• LeonianWrynn
    162
    Bila je to utakmica protiv Dinamo Kijeva, ona kvalifikacijska prije 20-ak godinaCommon Sense

    To je bilo prije točno 20 godina, na današnji dan 2003, sad sam pogledao
  • scarface
    264
    Ista snaga mene nosi
    Svaki Božji dan
    Istim putem prolazimo
    Ne znamo za strah

    Srce mi je plave boje
    Ne pitaj me o tom
    Cijeli život ja ću dati
    Da budem s Dinamom

    Sa sjevera kad se čuje
    Došao je među ljude
    Dinamo, moj Dinamo, moj Dinamo
    Dinamo

    Nema predaje...gazi sve do kraja...sa Dinamom i kad gubi i kad pobjeđuje...
  • deda
    32.6k
    Danas očekujem da Sergej odmori Rileta i Petka, barem djelomično.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    I Mišića bi bilo dobro odmorit, naravno ako će rezultatski sve ići po planu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja ne, udarna postava i 3 boda su imperativ nad imperativima
  • The Undertaker
    5.1k
    Udarna postava prvo poluvrijeme a poslije ovisi kako se bude razvijala situacija na terenu. Odmarali su dovoljno a uskoro je i reprezentativna pauza.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nema odmaranja u HNL-u ni pod razno, gas na max. HNL nam je otac i majka.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Odradit ce opet svih 5 izmjena bez obzira na rezultat. Ja zelim vidjet nastavak direktnog nogometa sa puno okomitih pokusaja, a manje pimplanja. E i gol Baturine.
  • NitkoBitan
    17.1k
    O odmoru igraca treba pocet razmisljat kad se danas dode na 2 gola razlike.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nek odmara u Europi... U EL nek izvučemo treće mjesto sa neke 2-3 pobjede , ovo sve ostalo u petu brzinu u HNL-u... Još neki stoper da zaduži broj 3 uz Vidovića i imamo koliko toliko dobar roster. HNL primaran!!!
  • deda
    32.6k
    Inače pušten je i dio sektora 8 dolje zapad u prodaju. Do sada je prošlo više od 2.500 komada.
  • Kepec
    5.5k
    Jakir bi danas trebao demolirati Rijeku. Ne mislim u rezultatskom smislu već igrački.
    On ih je posložio, nitko ne zna sve te igrače bolje od njega i način igre svakog od njih. Trebao bi posložiti naše danas kako god on misli da je najbolje, zatvoriti sve njihove ulaske i šanse i polako prema naprijed graditi šanse i golove.
    Teška utakmica nama, teška utakmice njima. I jedni i drugi su prije 3 dana igrali jako dobro u Europi tako da će biti zahtjevno i čvrsto.
    Kako god bilo, svi s nestrpljenjem danas čekamo 3 boda, a igrači vjerujem očekuju pune tribine Maksimira.
    Otkopčajte si televizore doma, nek vam žene i cure zabrane odlazak u kafiće, prijatelje otkantajte za gledanje utakmice i dođite na Maksimir.
    Većina Zone će pretpostavljam doć, ovo se odnosi na navijače koji biraju pa eto poziv svima pogotovo njima.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Prekrasan dan za prvijenac Stojkovića i masterclass debi Kačavende
  • blue heart 72
    1.7k
    Kakvo odmaranje ljudi??? Ovo treba ne samo dobiti, nego i svima pokazati tko je i dalje neprikosnoveni broj 1 u HNL-u.
  • Nino Bule
    13.4k

    Čini mi se da ce moja prognoza od 8 tisuca bit tocna brojka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.