Bili su to i Spurs fanovi uradili na Anfieldu nakon 4-0.

Šteta kaj nisu bili sad na Maksimiru i to navijali. Hahah :smile:
  • Neki tip
    19k
    Najbolje od niželigaškog nogometa: :grin:

"VELIKI neredi odvili su se na utakmici NK Straže iz Huma na Sutli protiv ŠNK Banovca iz Gline u 20. kolu Četvrte nogometne lige Središta Zagreb.

Utakmica je odigrana na Veliku subotu te je bila od velikog značaja za obje ekipe jer se radilo o derbiju začelja. Bilo je napeto od samog početka, a sudac Marko Matijašec već je u prvom poluvremenu podijelio četiri žuta kartona.

Početak ludnice dogodio se u 60. minuti, kada je sudac domaćem igraču Tinu Brezinščaku dodijelio drugi žuti karton, a neimenovani službeni spiker preko razglasa sucu vikao: "Pička ti materina!"
    Sudac Matijašec naposljetku je morao prekinuti utakmicu u 77. minuti pri rezultatu 2:1 za Banovac jer je izbio potpuni kaos.

Prvo je gostujući igrač Dorijan Gomaz dobio crveni karton zbog namjernog udaranja protivnika u prsa, da bi se domaći igrač Borna Vidiček, koji je ranije izvađen igre, zatrčao s klupe za pričuve i udario Gomaza, navodi delegat utakmice Miroslav Bugarinović u službenom zapisniku.

Iako zbog epidemioloških mjera nije bilo gledatelja na stadionu, oni su utakmicu promatrali s obližnjeg brda te su se pridružili sukobu na terenu, probivši zaštitnu ogradu. Jedan je gledatelj napao gostujućeg igrača, dok je drugi nasrnuo na njihovog pomoćnog trenera Darija Žinića.

Disciplinski sudac Martin Šarić kaznio je Gomaza sa šest utakmica zabrane, a Vidičeka s tri. Očekuje se i dodatna kazna za oba kluba, posebice za Stražu kao organizatora utakmice."

Izvor: index
  • Mali dioničar
    14k
    Ako je Banovac, onda je i Banovina, a ne Banija.
  • Baneki
    713
    To je liga u kojoj igra NK Zagreb, ne tako davno prvak HNLa.
    14k
    To je liga u kojoj igra NK Zagreb, ne tako davno prvak HNLa.Baneki

Godinu i pol prije rodjenja Joška Gvardiola koji odlazi iz Dinama u RB Leipzig koji nije postojao kad je Zagreb bio prvak Hrvatske.
  • Nolifer
    6.4k

Staro, al dobro izvedeno
  • Neki tip
    19k
    Za Bayern danas prvenstvenu tekmu na mjestu lijevog beka igra Josip Stanišić. Inače dešnjak, desni stoper ili bek po vokaciji, star 21 godinu, ima njemačko državljanstvo.

Očito naše gore list.

Zna netko nešto o njemu? U smislu opredjeljenja za repku i to, nisam dosad čuo za njega.

@marcio amoroso?
  • agramZ
    2.3k
    prema wikipediji i ovom clanku je odabrao njemacku.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dečko ima dvojno Državljanstvo ali se 2018 odlučio igrat za Njemačku.
    Do sad odigrao dvije tekme za Njemački U19 u 2018 godini od onda više nije pozvan u U Reprezentacije.
    Inače dobar talenat
    7.3k
    Englezi i Var... čist gol poništili Liverpoolu protiv A.Ville..
  • Nolifer
    6.4k
    Leeds dobio City 2-1 :up:
  • Crusades1986
    9.5k

12.put preokrenuta odluka VAR-a na štetu Liverpoola.
  • marcio amoroso
    31.9k

Ja iskreno nisam nikada čuo za njega.
    Jako slabo pratim Bundesligu. Samo HNL :grin:
  • Nolifer
    6.4k
    Mladi hrvatski reprezentativac Martin Erlić bio je junak 3-2 (0-1) domaće pobjede Spezije protiv Crotonea u prvom susretu 30. kola talijanskog prvenstva, on je bio asistent za 2-2 u 89. minuti te strijelac pobjedničkog pogotka u drugoj minuti sudačke nadoknade.