• Krizy
    33.6k
    U 29.kolu Dinamo dočekuje pretposljednju Istru. Sigurno da neće biti lagano jer susret dolazi nakon pražnjenja u europskoj utakmici ali bitno je dobiti kako bi pozitivno ušli u niz utakmica, gdje u samo 34 dana igramo 10 ili 11 utakmica. Istra je upisala 5 pobjeda u posljednjih 10 utakmica te su, za njihove okvire, u sjajnoj formi a izborili su i finale kupa.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 49 utakmica u HNL-u te ostvarili 36 pobjeda uz 10 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 110-25.
    Kući smo Istru pobijedili u 21 utakmici te 2 puta remizirali, uz gol razliku 66-9.

    Zadnju utakmicu protiv Rijeke u kupu, Istra je igrala u sastavu:

    Lučić - Tomašević, Bosančić, Šutalo - Gržan, Levitt, Galilea, Ivančić, Navarro - Guzina, Hara

    Kod Istre je Halilović jedini kartonirani a kod nas će zbog kartona utakmicu propustiti Ivanušec a zbog ozljede Gavranović. Ne bi trebalo forsirati ni one koji nisu 100% spremni.
    1. Kakav rezultat očekujete? (35 votes)
        Pobjeda Dinama
        80%
        Neriješeno
        11%
        Pobjeda Istre
        9%
  • LovroZG
    1.3k
    kod nas će zbog kartona utakmicu propustiti TheophileKrizy

    Ivanušec, ne KTC. :smile:
  • Krizy
    33.6k
    Ne znam ni sam kako sam ih zamijenio, hvala :up:
  • jp23
    2.2k
    Istra i dalje u usponu, posebno nakon trijumfa nad Rijekom, al rekao bih da dobijamo nekakvih 2-0.
    Zanima me hoće li Tolić startati ili ne, i ako će startati, oće li igrati na svojoj poziciji ili opet u vrhu napada (u slučaju odmaranja Petkovića).

    Gotovo sigurno u obrani će biti Perić i Leovac ili Čabraja. Rekao bih da će se Beli upisat u strijelce :grin:

    (netko nek upamti ovaj post, kad sada fulam ceo fudbal :lol:)
  • deda
    26.3k
    Danas ni najbolji prorok teško može pogodit momčad. Očekujem: Liva, Stojke, Perke, Viking, Čabi, Bartol, Mišić, Lovro, Tolić, Ljirim, Beli
  • marcio amoroso
    31.4k
    Livaković- Stojanović, Lauritsen, Theo, Gvardiol- Jakić- Ivanušec, Majer, Mišić, Orša- Beli

    Edit: vidim da Ivanušec ima kartone. Onda Franjić ili Tolić umjesto njega.
  • Beli
    149
    imamo zapisnik utakmice?
  • deda
    26.3k
    Nemamo nitko više Comet :snicker:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Livaković- Stojanović, Theo, Perić, Gvardiol- Franjić, Mišić- Beli, Majer, Orša- Petko


    Ovo je službeni sastav
  • deda
    26.3k
    Bome jak, puno jači nego sam očekivao.
  • SAS1987
    13k
    Stojke... :lol:
  • Majki2111
    2.5k
    Trudi se ekipa al Istra dobro stoji zasad...

    Ko se to stalno dere na raspored ekipe :blush: gušt za slušat
  • cron1ck
    1.5k
    E moj Beli :monkey:
  • jp23
    2.2k
    Petković zabija iz penala!
  • SAS1987
    13k
    Beli danas (osim jedne akcije) jako loš. Zamjenit ga Tolićem. Petković po meni odličan isto ko i Majer.

    Najviše me ljuti kada vidim da ima Stojke prazan prostor za utrčati iza obrane Istre a on statično stoji i čeka loptu u noge.
  • Bosna86
    11.1k
    ma ti mrziš sve slovensko :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.