• Nino Bule
    11.2k
    nije pucanj u prazno kad ce natjerat sve te igrace da pritisnu klub da se odustane od tog natjecanja ili napustaju klub
  • NitkoBitan
    11.4k
    Napokon neš pametno od Uefe. Pa nek si igraci misle oce li igrat u toj Ligi, znaci niti nacionalna liga, niti europska natjecanja, niti reprezentacija... jedna ozljeda ili ak se klubu vise ne svidas mozes igrat ping pong do kraja zivota. Nek igraju tu Ligu plasticni klubovi sa navijacima iz Kine i Nigerije. Liga prvaka i nacionalna natjecanja ce se napokon pocistit od smeca koja su godinama zagadivala klubove sa tradicijom. Ovo nije distanciranje profesionalnog nogometa od navijaca, ovo je povratak navijacima ❤️
  • Infinity
    15.1k
    Kad hoces postaviti tweet, gore iznad prozora za kucanje posta imas pticicu koja je simbol twittera. Klikni nju i zalijepi link. Ja sam ti sad izmijenio post, pa vidi kako izgleda. Puno je ljepse i lakse za pratiti od samog linka koji moramo otvarati. Nadam se da si shvatio :grin:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    nema smisla da se LP prekida, niti da urotnici igraju dalje.
    izbaciti ih iz natjecanja, PSG je dogurao do polufinala i izbacio bayern, to je čista ruta, upariti ih sa dortmundom, koji je ispao od citya u četvrtfinalu, porto poslati u polufinale jer su ispali od čelskija, atalanta i RB leipzig igraju majstoricu za polufinale protiv porta (ispali od reala i liverpoola)
  • jp23
    2.2k
    Ah sorry, nisam znao za to.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    nekako mislim da tih 12 klubova i želi da im igrači ne nastupaju za reprezentacije. :sweat:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Imam osjećaj da su moćnici koji su osnovali tu ligu gtjeli nešto u smislu košarkaške Eurolige.

    Liga bogatih koju čine 15 najmoćnijih, 2 pozivnice i 1 pomoću osvajanja MINOR championchipa( Eurocupa) u biti osvajač lige prvaka bi igrao tu superligu, a uz tu superligu bi se igrali nacionalni kup i prvenstvo.
  • NitkoBitan
    11.4k
    Ovo ce bit šok za nogometni trziste. Zar mislite da ce igraci htjet ic u te klubove, sto vjerojatno znaci da niti jedno drugo natjecanje nece moc igrat... recimo ode Livakovic u Chelsea na klupu kao zamjenski golman i sta? Ne brani, cjena mu stagnira i pada i nemre igrat niti jedno natjecanje osim tog, ak klub raskine ugovor sa njim asta la vista karijera gotova. Igrati u toj ligi je cisti mazohizam ak se obistine prijetnje Uefe...
  • vafenss
    233
    xly8rdwlkrmaktpg.jpg

    Docekali smo i reakciju igraca jednog od klubova koji zastupaju superligu
  • og1986
    2.9k



    Evo ovdje je sve objašnjeno i rečeno kako misle vlasnici tih klubova.
  • db-izbjeglica
    12.5k


    kao što sam rekao, nije to samo tako.
    svi znamo da ih treba izbaciti, ali mora postojati pravni okvir za to, u suprotnom slijede tužbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.