• Doktor Kunić
    2.9k
    nisam mislio da ga filaju glupostima nego čisto školski objasnit povijest i značenje
  • Patak
    2.5k
    Nije bolest samo ono što boli.
  • Krizy
    38.4k
    Još je veća glupost pratiti i postati tu što prosječan navijač Hajduka objavljuje po internetu.
  • Dinaminjo
    599
    Predasistencija, izboren penal, jedsn od rijetkih koji cijelu tekmu pokazuje nesto..

    Dinamo bi trebao izbaciti figuru Kaneka, prodala bi se kao luda..
  • Infinity
    15.4k
    Nekima je Hajduk u krvi i ne mogu protiv toga.
  • Nolifer
    7k
    Kaneko: Ostajem li u Dinamu? Ne znam. Možda moj agent zna

    "Bilo nam je teško izboriti ovaj prolaz, pao nam je velik teret s leđa, ali smo uspjeli prezimiti u Europi. Prvi dio europskih kvalifikacija nisam imao prilike pokazati sve što znam i mogu, tako da mi je drago što sam u nastavku europskog putovanja dao doprinos pozitivnim rezultatima Dinama", rekao je Kaneko u uvodu.

    Jeste li svjesni koliko ste prirasli srcu navijačima u ovom kratkom periodu?

    Ne znam hrvatski jezik, pa ne mogu pročitati sve što se o meni piše u vašim medijima. Opet, osjećam podršku navijača, vidim da me podržavaju na tribinama, to mi jako puno znači i zahvalan sam im na tome.

    Zbog toga želim u svakoj utakmici dati sve od sebe, odužiti im se na takvoj podršci. Bez obzira na to što ne znam jezik, i do mene dolaze neke informacije pa, kao i cijela momčad, osjećam odgovornost prema navijačima, suigračima i rezultatu.

    Znate li koliko je važan derbi s Hajdukom i koliko znači navijačima?

    Znam. Svjestan sam veličine ovog derbija, a Hajduk nam je i glavni konkurent u borbi za naslov prvaka. Igrao sam prošlu utakmicu u Splitu, osjetio o kakvoj se momčadi radi. Ipak, mi tu utakmicu nismo bili dobri, možemo i moramo biti puno bolji.

    U nekim medijima dobili ste nadimak Shuriken iz Saitame, kako to komentirate?
    Haha, nemam problema s time, ako vas to veseli, zovite me tako.

    Ima li u japanskoj ligi još igrača koji bi bili pojačanje za Dinamo?

    Ne bih o imenima, ali japanski nogometaši su brži i niži. Puno mojih sunarodnjaka igra u ligama Petice, tako da svakako kod nas ima još igrača koji bi bili pojačanja za Dinamo. Koja je razlika između hrvatske i japanske lige? Hrvatski su nogometaši fizički snažniji i viši, pa takve nedostatke moram neutralizirati brzinom i tehnikom.

    Tko bi od Dinamovih igrača bio zvijezda u Japanu?

    Bruno Petković.

    Jeste li razgovarali s klubom o otkupu vašeg ugovora?

    Nismo još išli tako daleko u našim razgovorima, ali možda se nešto o tome pričalo s mojim agentom, ne znam. Tu sam na posudbi do kraja sezone, ima još puno vremena za takve stvari.

    Izvor: https://www.index.hr/sport/clanak/kaneko-protiv-nas-se-svi-brane-i-sretni-su-s-bodom-toga-nema-u-japanu/2521221.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    Stvarno bi trebali početi na vrijeme razmišljati o otkupu ugovora, nadam se da ovi rade na tome
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sjajna zvijezdo iznad Saitame
    Sačuvaj nas orjune i tame
  • BornaPŽ1986
    1k
    Stvarno bi trebali početi na vrijeme razmišljati o otkupu ugovora, nadam se da ovi rade na tomeNolifer

    Ja mislim da hoce, pogotovo ako ovako nastavi, ali sto je jos je rano za nekakve potvrde posto do kraja sezone ima jos puno
  • Orc123
    5.9k
    Nema se tu kaj razmisljati, boljeg igraca za taj novac necemo naci nigdje! 1m eura je kikiriki za igraca koji ti svaku tekmu radi prevagu! Sofascor nije relevantan pokazatelj ali ima odlican prosjek ocjena, navijaci ga vole, trener je vidio sta moze, odlican je radnik! Na zimu treba odmah otkupiti ugovor....
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    A šta ćemo sa onom loptom za Perkovića na drugu? Našao ga ko Haag Karadžića 2008.
  • Paggini
    10.1k


    Odakle ih jebeno vadiš više ahahahhaha, vibra ko knjazovi pozadinski transparenti
  • Neki tip
    19.6k
    Sjajna zvijezdo iznad Saitame
    Sačuvaj nas orjune i tame
    Gražvydas Mikulėnas

    :lol: jel mi vjeruješ da se sad nemrem riješit tih riječi na, jelte, poznatu melodiju.. :grin:
  • Sajla
    4.1k
    Sjajna zvijezdo iznad Saitame
    Sačuvaj nas orjune i tame
    Gražvydas Mikulėnas

    Samuraj nam stig'o iz Sappora
    U nedjelju pobjediti mora!

    ajmo bećari :)
  • BBBaranja
    2.1k
    Oj Takuro jebi li im majku,
    pokaži ti ko je gazda Marku.

    Naš Takuro isti je Oozora,
    sjebati će majstore sa mora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.