• Dudu
    2.6k
    Milan drugi, Juve treci :yum:
  • Papastrumf
    9.1k

    Ajde necemo pretjerivati. Milan je i dalje 2. u talijanskoj ligi. Tesko da bi dinamo bio u prvih 4-5 klubova talijanske lige. Inter, Juve, Roma, Atalanta...
  • Ludovic IX
    5k
    Livaković je ovdje postao Dinamovac ali ipak nije on totti pa da ne vidi niti jedan klub izvan dinama.
    Pa i sam je rekao da tek nakon razgovora sa bjelicom je odbio transfer u Montpellier.

    Opet, ako ne dođe ponuda Milana ili takve razine kluba, vjerojatno bi ostao. Oršić će vjerujem ostati kao i Ademi.

    Pretpostavljam da je cilj prodaje dvojice za nekih 25-30 miliona da se popuni rupa koja se vidi vraga uvijek stvori. Kako Bulat dolazi, Majer je taj koji bi mogao otići možda prvi.
  • xavier
    11k
    Izgleda pošto nema niti jedne varijante s njim na golu. Možda autor teksta ima neke insajderske :confused:Eduardo

    Rekao bih da se autor samo vodi logikom da nisu bezveze kupili Nevistića i ništa više.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Rekao bih da se autor samo vodi logikom da nisu bezveze kupili Nevistića i ništa više.xavier

    To i ja mislim. Moj tip za prodaju su Livaković, Ademi i Majer. Ne želja, samo mislim da će tako biti. Od ostalih mislim da bi mogao otići Jakić jer je već bilo upita, a imamo tu Mišića, Franjića i Bulata. Također mislim da Stojke ide. Ja bi se riješio i Ljirima obavezno, poslao bi ga kako si ti već predlagao kod Tomića u Rijeku. Tolića i Čabraju probati do ljeta. Ostali su manje vise ok, jedino još možda Burton na posudbu.
  • deda
    26.3k
    Naš problem za sljedeću sezonu je ponovo rani početak sezone. Tako da ja ne očekujem odlaske prije 15.7. dok ne vidimo na čemu smo. Prvo kolo kvalifikacija europskih takmičenja je već 5.7.

    Uzmite u obzir - Petko, Orša?, Liva, Aki, Rile, Gavro će doći iscijeđeni ko limun nakon Eura. Ja vjerujem čak da se Kule vraća i igra sigurno prvih par tekmi nove sezone. Naravno, ne bi bilo loše kupit jednog Miereza npr.
  • Nolifer
    5.9k
    Ovaj post se može obrisat. jer sam maknuo stari video. hvala
  • Nolifer
    5.9k
    Evo novi video. Ista pjesma, maknuo sam zamućeni dio i prošlo je...

    Puno hvala @Eduardo na savjetima... :wink:

    A mislim da mjuza baš paše. Malo žešće, kad je takav i klub

  • Kwedi
    3.8k
    18.4.2021.
    Attachment
    SN_20543_18042021 (24M)
  • Bosna86
    11.1k
    bpug8n9n27tqte9u.jpeg

    Statistika od 2009, odnosno od reforme Lige prvaka...
  • Kwedi
    3.8k
    Prognoziram Ničotu sutra s kratkim komentarom "Zaslužuje li Dinamo poziv u Super ligu?" s malo analitike i tradicijom nastupa u grupnim fazama zadnjih 15 godina.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Prognoziram Ničotu sutra s kratkim komentarom "Zaslužuje li Dinamo poziv u Super ligu?" s malo analitike i tradicijom nastupa u grupnim fazama zadnjih 15 godinaKwedi

    Prognoziram Telesport analizu kako je Lokomotiva kriva jer Hajduk nije član Superlige.
  • xavier
    11k
    Prognoziram Ničotu sutra s kratkim komentarom "Zaslužuje li Dinamo poziv u Super ligu?"Kwedi

    Ili ipak "Koliko bi Dinamo zaradio da igra Super ligu" :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.