• Orc123
    5.1k
    Odlicna tekma....kad se prikljuci ovih par igraca jos bit ce to strasna ekipa....Mika se ponasa ko pravi bek, jako slican Mohi, treba normalno vremena da udjemu ritam, bez priprema je, bit ce on dobar. Jedva cekam Kaneka da pritisne jos malo Spiku. Marin i Menalo, jos jednom pokazali da nisu kapacitet za Dinamo.
  • xyz
    840
    Sada kada imamo komotnu situaciju, treba razmisliti da se neke igrače poštedi puta u Kazahstan...
  • manikk
    230
    Melem nakon subote definitivno, možda i jedna realnija slika općenito. Iako zaista ima još dosta posla, ajmo biti pozitivni pa pohvaliti 18 udaraca na gol, posjed lopte tranziciju. Vjerujem kako sezona bude odmicala i kako budemo igrali sa ozbiljnijim protivnicima to ce biti jos bolje i bolje. Hvala dečki, lakše se diše, a sad lagano sav fokus na Istru
  • Boysica
    457
    pustali su ju sad nezz jel prosla sezona ili pretprosla ... Znam da sam ju cula na Maksimiru
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Steta sto nije pao i peti, ali odlicno odigrano, svaka cast ekipi vjerujem da se nije bilo lako dignuti nakon petka.
    Ivanusec pokazao da nije preko noci zaboravio igrati, Petko odradio svoje, svaka cast za onaj blok kod 4.gola.

    Jedva cekam vidjeti Japanca jer ni Spikic ni Menalo nisu ono sto nam treba, ima tu bljeskova ali puno premalo.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Odlična tekma i rezultat...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajde meni za ljubav još jednom gifove velikih dinamovih kroničara nakon ovog rezultata.
  • DiddyGuela
    945
    Sjajno.

    Bez stresa na uzvrat.
    Fokus na Istru i vikend.
    Bravo decki.
  • Zagreb1992
    1.3k


    7200 mislim da je bilo
  • runtothehills
    382
    Dobra utakmica, dominirali i kontrolirali smo u oba poluvrijemena. Idemo u Astanu to rutinski odraditi i jos im uvaliti pokoji gol, no prije, jos bitnije, dobiti Istru.
    Kao sto rekoh u jednom postu prosle godine, Ljubicic na prirodnoj poziciji ce nam biti jedno od najvecih pojacanja.
    Tocno se vidi da je Mykhaylichenko cisti lijevi bek i da mu je to prirodna pozicija; optimistican sam u vezi njega i siguran sam da ce se totalno uklopiti u Biscanov sistem.

    U ovom Dinamu, nazalost, Menalo i Marin nemaju sta traziti, pa ni kao zamjene. Tezi se svake godine nekoj Europi, a zamjene znaju biti prebitan faktor u toj prici.
    U vezi zamjena, ma koliko god ga neki prezirali, cudi me da Drmic veceras nije dobio barem 30-ak minuta. Da li je to poruka da se na njega, ove sezone, ne racuna?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Lijepa vecer u Maksimiru. Moha je dosao sebi pod Biscanom, Ivanusec je pokazao da glavom ipak nije vani, a cak je i Biscan mijenjao i to pomalo neocekivano uveo frisko pojacanje :clap:
    Dominantno, a tako rano. Bravo svima.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Al kako je Špikić fintom fino izbacio igrača Astane ..nadam se da netko ima gif od toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.