• vjeko1701
    5.9k
    Kratkoročno da, dugoročno pokažeš da nitko nikad nije izunad tebe.
  • xavier
    11k
    Kako sam vam rekao...puno buke, a na kraju ništa. Sve je bilo jasno od početka, a vi ste tu potrošili ne znam koliko postova na razglabanje "što sad".
  • Baneki
    696
    Pa nismo samo mi ovdje. Cijeli svijet priča o ovome od nedjelje.
  • NORTE
    8.4k
    Superliga je i dalje tu, trenutno ju čini 5 klubova ali za početak natjecanja trebat će ih puno više. Liga je tu i čeka prijave posrnulih velikana. Kad završi ova sezona moguć je nastavak sage. Odmah sam rekao da im je tajming promašen, napala ih Uefa, navijači se okupili prije tekme... Schalke se čini kao idealan kandidat, ali njemački klubovi će teško u nju. HSV također. Cvajta ili milijuni od Superlige, pitanje je sad. Rusi su idealni kandidati, pogotovo Zenit. Roma, Marseille, Salzburg, Ferencvaros, FCSB, Olympiacos, Turci, Ukrajinci, Ajax. Tu se može tražiti nove kandidate. Prilika za klubove da narastu i ulože puste milijune u klub.
  • markoli
    1.6k
    Po meni su puno veći papci od Pereza (koji stoji pri svom stavu) ovi koji su se povukli nakon dva dana. Odjednom im je stalo do navijača, nogometa i ne znam čega.
  • deda
    26.3k
    Klasičan puč.
  • Infinity
    14.9k
    Talijani i Spanci ne odustaju. Da je u igri Francuska rekao bih da nas ceka regionalna liga te tri zemlje, mada mi ni ovako nije iskljuceno. UEFA je podrzala ujedinjenje Belgije i Holandije, morali bi i ove, mada bi pucali sami sebi u nogu s obzirom da bi od osam klubova koliko sad imaju u LP pali na cetiri, al prihvatili bi oni to objerucke ako bi im se financije svidjele. I BeNe je prosla kod klubova zbog financija.
  • db-izbjeglica
    11.8k


    poslije puča obično slijede kazne, ovdje (čini mi se) neće biti ničega.
    mir, mir, nitko nije kriv... i onako si međusobno pruže prstiće.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbt, zamisli da su partizani izgubili pa je došao Tito Paveliću i rekao - Oprosti druže, probao sam. A ovaj njemu na to - Ma sve 5 brate, oš bit ministar unutanjih poslova?
  • Bosna86
    11.1k

    Navijači Dortmunda slave ispadanje Schalkea iz lige :smile:
  • Crusades1986
    9.3k
    Ima ona jedna priča od prije dosta godina... pao je snijeg u Njemačkoj i sad treba ocistit krov Westfalena (Signal Iduna Park). I angaziraju iz Borussije tvrtku neku, dođu ovi gore, odjednom na vrhu stadiona Schalkeova zastava.

    Izvanredni sastanak s tvrtkom, prijetnje, kazne, ovo ono... taj radnik koji je postavio zastavu dobio otkaz i kaze u izjavi za medije: "nisam ne mogao stavit zastavu od Schalkea na krov najveceg rivala pa makar i po cijenu otkaza, ovakva prilika se ne pruza svaki dan" :lol:
  • deda
    26.3k
    To je to, to je nogomet, to je fudbal, to je emocija, to je strast. :strong:
  • Neki tip
    18.3k
    Ti Nijemci i Japanci su najluđi narodi na svijetu. Toliko reda, smisla, discipline, organiziranosti.. i istovremeno toliko ludila kad ih se negdje "probuši". I onda netko veli da to nisu strastveni narodi..

    Jbt, kad se oni nečem posvete..
  • Infinity
    14.9k
    Tamo nekad devedesetih je Dortmund konstantno bio ispred Schalkea, pa osvajao i trofeje. Ovi su potpisali nekog trenera koji je imao klauzulu u ugovoru da ce dobiti milijun maraka ako Schalke zavrsi ispred Dortmunda. Schalke je mogao biti i 17. i ispasti iz lige, ali bi ovaj digao milijun ako Dortmund zavrsi 18.

    Pitat cu ovog svog frenda koji navija za Schalke da mi opet to preprica, zna on i koja sezona i koji trener :grin:

    Inace. Evo sad je popularna prica o SL. Bayern se zalio kad je u ligu usao Stuttgarter Kickers iz razloga sto ne mogu rasprodati stadion, jer ovi nisu dovoljno atraktivni. Mislim da je bilo 1-4 u Munchenu :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.