• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dojam prvog poluvremena odlicam, svi agresivni, ide se na loptu. Pojacanja dobra. Ova sezona mogla dati vise od ocekivanja
  • Fanboy
    2.3k
    Fali prema naprijed, ali pola momčadi prvi put na terenu tak da nije ni čudno.
    Šutalo i Mišić kao da su došli iz Reala odigrati ovu tekmu. Strašno koja dominacija.
  • Captain America
    15.1k
    Kaneko živ, trudi se, nije u zaleđu non stop tako da okej zasad.
  • miro
    3.5k
    Ukrajinac je već sad klasu bolji od svih LB koji su igrali prije i poslije Gvardiola
  • Ludovic IX
    6.1k
    Par kriv8h odluka kad je bilo slobodno na krilu, igra se u sredinu i gubi lopta
  • mali M
    4k
    Rile je par puta izvisio pa je Ben ostajao na 2 ali se Mišić tu dobro priključivao... Svi su mi odlični, štekaju Kaneko, Ljubičić i Baturina.. nisu grozni al štekaju
  • Infinity
    15.4k
    Ocekivao sam mucenje, ali ovo izgleda jako dobro. Igraju nam dva igraca koja su 'jucer' dosla. Petkovic na klupi, Bernaueru prve sluzbene minute. Sve to kad uzmemo u obzir, ovo je odlicno, a slag na tortu je golcina Ivanuseca. Vratio se tamo gdje je stao u petom mjesecu.
  • Oluja
    3.8k
    Bernauer izgleda bas voli duge lopte, nisam brojao koliko ih je bilo tocnih ali cini mi se da je samo jedna bila netocna. Sve u svemu dobro poluvrijeme od svih.
  • mniokl
    258
    Ovo ide lagano na 0; 3.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Mihajličenko je baš pozitivno iznenađenje.
    Kaneko impresioniran i konstantno loše pozicioniran, ali to je normalno.
    Bernauer odličan u brdo stvari i onda jednu glupu loptu pokloni i oni uđu u šansu.
    Emreli mi je ok, nije top, ali je ok.

    Naši najbolji igrači na dobrom nivou.

    Sve u svemu zabiti još jedan i mirno privesti utakmicu kraju.
  • Orc123
    6k
    Ja sam zadovoljan sa svima....ovi novi igraci sletili u novu sredinu i normalno da treba vremena ..istra igra bunker i ova istra i ona prosle godine meni je nebo i zemlja...Kaneko? Ako se previse gura u sredinu to ce mu Biscan ukazati iako ja mislim da mu bas i Biscan rekao da se uvlaci u sredinu da bekovi mogu visoko...to radimo na oba krila...đnije on keiv ...lijep prodor i ono je sumnjiva situacija u 16m...pa ne mozes ocekivati najbolje od igraca koji je dosao prije 4 dana s drugog kontinenta....Mika je nase rjesenje za beka konacno...Max odlicne duge lopte, jednom ispao malo ali svarko je danas bar jednom pogrijesio....ja zadovoljan s obzirom kakav nam je protivnik i travnjak...protivnik koji igra custi bunker a napred sta napadac napravi...
  • Orc123
    6k
    Nama uzalud novi travnjaci kad ih ne znaju odrzavati ili nemaju s cim....
  • Olmic
    3.1k
    Topicu traze klub za posudbu? Vec druga da nije u kadru
  • Oluja
    3.8k
    Jedno od ugodnijih iznenadjena veceras mi je kolega @Orc123 jer ga nisam navikao citati izvan teme o transferima :smile:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Individualna genijalnost Ivanušeca i šut Emrelija, to su sve prilike u prvih 45 minuta. Fino se kruži sa loptom baš kao i protiv Hajduka ali dosta jalovo. Sad su na poluvremenu svi zadovoljni jer se vodi ali daleko je to od velike dominacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.