• Jaro
    5.7k
    Rukavini je vjerojatno ispod časti igrat ovu utakmicu.Juznjak

    Meni i Menalo tako izgleda
  • Orc123
    5.2k
    Sazeto meni Sosa djeluje jak ma lopti i veliki potencijal. Kaneko treba podrsku, tj. Trener mu mora dati podrsku i pogurat ga jer on je na 30% onog sta moze a i takav djeluje jako dobro i to je igrac koji nosi energiju, dribling, opasnost....mora biti vise sebican, ne treba biti stidljiv jer kad vidim da Menalo jos uvijek ima vise kredita od njega ili Rkavina, Matin slabo mi dođe!
  • Krizy
    36.8k
    Svima je jasno da nije igrač za Dinamo, bio je okej kao zamjena neko vrijeme ali nije više mlad. Ali ja ću uvijek braniti Menala od onih koji ga nazivaju svakakvim riječima. Niti jednog igrača Dinama se tu neće vrijeđati. Tijekom utakmice okej ali na čistu miru psovati igraču i vrijeđati ga - neće ići.
  • Orc123
    5.2k

    Ma menalo se trudi ali on jednostavno nema kvalitete za Dinamo i to mora svima biti jasno...
    Mi ni ne znamo kakvog jos imamo potencijala u Kaneku a ni necemo znati ukoliko mu trener ne da podrsku i peiliku! Trener ga jednostavno mora istrpiti u par utakmica jer bez toga on ce sljedece ljeto otici i pisat cw se o velikoj pogresci a istina je sasvim drugacija!
  • Nino Bule
    11.6k
    Vrijeđat igraca dinama na forumu se ne smije, reci da je najgori igrac između 22 igraca na terenu smije
  • Krizy
    36.8k
    Naravno da smije. Ja sam ga branio samo od onih koji su ga vrijeđali prije par dana, nisam branio njegove loše igre :smile:
  • Mihaljević
    8.2k
    Sva sreća pa je Andy Bara reko da je Rukavina odma za prvih 11 kad je Orša otišao iz Dinama... Ni u juniorskoj LP nije bio nešto, a ni sad kad dobija minutažu. Košćević mi se čini puno jači igrač.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Jel Rukavina igrac od 100 milijuna kako kaze Bara? Onda je onaj bek iz Ponikva igrac od 150.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ne suditi po prvoj utakmici koju igra od prve...
  • Hrc-Vg
    222
    to je na Belinha mislio, ne na Rukavinu.
  • Jaro
    5.7k
    Ispravak, Bara je kao igraca koji bi mogao biti 100 milja je onaj klinca Bebinjo ili kako vec...
  • Markelo
    2.5k
    Možeš pogriješit, dešava se ali ja kod ovog Rukavine nisam vidio niti jedan potez pa da ti možeš reći eto na trenutke pokazuje taj svoj talent samo treba to češće. Ništa, baš ništa
  • dd29
    241
    Nije takuro bez razloga bio ponajbolji igrač japanske lige (inače odlične lige)
    Za sva druga naša desna krila je robben, valjda napreduje njegova prilagodba na novu sredinu, strani jezik, kad se ustali u prvih 16 neće ga nitko izbacit
  • Orc123
    5.2k

    Ne sudi mu se tehnika, udarac, zavrsnica vec on ne moze proc svojeg cuvara i to iz 5 pokusaja dok s druge strane Kaneko nije izgubio dribling i slozio je 2 odlicne prilike, a nazalost nakon ove tekme opet ce biti marginiliziran i Rukavina, Menalo, Marin...svi oni ce igrat i dobit priliku peijw njega. To me strasno smeta jer nije pravedno!
    Na kraju ce mu Kaneko biti prva zamjena danas i siguran sam da mi nece dati 90min cak ni u ovoj utakmici...
  • Droljo
    5.1k
    Ne suditi po prvoj utakmici koju igra od prveLudovic IX

    Ajde ne drolji. Sve i da je lošiji od svih ove šta se rotiraju nemogu gledat više. Bar drukčija faca od marina i menala naših tobože krila
    Edit. E jebiga za koga si mislio, ak rukavinu onda sam ja zapucao. Mislio da za japanca veliš :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.