• vjeko1701
    5.9k
    Ma cisti faul. Misic gleda igraca, ulazi mu u putanju s jasnom namjerom i odraduje bas skolski bodycheck. Nema tu govora o icem drugom.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    jedini udarac u prvom dijelu vrijedan spomena je onaj pokusaj Pasalica izvana. Imao sam flashback na onog crnog s eurogolovima protiv nas koji je nakon toga naprasno nestao..
  • Mali Zeus
    9.8k
    Otkud ti to da nema takvog građenja u nogometu, odnosno stvaranja bloka? Ima oduvijek. Ovdje je vjerojatno sudac procijenio da je Mišić radio blok na nepropisan način, odnosno da nije stajao na mjestu nego ušao u igrača Rijeke.Mr Anderson

    Nema bloka kao u košarci di suigraču radiš blok pa sudac procjenjuje jesi li napravio prekršaj ili ne. Ovdje je Mišić više nego očito tijelom ušao u igrača i to je čisti faul, nema tu neke priče.
  • Ludovic IX
    5.5k
    nije morao jer je rile imao dva metra prednosti i ovaj ga nebi ni stigao
  • jp23
    2.2k
    Abass što im je na posudbi bio iz Mainza, pa u onoj utakmici što je završila 3-3 čini mi se, zabio 2 eurogola, valjda mu to jedini golovi za Rijeku bili
  • The Undertaker
    4.1k
    Da li je Perić jučer zamijenjen zbog ozljede?
  • Juznjak
    3k

    Ne, Jakir je rekao da im je podijelio minutažu.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Kaj si ti sad ustvari napisao ili htio napisati?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kaj si ti sad ustvari napisao ili htio napisati?Mr Anderson
    Da je bio faul.
  • jedan u nizu
    6.2k

    a izgleda da sam dobio dojam takav onda, kazem, oko mene dosta praznih sjedala i vecina ljudi stoji na dva stolca, nije onak zgusnuto.
    bit ce da sam ipak smrdio ak je sam oko mene bilo manje ljudi :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Zaboravih spomenuti, koliko god je Bulat jucer odigrao solidno, nadam se da ga je netko "povukao za uho" nakon onog bacanja u 16m

    Mi smo dinamo, ne treba nam to
  • Juznjak
    3k

    Hahahaha, da. Stvarno ti igrači koji ne znaju past, ne smiju ni pomišljat na tako nešto. Kontakt je postojao, ali je on odlučio past nakon što je napravio 2-3 koraka.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Talijani na treninzima uvjezbavaju takve stvari , daleko smo mi od toga a i nikada nisam bio fan takvih stvari. Igraj nogomet i tocka
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ispred mene su bila četiri mlada dečka, stranci, koji su očito došli turistički vidjeti kak je to na sjeveru, moram reći da su se svojski trudili pratiti navijanje kolko su mogli, bar što se tiče ruku, pljeskanja itd.

    Isto tak se sjećam da je netko spominjao da bi poveo frenda crnca, jučer su bila 2, jedan dečko i jedan stariji lik, po osmjesima mi se činilo da im je super i da im se niš nije dogodilo. :D
  • deda
    28.1k
    Na zapadu je isto bilo dosta stanaca i stekao se dojam da su svi oduševljeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.