• Dinaminjo
    514
    Diallo stoji ko ukopana čeka
    Nema rješenja za Takura Kaneka
  • Carrasco
    4.1k
    Driblinzi 5/5, dueli 14/16
  • Lukas87
    52
    Kaneko najbolji naš pojedinac danas!
  • DrawTube
    3k
    Pade Dinamo bez ispaljenog metka
    Nigdje Baturine , nigdje Petka
    Ali naš samuraj iz Saitame
    Bio noćna mora tovarske obrane

    Juri Taki, brz ko Mbappe
    Glupog Sahitija poslao po ćevape
    Daje sve od sebe ali ne ide
    Drugi igrači ima da se stide

    I Dinamu će jednom sunce da svane
    Zabiti će puno golova samuraj iz Saitame
    25.05. slavit će Dinamovac svaki
    Jer titulu donijet će frajer Taki
  • Orc123
    5.1k
    Opet odlican, sve opasno dolazi preko njega i Petka....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Karoglan :

    "Imali smo cijeli trening na Kaneka, kako ga braniti. Ima nešto 'mesijevsko'. Bitno je kako dolaziš do Kaneka i kako braniti šesnaesterac. Mislim da smo taj dio dobro pripremili."

    Graž:
    Ubio vas je kao vola u kupusu, Dialla vratio u ropstvo
  • LaznjakProsineckog
    491
    Hvala gospon Dario Simic i Igor Biscan sto ste doveli Kaneka, Jakir bi vam prvi mogao zahvalit, Kaneko ga spasio zadnje utakmice..
  • Zagi
    5.2k
    A još je samuraj daleko od uigranosti s ekipom.
    Bar jedno pet puta je dodao loptu u for igaču koji uopče nije pomislio na traženje dubine.

    Biti će to još puno bolje.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Doktor. Najbolji na terenu i danas. Tko zna koliki bi tek bodovni zaostatak bio bez njegovih golova i asistencija. Kolko god Moha dobivao kritika,Taki mi s njim djeluje bolje kad su na terenu nego kad je s Ristovskim. No,ako Moha ode kako se priča,treba dovest nekog mlađeg i bržeg od Ristovskog. Ja i dalje maštam o dovođenju Costinhe iz Rio Avea,ali osim što bi Portugalci vjerojatno tražili solidnu cifru za njega,mislim da naša uprava nije u stanju dovest takvog igrača nego se stalno drže HNL tržišta i pokojeg ex yu igrača koji igra u inozemstvu.
  • miro
    3.2k
    Tog dečka treba uigravat s ostatkom ekipe, jer imam osjećaj da je u stanju probit stranu kad hoće, samo da ga netko prati. Možda Baturina?
  • Captain America
    14k
    Tog dečka treba uigravat s ostatkom ekipe, jer imam osjećaj da je u stanju probit stranu kad hoće, samo da ga netko prati.miro

    Vidjelo se u prvom djelu da dolazi do nesporazuma s ekipom. Petko mu pokazuje da krene u pressing, a on stoji na mjestu. Rile mu pokazuje da utrči u prostor i tu opet dolazi do nesporazuma.

    Imamo slatke brige s njim kad već danas pravi razliku.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Rile mu pokazuje, pa onda Rile ne prati njegove lopte u prostor..
  • Jaro
    5.6k
    Rile vise nije za beka...
  • Guinness
    2k
    Osobno, kad bi tražio dlaku u jajetu, zamjerio bi mu samo preveliku nesebičnost. Samo da je oštriji prema golu...

    Odličan danas, on i Teophile najbolji, bez konkurencije.
  • Teofil Kateran
    876
    Danas najbolji igrač cjelokupnog derbija. Razorio im je desnu stranu, ali kao što su neki kolege forumaši već napisali:
    Bio bi još duplo veća zvijer da je okomitiji i da ide više na gol (naravno da bi nekad izgubio loptu, ali s ovim postotkom uspješnih driblinga se svakako isplati ići na tu varijantu)
    Kada se još uigra s momčadi automatizmi će proradit i to će bit još puno bolje i više neće biti dodavanja gdje se neće shvatiti međusobno sa suigračem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.