• BBBaranja
    2.1k

    Meni je baš simpa s tom tzv. lonka frizurom..
    Ide Taki kao da je na motoru.
  • cibona
    1.8k
    Takuro oprosti mi na svim teskim rijecima koje sam izgovorio prije nekoliko mjeseci!!! Kriv sam!
  • Orc123
    6k
    Pa da ne napravi nista peotiv Hajduka on je dokazao da je igrac za Dinamo a oscilacija ce biti i imali su ih svi, pa i puno veci igraci tipa Ivanusec, Majer, Hajrovic, Fernandez,....da ne nabrajam....jedino mozda Soudani je bio bas teska konstanta. Cak je i Orsic imao dosta kriznih razdoblja. Mi igraca tipa Kaneko nismo imali do sad i preporod je imati igraca koji kad ide 1 na 1 je gotovo stopostotno da ce proc i nesto izborit....nikakav pritisak mu ne treba stvarati...bit ce boljih i losijih utakmica, a ono u sto sam 100% siguran je da ce on uvijek davati cijelog sebe! Za mali novac smo uboli odlicnog igraca.....
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ipak nam je Šimić ostavija neku pozitivnu ostavštinu
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    52
    Okomit, prodoran, brz, nesebičan, dribler i pol, ma igrač za poželjeti! Šteta da nemogu stavit emoji mačke jer mu je to u Japanu bio nadimak.
  • Yovitssa
    475
    Kakvi nam šabani vode klub, ne bih se čudio da ga ne otkupe na kraju sezone pa kupe Hoxhu i Miereza za 7-8 mil €... :-(
  • NORTE
    9.9k
    I nije neki rad u photoshopu, ali neka se nađe plava godzilla i ovdje.

    Sliku objavio @Purger:
    p.jpeg
  • Purger
    360
    Hvala, kako ovdje uploudat? Meni nudi samo link
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ne znam jel itko pisao, komentirao u drugim temama i slično. Ali sad sam pogledao video izjave nakon utakmice. Ono što meni upalo u oči, budući da dobro uviđam takve stvari, je to kako gleda direktno,pravo i okomito u kameru dok izgovara riječi, iako više ja znam japanskog nego on hrvatskog. Tu se vidi koliko poštuje klub, suigrače, a i na kraju medije kao profesionalce. Kapa do poda!
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Celtic ima 5 Japanca i 3 Korejca u svojoj ekipi ako se ne varam, triba se vise okrenit tom dijelu svita. Jeftino tržište a dosta dobrih potkovanih igrača. Častan narod sa takvima nemas problema, dovedeš nekog Afrikanca nez Brazilca moraš se mislit dal će mu se igrat
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ma to je ta japanska disciplina, vidiš šta radi bombica "debeljko", odma bolji narod :sweat:
    Šalu na stranu, vjerojatno očisti i svlačionicu iza sebe, jadne tete čistačice imaju manjak posla.
  • Mihaljević
    8.7k
    Sad se neki Kanekov zemo treba dovest, taman će se uklopit do ljeta , a ne kao Kaneka odma bez pripreme grunit u grčki pakao i na poljud... Desnog beka Japanca dovest i desna strana gori.
  • Mihaljević
    8.7k
    w.php?id=2215469
    Vaaaauuu :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.