• Ali
    1.8k
    Bravo decki, steta da smo mozda onu majerovu ugurali.
    Ili da je mozda Jole opalio ovaj slobidnjak umjesto Orse i to lijemo jako u golmanovu stranu, jer se golman povukao iza zida...
    Steta, nije nam puno falilo dva gola
  • db-izbjeglica
    11.8k
    nije bilo zaleđe ni kad se zaustavi u trenutku upućivanja lopte, gvardiol je jednostavno zaspao.
    nije mi jasno kako je čovjek ostao u apsolutno istoj poziciji u dvije različite snimke, kao da se ukipio :sweat:

    12345.png
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    steta, ali da mi je netko rekao nakon ovoga da cemo igrati 1/4 finale EL ove sezone rekao bih mu da je u najmanju ruku lud, ja sam zadovoljan, da se moglo bolje, je, ali malo ozljede malo pad forme, losa priprema i naravno neke sud. odluke su doveli do ovoga.
    nadam se jos boljoj iducoj euro seozni a sad lagano po duplu krunu
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ma nema se što reći, villarreal zasluženo prošao.
    ova razina ne prašta greške, a treba i malo one sportske sreće.
    nama se protiv tottenhama osmjehnula, sad nam je podjelila par šamara u vidu debilnog penala, sitnih zaleđa koja su u dvije situacije otišla u njihovu korist i to je to.
  • Boogieman
    307
    Na ovoj tvojoj slici zelena crta ne izgleda ni blizu paralelno s crvenom koja ide po liniji šesnaesterca.

    Dečkima svaka čast na nezaboravnoj sezoni.
  • Ali
    1.8k

    Je stopalo ali koljeno mislim da je unutra
  • IstokKa96
    553
    Ademi je pravi Kapetan.
  • db-izbjeglica
    11.8k


    wtf?
    naravno da iz te perspektive neće biti paralelne, zato se i povlače pomoćne linije da se dobije interpolacija.
  • miro
    2.9k
    ovi su ipak bolji, šteta da nas sreća nije ni malo htjela, ali zbilja im se nemre puno toga zamjerit. Isto mislim i za Krznara, napravili smo najbolje kaj smo mogli....VELIKE ČESTITKE SVIM DEČKIMA na ovoj sezoni i radosti koju su nam pružili.......DINAMO!
  • Crusades1986
    9.3k
    Sve je cisto kod prvog gola, nikakve veleizdaje i krađe se nisu dogodile, ljudi su sveukupno bolji od nas.
    Kao sto sam i napisao, Josko je zaspao, Ras stoji metar ispred njega.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Svaka cast deckima na europskoj sezoni ove godine kapa do poda. Uz sve turbulencije koje su imali plus vcrs smo igrali naceti sa ozljedama... falilo je i malo srice za jos jedan skalp. Al nema veze u srcu ponos nema mista za tugu. Moran komentirat onu provjeru zaleda kod prvog gola di ni nakon provjere ne znas di je peta naseg igraca u odnosu na protivnickog. Druga stvar zalede od cm il mm nema smisla u nogometu nije ovo balet od sporta. Vec su najavili promjene po tom pitanju za zalede minjat ce se koliko stvarno igrac moze bit iza obrambenog, al jbg steta je nama napravljena opet. Isto tako pola tekme VAR ne radi pola radi. Sta radi VAR soba kad igrac Petkovicu koji je na podu stane na glezanj, sta je iskljucen ekran u sobi? To svi koji gledaju tekmu mogu vidit samo ne oni. Tehnologija se koristi tu i tamo! UEFA MAFIA!
  • über alles
    1.4k
    Mi smo prolaz izgubili u drugom poluvremenu doma kad je trebalo jace stisnut,al realno bolji su prosli I tu nema nikakvog srama.
  • Nino Bule
    10.7k
    veleizdaje se nisu dogodile, ali linija nije dobro povucena o tome nema rasprave. Na ovoj razini to je nedopustivo pa makar bio ofsajd od metar i pol.
  • Infinity
    14.9k
    Cekam pocetak drugog poluvremena, grizem nokte i onda ide kamera u tunel. Skoro sam otisao spavati. Igraci Villarreala izgledaju toliko samouvjereno, vidis im na faci da vjeruju da ne mogu izgubiti, ali su maksimalno ozbiljni i zele to privesti kraju. Onda prikaze nase bez zelje za zivotom. Sjebao sam se sav. Nikad mi optimizam nije u jednoj sekundi toliko pao, pa ni kod primljenih golova. I opet budala vec u 45:15 vjerujem da cemo proci.

    Odigrali smo u zavrsnici hrabro, al netko je vec prije utakmice napisao kako bi najgore bilo to da tad odigramo hrabro i onda se grizemo zasto tako nismo stalno.

    Mi pored njih nismo mogli igrati. Jaca ekipa koja nije imala dva ili jedan los dan, jaca ekipa koja nas je shvatila ozbiljno i to je to. Dobili su nas rutinski, realno. Mi ekipe poput Villarreala ne mozemo pobijediti na vlastiti kvalitet. Mi da bi dobili ovakvog protivnika moramo imati srece da taj protivnik ima los dan ili da nas podcijeni. Jednostavno nemamo ni tim, a ni trenera koji mogu izvesti takvo cudo. Nadam se da cemo naredne sezone biti jos jaci i da cemo otici dalje.

    Ja cu reci da sam na kraju zadovoljan europskom sezonom za koju se dugo mislilo da ce biti katastrofalna. Necemo ovo slaviti kao povijesni uspjeh, ali je i ovo lijepo vidjeti nakon godina brukanja. Lijepo je vidjeti da vec trecu godinu rastemo i mozemo se nadati da cemo naredne sezone opet biti neki faktor.

    Sad se idemo okrenuti domacim natjecanjima. Konacno u HNS-u mogu odahnuti, uzeti kalendar i ubaciti negdje Goricu i Hajduk. Ocekujem duplu krunu. Sve ispod toga je podbacaj za ovakvu ekipu. U nedjelju nam dolazi Istra. Opravdanja nema, i oni su igrali utakmicu sredinom tjedna. U srijedu ceka Osijek i idemo im pokazati sta je nogomet u europskom terminu protiv europske ekipe.

    Ovim igracima hvala. Unatoc oprostaju uz dva poraza, ove sezone smo upisali toliko pobjeda i zabili toliko golova da ne mogu reci da mi nisu donijeli srecu. Dio mene zali zbog samog ispadanja, a dio mene sto je jednostavno zavrsilo. Navikao sam se na ovaj cetvrtak, a sad opet treba cekati od subote do subote.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.