• Bernard
    521
    Simpatičan momak i zahvalan igrač. Broda sretno!!
  • Klenx
    5.6k
    Sjećam se kako je prije 10ak godina u jednom intervjuu rekao da je san svakog zagrebačkog dečka zaigrati za Dinamo.

    Ne samo da je taj san ostvario nego je bio važan kotačić u osvajanju naslova u nikad težem prvenstvu za Dinamo.
    Došao sa hrpom sumnje u zadnji tren, isprofilirao se kao solidan joker s klupe.

    Svaka čast na mudima i pucanju onog penala protiv Rijeke, korektan momak koji je šutio, radio i koristio priliku.
    Neka nam je svaka 3.špica u ekipi ovakav igrač kao Brodić.

    Sretno mu dalje, nije daleko od doma i piknut će si još neku lovu, malo veću nego je imao tu.
    I siguran sam da gore neće razočarati.

    Brodić :up:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Prvi sam bio protiv njegovog dovođenja, ali se dečko pokazao kao jako dobar igrač za smiješan novac. Pamtiti ću penal protiv Rijeke kad je bio hladan kao špricer. Imaš svoj udjel u našoj duploj kruni Broda i hvala ti na tome :clap:
    Sretno dalje
  • Krizy
    43.2k
    Ne pamtim korisniji "kratki staž" jednog igrača.
    Sretno dalje Fran!
  • Sajla
    5.1k
    Brodić je postavio neke standarde - da nam na svakoj poziciji treća opcija bude kao on i gdje bi nam bio kraj...
    Sretno u Mađarskoj!
  • Zagi
    7.6k
    Pojačanje iz HNLa.

    Sretno dalje Broda!
  • Šteco
    680
    Već sam to napisao, ali neka stoji i ovdje. Vjerujem da će Brodić biti ugodno iznenađenje, da će se kroz ovu polusezonu dokazat da je za Dinamo prilikama s klupe (samo da ih dobije), te konačno, biti prva špica Dinama ako Petko na ljeto napusti klub.

    Znam da je hrabra prognoza, da i nemam veliki razlog biti baš toliko optimističan, ali mi se čini da ima nešto u njemu i nadam se da se neću morat posipat pepelom.
    Šteco

    Moje mišljenje... Nemam se razloga posipat pepelom, dapače. Žao mi je što ide jer je svaku minutu dobro odradio i hvala na ovoj jako dobroj polusezoni. Sretno dalje i možda ponovno u svetom dresu.
  • Big Daddy
    1.1k
    ne bas svi. Al dobro, ajmo sad konacno po Pasalica i Miereza
  • NKDZ86
    1.4k
    Broda, šteta što nisi duže ostao, ali hvala ti na svemu i sretno dalje, samo jako!
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.