• Zambatine škude
    2.1k
    Klinci dobili i uzvrat te s ukupnih 10:6 prošli u finale. Čeka ih Uspinjača.

    Hattrick Kiko Dragaš, Luka Lovrek dva, Luka bjelić i Jure Jakovljević po jedan gol.

    z3i96pk7qohfzzew.jpg
  • Mr Blue
    3.4k
    Prva utakmica finala završila 2:2, strijelci Bjelić, Ćatić. Uzvrat za dva dana. Obje ekipe su izborile državnu završnicu.

    bl4ikmwvbkmc048q.jpg
  • Mr Blue
    3.4k
    Prvaci 1.HMNL-Zapad!!

    6-3 u uzvratu, Kiko Dragaš hat-trick, Šoštarić 2, Ćatić!!

    siurar7ilop80262.jpg
  • hmoody
    128
    4:4

    Gubili smo 4:2 pa izjednačili možda 10-ak sekundi prije kraja.
    Po šansama trebali smo glatko dobit, ali bilo je dosta promašaja.

    Poprilično je jasno da smo bolja ekipa od Alumnusa i ako ćemo ić na njih u četvrtfinalu nema opravdanja u slučaju ispadanja.

    Ne znam još druge rezultate pa ne znam kako se sve rasplelo na kraju.
  • hmoody
    128
    Crnica je dobila što znači da smo četvrti i idemo na AFCU.
    Iako imamo dobar skor s njima treba bit oprezan.

    Vjerujem da ćemo proć, ali onda u polufinalu idemo na Olmissum što znači da će se naš put opet završiti u polufinalu.
  • Miro93
    2.7k
    onda u polufinalu idemo na Olmissum što znači da će se naš put opet završiti u polufinalu.hmoody

    E, stani malo. Pa nismo mi neke pičke da tako pričamo ;) Treba vjerovati uvijek.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Iznajmit Oršića za Olmissim i dobro
  • hmoody
    128


    Ja najsretniji ako me razuvjere :)
  • Mr Blue
    3.4k
    Juniori su u prvoj utakmici završnice Prvenstva Hrvatske maznuli Futsal Pulu 5:1.

    Sad počinje drugi dvoboj protiv Aurelije.
    Livestream: https://youtu.be/oDdPOEPetg0

    Sutra je na rasporedu treća utakmica u skupini protiv Heroji 2007.

    Ajmo Plavi!!

    loj3luf4ybck9uqp.jpg
  • Mr Blue
    3.4k
    4:4 protiv Aurelije. Luka Bjelić u zadnjoj sekundi za jako vrijedan bod. Strašan karakter ima ova ekipa, strašan!!

    Strijelci za Dinamo: Šoštarić, Bjelić, Jakovljević, Bjelić
  • hmoody
    128
    Možeš stavit link za stream današnje tekme ako imaš ili kad ćeš imat?


    EDIT: sorry na duplom postu, nemrem obrisat. :D
  • Mr Blue
    3.4k
    Evo, počeo je drugi dan završnice: https://www.youtube.com/watch?v=lY9HvotGFvw

    Mi danas igramo važnu tekmu protiv MNK Heroji 2007 u 14:30.

    U 12:45 se igra druga posljednja utakmica u našoj skupini između Futsal Pule i Aurelije, tko želi ispratiti.

    A konteksta radi, sinoć je Futsal Pula pobijedila MNK Heroji 2007 s 4:3.

    Trenutno stanje u skupini, preuzeto sa FB Stranice MNK Aurelia Futsal:
    169819307_3897238130352838_5419005993341860725_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=j9Zz3NPY6EoAX8G3GEL&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&tp=6&oh=7c540ab443c650a7311ff9d40bef68a4&oe=6094B984
  • Mr Blue
    3.4k
    Tekma počinje za desetak minuta.

    Pobjedom Aurelije nad Pulom, već smo i matematički osigurali plasman u polufinale.

    Postoji nekoliko kombinacija kako možemo biti prvi, no svaka uključuje pobjedu s velikim brojem golova. Nije nemoguće, ali protivnika nikad ne treba tako podcijeniti.

    Radi se ipak o velikom 'rasadniku talenta', za koje je igrao i naš Jakov Mudronja, a o tome smo pisali i na našem webu:
  • Mr Blue
    3.4k
    Polufinale Prvenstva Hrvatske protiv Uspinjače-Gimke počinje za par minuta!
    Livestream: https://www.youtube.com/watch?v=3hfZn-3GT-M
  • Stihl
    3k
    Kakva golcina :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.