• marcio amoroso
    33.7k
    Ja očekujem udarnu postavu i minutažu za Vidovića i Ademija. Takoder očekujem bar par minuta za Perkovića.

    Nevistić- Moharrami, Šutalo, Perić, Ljubičić- Mišić, Bulat, Baturina- Špikić, Emreli, Petković
  • Juznjak
    3.3k
    Jesam li dobro shvatio Jakirovića da on sutra vidi Ademija u prvih 11 ako je spreman za pristojnu minutažu?
  • San Lorenzo
    12.5k
    Kaneko spreman za sutra?
  • deda
    29.2k
    Dinamovci, sutra slavimo povratak Kapetana, potpis Brune Petkovića i njegov rođendan. Svi na Maksimir! :heart:
  • Infinity
    15.4k
    Na Slavenu neka znacajnija brojka nije bila desetak godina.

    4.000 je bilo 2010., godinu ranije 5.000 i 30.000 na proslavi titule. 2007. je bilo 15.000.

    Od 2010. je na Maksimiru odigrano 47 utakmica s gledateljima i posjeta je uvijek bila ispod 4.000.

    Dodje li sutra preko 4.000 ljudi, to ce biti korak naprijed, a da ne pricamo o tome koliki bi korak bio ako dodje 5, 6, 7 ili vise tisuca.
  • Teofil Kateran
    988
    Sutra očekujem:
    Nevistić - Ljubičić, Perić, Šutalo, Moharrami - Mišić, Ademi - Emreli, Bulat, Špikić - Petković

    Mislim da u obrani neće još biti nekog kemijanja, ali ako rezultat povoljan bi Jakir mogao dat priliku Maximeu ili Sosi. U sredini Ademi ako će biti spreman će sigurno startati, pošto je Baturina imao taj potres mozga ne vjerujem da će startat, ne znam kakva mu je situacija, ali možda bi i Halilović mogao startat ako ni Ademi ni Baturina ne startaju. Prema naprijed zbog novog ugovora i svega kaj se danas dogodilo ipak vjerujem da će krenuti Petko, ali isto tako mogao bi i Drmić dobiti dosta minuta sutra ako već ne starta. A sad, lijevo su i Emreli i Vidović došli sa stanke pa je kod Jakira dvojba, ali volio bih obojicu vidjeti, ali pogotovo Vidovića.
  • Mihaljević
    8.6k
    Da mi je neko u 6mj rekao da će nam Emreli bit stater , nakon što je bio rezerva u Konyasporu...
  • Blue Austrian
    337
    Nemam dobar osjecaj. Svejedno Naprijed Dinamo!
  • NORTE
    9.8k
    Da mi je neko u 6mj rekao da će nam Emreli bit stater , nakon što je bio rezerva u Konyasporu...PlavaSlavonija86d
    Emreli je izmislio nogomet za mnoge u Hnl-u. Čačić ga je otjerao, ali srećom da ga je Bišćan vratio.

    Nikad nisam bio sigurniji u pobjedu, danas lagano do tri boda.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    primarni cilj nama navijačima neka bude taj da nas na svakoj domaćoj utakmici bude 5000+ gledatelja. Naravno da će na europi i na derbi utakmicama to sigurno bit, ali to je brojka koja je u ovom trenutku s jedne strane izazovna a sa druge strane dostižna i realna.
  • IceMan
    1.6k
    Dečki, zna tko hoće bit na sjeveru danas onaj štand s majicama itd?

    Htel bi uzet “sjever uz odsutne” ili neš još pa da ne idem ranije u grad, (na Ilici radi danas?)
  • NORTE
    9.8k
    Štand je bio svaku tekmu u ovoj sezoni, provjeri i na facebooku i instagramu shopa.
  • IceMan
    1.6k
    Da ti budem iskren, na ove 4 tekme koje sam bio ove sezone na sjeveru ga nisam vidio…

    Valjda radi gužve.
  • NORTE
    9.8k
    Ma odmah pored plavog kornera di su pive, na sredini tribine, ne možeš ga fulat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.