qq8.jpg
    hmvkch7iq15c2axk.jpg
    fqukw5dz6co9a55p.jpg

    Sn 01.04.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Kaze Dilaver za utakmicu protiv Intera, na upit novinara i lagani pad u igri i veliku prednost..

    "Ma sto cu ocekivati pad, nisam dosao ovdje da bi se na proljece ljutio i zivcirao, nisam dosao gubiti zivce zbog ovakvih utakmica. Idemo pobijediti sve do kraja, dominirati, pokazati zasto smo odigrali ovakvu sezonu. Sto da se sad ubijamo psihicki, pa nisam ovamo dosao da bi se jos dva mjeseca psihicki masakrirao. Onda pustimo drugu momcad da igra, ne moze to ovako! Ljut sam, decki znaju sto je i kako je, porazgovarat cemo o tome iducih dana, neki su vec culi sto ih ide. I od sefa i od mene ! "

    Bilo mi je zadovoljstvo ovo natipkat na mobitelu, iako ima jos toga puno za napisat sto je rekao.. pise sve u SN

    KingDilaver
  • BluePhone67
    3.9k
    Tovari su se pak opet sjetili Ronalda iz Turcinovica i gola 2001. :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.