• Mali dioničar
    14k
    Ponukan jučerašnjom izjavom Sergeja Jakirovića "tu sam tek mjesec dana, trebam odraditi jedan prijelazni rok", napravio sam kratku anketu...

    Anketa je vezana za nogometno funkcioniranje nogometnog kluba. O Skupštini, Statutu, ustroju i ostalim zanimljivim segmentima funkcioniranja Kluba imamo druge teme.
    1. Treba li Dinamo imati sportskog direktora? (142 votes)
        Da
        96%
        Ne
          4%
    2. Da li je odluka o praktičnom ukidanju mjesta sportskog direktora dobra? (142 votes)
        Da
          4%
        Ne
        96%
    3. Da li je odluka o ukidanju mjesta voditelja škole nogometa dobra? (142 votes)
        Da
          4%
        Ne
        96%
    4. Da li vam je jasna uloga direktora razvoja nogometa u nogometnom klubu? (142 votes)
        Da
        32%
        Ne
        68%
    5. Da li bi trener trebao biti osoba koja vodi glavnu riječ u prijelaznom roku? (142 votes)
        Da
        47%
        Ne
        53%
    6. Duljina trajanja Ugovora trenera trebala bi biti: (142 votes)
        1 godina
          3%
        2 godine
        49%
        3 godine
        34%
        4 godine
        15%
    7. U Ugovor s trenerom ugraditi sporazumni raskid u slučaju neispunjavanja rezultatskog cilja. (142 votes)
        Da
        92%
        Ne
        8%
    8. Za Dinamo je adekvatnije: (142 votes)
        Da trener oblikuje sportsku politiku Kluba
        11%
        Da se trener bira prema dugoročnoj strategiji Kluba
        89%
    9. Da li član Uprave zadužen za sport može sam kreirati sportsku politiku? (142 votes)
        Da
        11%
        Ne
        89%
    10. Dinamo treba imati tijelo koje će definirati dugoročnu sportsku politiku. (142 votes)
        Da
        89%
        Ne
        11%
    11. Dinamo treba imati definirani stil igre. (142 votes)
        Da
        63%
        Ne
        37%
    12. Sve kategorije Kluba koje igraju s 11 igrača u polju moraju igrati istim sustavom. (142 votes)
        Da
        46%
        Ne
        54%
    13. Dinamo zaključuje Ugovore s prevelikim brojem mladih igrača. (142 votes)
        Da
        51%
        Ne
        49%
    14. Dinamo treba imati opciju prvokupa za mlađe neafirmirane igrače koje prodaje. (142 votes)
        Da
        97%
        Ne
          3%
    15. Privatno treniranje igrača Dinama trebalo bi biti: (142 votes)
        Dopušteno bez obzira na okolnosti
          1%
        Dopušteno jedino u komunikaciji s trenerima u Klubu
        95%
        Apsolutno zabranjeno
          4%
    16. Dario Šimić: (142 votes)
        Radi dobar posao s obzirom na okolnosti
        69%
        Napravio je previše rezova
        31%
    17. Trebaju li članovi Uprave koji nisu iz sportske domene odlučivati o igračkom kadru? (142 votes)
        Da
          2%
        Ne
        98%
    18. Da li ste zadovoljni napretkom igrača iz Dinamove akademije ove sezone? (142 votes)
        Da
        39%
        Ne
        61%
    19. Treba li nadarene juniore voditi na seniorske pripreme? (142 votes)
        Da
        99%
        Ne
          1%
    20. Marko Marić rekao je da i jako nadarene kadete treba priključiti i dati im seniorske minute. (142 votes)
        Slažem se
        59%
        Ne slažem se
        41%
    21. Dinamo se treba pojačavati: (142 votes)
        Iz država istog govornog područja
        21%
        Iz cijelog svijeta
        63%
        Iz Europe
        15%
    22. Strani trener bio bi dobro rješenje za Dinamo. (142 votes)
        Da
        48%
        Ne
        52%
    23. Selidba nogometne škole u Veslačku bila bi: (142 votes)
        Super
        46%
        Bezveze
        54%
    24. Dinamo treba napraviti nogometni kamp van Grada. (142 votes)
        Da
        39%
        Ne
        61%
    25. Dinamo treba napraviti školu za igrače (privatnu odgojno obrazovnu instituciju). (142 votes)
        Da
        69%
        Ne
        31%
    26. Dinamo treba imati jedinstveno mjesto smještaja za mlade igrače koji dolaze iz drugih sredina. (142 votes)
        Da
        92%
        Ne
        8%
    27. Treba li Dinamo imati otvorenu školu nogometa? (142 votes)
        Da
        60%
        Ne
        40%
    28. Treba li Dinamu innovation hub po uzoru na Barcelonu? (142 votes)
        Da
        63%
        Ne
        37%
    29. Treba li Dinamo raditi kampove na lokacijama van Hrvatske? (142 votes)
        Da
        75%
        Ne
        25%
    30. Broj igrača poniklih u pogonu Dinama koji su postali seniori u zadnjih 40 godina je: (142 votes)
        Premalen
        13%
        Optimalan
        62%
        Iznad svih očekivanja
        25%
  • Bosna86
    11.5k
    Da li bi trener trebao biti osoba koja vodi glavnu riječ u prijelaznom roku?Mali dioničar

    Pohvale za pitanja i ideju… Ovo pitanje bih jedino promijenio jer je odgovor i da i ne… Ne može trener sam odlučivati jer je potrošna roba a opet mu ne možeš nabacivati igrače ako ih on ne vidi u planu
  • Juznjak
    2.9k

    Slažem se. Evo iskreno ja sam i zaboravio što sam odgovorio na to pitanje jer sam imao isto takvo razmišljanje. Inače pohvala za ovakve ankete, dosta kvalitetna, ne zamjeram ništa za ovo pitanje jer bi malo tko od nas mogao sastaviti ovako kvalitetnu anketu. Ne vjerujem da ću se ikad upustiti u tako nešto. Uvijek me veseli vidjeti ovakve stvari na Zoni! :clap:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Pored opcija "Da" i Ne" bi trebalo bit i "Ne znam" ili "Nemam misljenje".
  • Jurki
    8.3k
    Pitanje u vezi Veslacke. Tko je bolje upucen.
    Dali bi Veslacka kao kompleks zadovoljila potrebe kluba kao Dinamo? Te u kakvom je stanju taj kompleks s obzirom da nk Zagreb tavori u nizim ligama i vjerojatno nema love za odrzavanje istog.
    Edit: ako je potrebno ulupati hrpu love.. zar nebi bilo jednostavnije napraviti nov novcat kamp na Sveticama ili negde van grada.
  • Mali dioničar
    14k
    Pored opcija "Da" i Ne" bi trebalo bit i "Ne znam" ili "Nemam misljenje".NitkoBitan

    Ako nemaš mišljenje ili ne znaš ima li smisla da odgovaraš na pitanje?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Po meni ima. Da se vidi koji postotak nije upucen ili nije zainteresiran za predmet pitanja.
  • Neki tip
    19k
    Da se vidi koji postotak nije upucen ili nije zainteresiran za predmet pitanja.NitkoBitan

    To je nebitan podatak. Jer nije cilj imati PR kampanju za privlačenje neodlučnih birača, nego saznati što misle oni koji imaju neko mišljenje o ovim pitanjima.

    Anketu postaviš onako kako želiš zato što unaprijed definiraš svrhu te ankete. Što ti je bitno, a što nije. Pa sukladno tome formuliraš i pitanja.

    Anketa je baš dobra, :up: @Mali dioničar.
  • Zagi
    4.8k
    Da samo na neka pitanja nemaš baš hard stance mišljenje pa bi "ne znam" dao točnije podatke?
    Možda se može ne odgovoriti na pitanje, nisam isprobavao...
  • NitkoBitan
    11.7k
    Možda se može ne odgovoriti na pitanje, nisam isprobavao...Zagi

    Taj dio je meni problematican. Jel se moze ne odgovorit na neko pitanje? Kazem, bolje imat "3. opciju" nego na silu odgovarat sa da i ne.
  • Mali dioničar
    14k
    Da samo na neka pitanja nemaš baš hard stance mišljenje pa bi "ne znam" dao točnije podatke?Zagi

    Htio sam nas staviti u poziciju ljudi koji upravljaju Klubom.

    Zona Dinamo je bez ikakve dileme najkompetentnija i najinformiranija zajednica Dinamovih navijača. Stvari koje se ovdje raspravljaju i razmišljanja koja se razmjenjuju čine sve ostale razgovore s poznanicima na temu Dinama banalnima.

    Kad donosiš odluke, obično moraš reci DA ili NE.

    Ne možeš zaposliti Gorana Tomića da ti bude trener za HNL, a Nenada Bjelicu da ti bude trener za Europu, imaš JEDNOG trenera. Ne možeš istovremeno postaviti ekipu u 3-5-2 i u 4-4-2. Ne možeš istovremeno imati na golu i Nevistića i Zagorca.

    Zato sam ovako koncipirao pitanja.

    I ova prva runda odgovara daje fascinantne rezultate, ajde kroz dan dva ih sumiramo.

    Hvala na sudjelovanju.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Mislim da Dinamo vec ima mjesto smjestaja za mlade koji dolaze iz drugih sredina. Ako se ne varam ta kuca se nalazi na Ravnicama.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Drago mi je vidjeti da se moji odgovori većinom slažu s odgovorima većine, za sad.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Odlična tema i odlična razrada ideje.

    Zanimljivo kako na ovoj i ovakvim raspravama nećemo vidit/čut standardne smarače i spamače. Zona kakva je bila nekad da parafraziram slogan naše turističke zajednice.
  • Jurki
    8.3k
    Ako se ne varam ta kuca se nalazi na RavnicamaNitkoBitan

    Kaj nebi bilo bolje da se ta kuca nalazi u sklopu buduceg kampa, a ne da je sve razbacano naokolo?
    Isto kak mi je bezveze da bi se dio omladinskog pogona preselil u Veslacku.
    Ta cela prica s Veslackom mi smrdi na jos jedan nacin izvlacenja para.
  • The Undertaker
    3.9k
    Veslačka ima 4 velika terena i, prema ovome što sam ja vidio, nema prostora za dalje širenje. 4 velika terena ima Dinamo i sada ali ima još i terene za mlađe kategorije za koje u Veslačkoj nema mjesta, eventualno tamo prema Boćarskom domu. Dobro je što Veslačka ima dobru ostalu infrastrukturu koju će trebati obnoviti. Ja bih rekao da je dobro prijelazno rješenje dok Dinamo ne izgradi svoj kamp ili dok se stadion gradi ali za trajno treba više prostora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.