• gledatelj
    579
    Svaki put izvadi Bulata i Vidovića, a jedini nešto igraju. A Kulenoviću nakon ove tekme odmah ispitanici dat. Nek ga ni ne voze nazad u Zg
  • Hrc-Vg
    353
    izmjene su mu zakurac, a i taktičke reakcije su mu tu negdje. Igrači su loši, ali je i on jednako loš.
  • Blue Austrian
    337


    Ovdje je vec neko napisao, i sa "anonimcima" je Bjelica stvorio jaku ekipu.
  • Miro Vugrinec
    5k
    Vidiovica nema nigdje vec 2 tekme malo bolje.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ocekujemo da smo ravnopravni sa prvakom Kosova.......jbte al smo bahati.i more je plavo

    Da s Menalom i Kuletom, daj nemoj me j i precjenjivati ove balvane što ne znaju ni sami kako igraju za Dinamo.
  • IceMan
    2.1k
    Znači ovaj Šutalo nema veze s vezom. I nikakve pauze i ozljede i čekanja nemaju smisla nit su točni razlozi.

    Jednostavno ne može i točka. Jel to trenutno ili trajno, neznam nit me ne zanima.


    I vrijeme je da ga netko pita što je s rezervama i zašto uvijek on?

    Katastrofa.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ugasio sam tv ne mogu vise gledat, hocete i nakon ove utakmice dalje branit ovu prevaru od Ukrajinca i kiksera Sutala,pa ja ne kuzim zasto ne daje sansu Sosi,Bernaueru i Perkovicu za koje sam siguran da bi bolje odigrali od spomenutog dvojca. To je to od mene odjavljujem se na par dana jer me iskreno boli na sto smo mi spali da gubimo od ovakvih momcadi.
  • Juznjak
    3.8k
    Oni su zvijezde. Nisu ludi da ginu na lošem terenu i po kiši i to još na Kosovu.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Baturina nevidljiv danas i on ga sad stavi na krilo umjesto da ga vadi. Jeli Kulen dirnuo danas koju loptu?
  • reziser
    6.8k
    ne da nemamo zicer,a mi nemamo pokušaj udarca na gol nema ni poluprilike...
  • Malesnica
    35
    Kak je miki jos u igri
  • Facke
    3.6k
    Znaci...Imas Sosu, Perkovica i Bernauera a nama igraju uzasni Sutalo totalne van forme. I Peric je jednostavne pre spor za moderen nogomet. Obu dva brzine nemaju. A Jakirovic je potrosil sve kredite. Zasral je iste vec par tekmi ko Biscan. Nema muda i to mu najvise moram zamjeriti.
  • Nolifer
    8.1k
    Jel ovo tzv bojkot igrača, a ko da koga onda bojkotiraju da rezultat mora trpit?
  • Mr Anderson
    8.2k

    Da, Šutalo i Moha su krivi što nismo složili šansu 70 minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.