• Jurki
    8.7k
    ne kuzim kaj smo Mamica tjerali ondaJaro

    Taj odnos s Loksom mora biti dobar i korektan. Na nacin da su obje strane zadovoljne i da je sve transparentno. To je bit poslovnog odnosa. Tu se valjda svi slazemo.
    Ali isto tak to kaj je smecar napuseni radio nije suradnja nego kriminal i pranje love.
    Eto zakaj se tjeral nasmrkani antikrist.
  • Jaro
    5.6k
    Na nacin da su obje strane zadovoljne i da je sve transparentno.Jurki

    Pa kaj je sad transparentno? Isti k ko sa nasmrkanim - i sva ta tajnost i cudni poslovi upucuju da sve to smrdi...
  • Jurki
    8.7k
    Pa kaj je sad transparentno? Isti k ko sa nasmrkanim - i sva ta tajnost i cudni poslovi upucuju da sve to smrdi...Jaro

    Nista.
    Pa u upravi sjede isti ljudi ko prije 2-3-5 godina. Kak moze biti drukcije?
    To je razlog zakaj se ide na izbore. To je razlog zakaj mora ova bagra otici.
    Referiral sam se na to kad bumo imali normalnu upravu i kad bu klub poslozen na pravi nacin.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne kužim, kaj ste mislili. Da kad se klub demokratizira i potjera Mamić da bude uprava koja god bila opravdavala svaki transfer navijačima? Ja to ni ne očekujem. Ali zato nema onog da ti direktor kaže da što te boli kurac koliko je plaćeno. Zato postoje izbori i tijela kluba koja ćemo birati i koja trebaju postavljati pitanja. Ako ispada da su loše radili to budu osjetili na sljedećim izborima.
    Osobno mislim da je produženje posudbe Kačavendi dobar potez. Do ljeta se bude znalo hoće li biti što od njega i isplati li nam se ići u taj rizik.
  • i more je plavo
    891

    Nije lako ovdje pisati, jer ako napises nesto sto je cinjenica, a cinjenica je da Lokomotiva Mamicev projekt i da je to jedna od boljih stvari sto se dogodila Dinamu i Hrvatskom nogometu jer imaju vrhunsku omladinsku školu i tvornica su igrača od koje je Dinamo imao puuno koristi.......onda si Mamićevac i krene haranga i prijetnje banom.
    Zaista je bilo moralno upitno da dvije Dinamove ekipe igraju istu ligu i to je bio problem.
    Ali Loksa je odlican klub i zasluzuje pomoc da opstane i ostane taj inkubator igraca i za nas i za druge klubove.

    Slovenska liga bi bila bolji izbor, ali treba shvatiti i Slovence koji isto imaju svoj ponos, nije lako naci klub koji bi bio poligon za razvoj nasih igraca, a opet nedovoljno konkurentan za ozbiljniji rezultat u njihovom prvenstvu, jer sa nasim mladim igracima to ipak nebi bio.
  • bbbruxelles
    83

    Ako znaci biti Mamicevac covjeku priznati stvari koje je dobro radio i svojom sposobnoscu uspio dignuti na odredjeni kvalitativni nivo, a pritom ne opravdavajuci kriminalne radnje, onda ovo nije demokracija, vec diktatura i cenzura govora.
  • Brusa
    729
    Mamić je dobro radio samo za svoj džep, a nikako za dinamo. Krizyev post u best of the best je odličan pokazatelj toga itd
  • bbbruxelles
    83

    Teško jednoumlje ovdje vlada, nažalost.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Evo njega opet..
  • Brusa
    729
    da... Svi bi mu trebali priznati sjajne stvari koje je napravio... Pretvaranje kluba u privatni bankomat, velebne prodaje igrača koje su služile za izvlačenje love iz kluba, kanta za napucavanje u Europi što je klub bio, maksimalno otuđenje navijača i simpatizera, 4-5 tisuća ljudi na ligi prvaka...
  • bbbruxelles
    83
    sada smo, hvala Bogu, bolji u Europi, igramo ligu prvaka i posjecenost na stadionu je velebna.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪bbbruxelles da... Svi bi mu trebali priznati sjajne stvari koje je napravio... Pretvaranje kluba u privatni bankomat, velebne prodaje igrača koje su služile za izvlačenje love iz kluba, kanta za napucavanje u Europi što je klub bio, maksimalno otuđenje navijača i simpatizera, 4-5 tisuća ljudi na ligi prvaka...Brusa

    Pusti, lik je iz 'nisam ja za mamića, ali' ekipe. Nema svrhe uopće ulaziti u razgovore.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bolje da ne igramo uopce europska natjecanja nego poskidamo sve negativne rekorde kao sto je to prije bio slucaj.
  • bbbruxelles
    83

    slazem se. Kao sto i ja trosim svoje dragocjeno vrijeme... moze mi admin slobodno izbrisati profil/dat mi trajni ban.
    Barem cu manje vremena trositi ovdje, a vi i dalje slobodno zivite u jednoumlju.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Barem cu manje vremena trositi ovdje, a vi i dalje slobodno zivite u jednoumlju.bbbruxelles

    Dogovoreno. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.