• serbus
    3.7k
    Posljedica prekasnog slaganja ekipe , prijelazno rok traje što godina ali ti moraš znati koja ekipa ulazi u sezonu a ne ovo kaj mi radimo.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Teska frustracija, ono kad ti Maloca i Banic obrane gol u Maksimiru. Emreli pokaze u 2 utakmice da je koristan u spici i umjesto da izvadis neraspolozenog Baturinu i gore stavis Emrelija i Petka ti stavljas Mahira tamo gdje ga nema, gubis krilo, a u sredini guzva. 3 lopte uz lijevu vratnicu.. dugo se nisam ovako raspizdio zbog utakmice.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ivanušeca ne smijemo prodati!!!!!!
  • M77
    459
    Baturina zadnje 3 utakmice nije na svom nivou i to je veliki problem u sredini...
  • austrijanac
    2.9k
    Velike momcadi slazu ekipu prije 7.mj
    Tako smo i mi trebali


    Jos vise razloga za dovest pojacanja/rotacije
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Biščan polako gubi kredit...

    Ja jednostavno ne vidim nikakav pomak u igri u odnosu na ono što smo gledali u zadnjoj četvrtini prošle sezone.

    Nitko od bitnih igrača nije prodan, sam je napravio neke križaljke u kadru, odradio pripreme, odrekao se nekih igrača, dobio je i par novih igrača...

    Trudim se, al ne vidim pomake...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Pružiti Bišćanu sad podršku pred Grke jer se bojim da bi ga mogući kiks mogao maknuti s klupe i da će mamićeva piskarala udarati na njega i Šimića jakoZagreb1992


    Svaki Dinamov trener koji u tri utakmice od koje su dvije doma uzme 4 boda je na udaru i opravdano je na udaru. Do kada točno ćemo sve reducirati na mamića? Kada ćemo se maknuti od njega i prestati ga spominjati?
  • dZg1986
    404
    Biščan nije sveta krava i ne znam zašto se neki tu ponašaju tako. Treba udariti po njemu kad to zaslužuje, a ako se krivo i loše posloži ekipa i po Šimiću.
  • Olmic
    3k
    4/9 boda i ispadanje mozebitno od aeka znaci i kraj biscana
  • IceMan
    1.6k
    No al sad si dobio lovu od Gvardiola pa ista nije i nesme biti problem!


    Hocemo pojacanja i to kapitalna jer realno ovo je i vise nego opomena!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo da je turio emrelija naprijed uz petka i ostavio kaneka zabili bi sigurno. Malo krivo iskombinirao igor. Daj Boze da protiv Aeka stvari budu bolje
  • Captain America
    15.1k
    https://www.vecernji.hr/sport/simic-biscan-je-najvece-pojacanje-dinama-on-je-vec-sada-donio-puno-toga-kvalitetnog-1693928

    giphy.gif

    Nek je on stavio u nebitnoj utakmici Petka, Ljubu, Mišića, Miku, Šutala i Rileta, a čeka ga tradicionalna crna mačka u HNLu.
  • Jurki
    9.6k
    Ako zglajzamo protiv Grka. Biscanu bi moralo odzvoniti.
    Nije vrijeme za zajebavanje.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    No al sad si dobio lovu od Gvardiola pa ista nije i nesme biti problem!


    Hocemo pojacanja i to kapitalna jer realno ovo je i vise nego opomena!
    IceMan

    Kakva crna pojačanja za dobiti goricu?
    Ej, goricu... klub koji je jedva zadržao prvoligaški status i klub kojemu je u prijelaznom roku otišlo valjda 10 igrača.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Nitko od bitnih igrača nije prodan, sam je napravio neke križaljke u kadru, odradio pripreme, odrekao se nekih igrača, dobio je i par novih igrača...

    Trudim se, al ne vidim pomake
    db-izbjeglica

    Pomaci se vide na momente, neki visoki presing, ali to su samo momenti nakon čega opet izgledamo kao kod Čačića..mi danas imamo sreće što smo uzeli i bod jer je ona šansa Mitrovića bila najbolja na utakmici.
    1 bod iz dvije domaće utakmice su stvarno sramotan ulov za ekipu od 100 milijuna eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.