• markoli
    1.6k
    Ja nisam siguran je li Krznar kapacitet za glavnog trenera. Čovjek mi ovako djeluje kao dobrica, nisam siguran koliki autoritet ima nad svlačionicom. Učinilo mi se da je Ademi jučer baš pop... kada je zamijenjen u 82. minuti.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ja nisam siguran da krznar uopće želi taj posao.
  • Neki tip
    18.3k
    Ja nisam siguran je li Krznar kapacitet za glavnog trenera. Čovjek mi ovako djeluje kao dobrica, nisam siguran koliki autoritet ima nad svlačionicom.markoli

    Vidjet ćemo do kraja sezone ima li smisla nastaviti s njim.

    Piše se dosta i puno je to ljudi izjavilo - da je Krznar bio najbolji studoš-trener u svojoj generaciji. To ga sigurno kvalificira za poželjnog asistenta. Vidjet ćemo je li i za nešto više, dao bih mu još malo vremena (u Dinamu, u drugim klubovima nek pokušava koliko hoće, ako tu ne bude išlo).
    Međutim, za biti trenerom prve momčadi velikog kluba, a Dinamo to svakako jest, ili neke značajnije reprezentacije, ma za biti prvim trenerom uopće - VAŽNIJE od izvrsnog poznavanja sustava igre, taktika, metoda treninga jest ono što se tako promašeno često ističe kao "samo" - psiholog, motivator, vođa grupe, "okupljač" koji gura grupu istom cilju.

    A sad nepopularan dio. Zato je za mene Ćiro zauvijek trenerčina, a ne "samo dobar motivator", a zato cijenim i Dalića.
  • xavier
    11k
    Sve je stvar perspektive. Dinamo je izbacio Tottenham i dio ljudi odmah to sebi protumači kao da je "Dinamo bolji od Tottenhama" što realno nije i da protiv njih igramo 10 puta za redom knockout rundu, nisam baš siguran koliko puta bi prošli dalje.

    A kako je Tottenham na papiru jači od Villarreala, ljudi upadnu u zamku i zaključe da ako smo prošli Tottenham koji je jači, onda ne bi trebalo biti nikakvo iznenađenje da prođemo slabiji klub. No naravno da ne ide to tako. Englezi su bili favoriti protiv nas, imalu jako lijepu prednost nakon prve utakmice, ali su napravili klasičnu grešku i pomislili da je sve gotovo. Španjolci su isto bili favoriti, isto imali prednost iz prve utakmice, ali nisu napravili grešku kakvu su napravili Englezi.

    Kad tome dodamo da Ademi i Petković jednostavno nisu bili ni blizu spremni, ovo je ovo bilo očekivano. Ostaje jedino žal da se nije probalo malo više stisnuti, ali pitanje je je li bilo snage za to.

    Kad se odmaknemo od razočaranja zbog poraza, europska sezona je bila više nego odlična. Pa ovo je nešto što smo samo sanjali do prije nekoliko sezona.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Zvuči kao jedan od onih nogometnih klišea, ali kao da glavom nisu bili 100 posto unutra. Dobar dio utakmice je izgledalo kao da Villareal ganja rezultat, a ne mi. Mislim ok oni su htjeli rješiti sve i zato napadali, ali nismo bili dovoljno agresivni ni aktivni. Malo je to bilo bolje u drugom poluvremenu, ali sve skupa nedovoljno.
    Naravno ako ti 2 glavna igrača nisu spremna, kako kaže xavier, onda je to veliki problem.

    Ne treba sad odmah krenuti na Krznara, kao što nakon Tottenhama nije bio Ferguson ili Guardiola nije ni sad nakon jučerašnje tekme škart trener.
  • Neki tip
    18.3k
    ma do u riječ...

    Kada je riječ o Ferencvarošu, rado si kažemo kako bismo dobili 9 od 10 tekmi, kako smo bolji, kako je to baš kiks.. ali kad je riječ o Tottenhamu, tu upadnemo u točno ovo kaj si gore opisao pa da ne ponavljam.

    Jako sam zadovoljan europskom sezonom i baš nekak ponosan na ovu momčad i sve si mislim da mi je to vjerojatno najdraža generacija ikad.

    Ok, odrastao sam čovjek, vjerojatno su me luđe emocije prale tamo u drugoj polovici 90ih kad su igrali Mara, Šimić, Žuti, Jurić, Mujčin, Cvita, Ladić.. teško je stoga uspoređivati, ali ova generacija kao da gura u za njih težim uvjetima i okolnostima.

    Kako bilo, neki novi klinci zbog njih nose Dinamove dresove, naizust znaju sve igrače, poistovjećuju se s njihovim pobjedama, tuguju i ljute se zbog poraza.
    Ukratko, stvaraju ljubav prema nogometu i Dinamu.
    Ma gdje ćeš više..
  • Mali Zeus
    8.7k
    Baš to kaj kažeš. Ova momčad napokon ima igrače s kojima se opet mogu poistovjetiti, a isto je i klincima. I možemo reći da za nju igra i legenda kluba (ne buduća), Ademi, ali to je za neku drugu raspravu (to za kojeg igrača možeš reći da je legenda :D).
  • Ali
    1.8k
    Prije svega namon prospavane noci BRAVO decki za sve lijepo ove godine a bilo je puno toga lijepog.
    I dalje ostaje taj osjecaj da mi je zao da nismo od 46min isli na sve ili nista sa belim i petkom u spici i da ostanu iza njih majer i ivanusec, a da izadju ristovski/beli , teo/franjic , a ako ni tada ne zabijemo , mozda jos ofanzivnije sa stojketom na krilu umjesto ademija koji je ispuhao, tak da otraga ostanu trojka jole-lauritsen-franjic i ispred njih jakic , a svi ostali ofenzivno...
    Tko zna mozda bi nas dobili 4:0, ali u kupu tko pamti rezultat... pamtis prolaz ili ispadanje...
    Iz takvih razloga mislim da je Krznar ipak samo pomocni trener iako mu skidam kapu jer nije lako u uskiciti u ulogu glavnog onako preko noci, nije nis zeznuo ali fali malo hrabrosti, mozda je prefin decko.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    novinari već broje koliko je dinamo zaradio u europskoj ligi ove sezone. :lol:
  • Blue 67
    212
    Naravno čestitke! Budućnost je u našim rukama. Dinamo je klub koji može i mora redovno igrati osminu i četvrtinu finala el, a uz puno sreće i polufinale, a sve više je nemoguće tražiti od dinama jer mislim da to više ne ovisi o njemu samom već od svim ostalim klubovima iz hnl. Stoga želim uzbudljiviju i jaču ligu jer to automatski znači veća konkurentnost u europi i brži i bolji razvoja igrača.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Sinoć sam napisao da će veće čudo biti izbaciti Villareal nego Tottenham i mislim da ste svi vidjeli zašto. Protiv Tottenhama smo bili skroz rasterećeni, podcjenili su nas i uz malo sreće smo ih izbacili dok je sa Španjolcima bilo sve suprotno, nismo bili rasterećeni, nisu nas podcjenili i nismo imali sreće. Oni također gaje stil nogometa koji nama ne paše što je bio dodatni plus za njih, mi smo odigrali solidna 2 poluvremena i 2 loša poluvremena tako da mislim da je Villareal zasluženo prošao dalje.
    Ipak, čestitke igračima na ovoj fantastičnoj sezoni i pobjedama protiv puno bogatijih i skupljih ekipa (CSKA, Krasnodar, Feyenoord, Tottenham), nadam se da će ekipa koliko toliko ostati na okupu i da idemo po grupnu fazu Lige prvaka nakon što osvojimo duplu krunu.
  • Eduardo
    16.8k
    Meni je užasno žao prvog poluvremena sinoć. Jesu oni bolji i sve, ali mi smo i takvi podređeni stvorili 5 odličnih šansi. Za razliku od njih mi si ne možemo dopustiti luksuz da ih toliko promašimo. Zasluženo su prošli dalje, ali ne mogu se oteti dojmu da smo mogli još malo to zakuhati. Također, VAR nas nije mazio. Uz kvalitetu je ovaj put i sreća bila na strani protivnika (gledajući obje utakmice).

    BRAVO DEČKI I HVALA!
  • Gelipter
    3.3k
    samo sam te čekal. :wink: Mislim da kako je netko prije naglasio da bi pobjedio u jednoj ovakvoj utakmici treba ti se dosta toga poklopiti. Protiv Spursa se poklopilo jednom. Da igramo ponovno s njima ko zna kak bi bilo. Jučer je nažalost previše faktora bilo protiv nas. Od suđenja, do ozljeda i mogućeg pada u formi, reprezentativne stanke koja je isto učinila svoje, ali prvenstveno i mi nismo odigrali kak je trebalo, a onda protiv ipak jače momčadi od nas nemreš proći. U svakom slučaju čestitke dečkima na cijeloj sezoni. I na nekoliko predinfarktnih stanja, pokojoj suzi radosnici u ova tmurna vremena. Sad imamo barem kaj za sljedeću sezonu sanjati. Ovak nekaj se nadam da će postati gotovo pravilo, a još veće stvari imamo pravo sanjati, naravno bodreći plave s tribina Maksimira. Nek nam živi Dinamo i majka Hrvatska!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.