• NitkoBitan
    11.8k
    Jesu pozicije igraca konacne? Jel moguce da uzmem Ljubicica za kog pise da je obrambeni i da ga aplikacija tijekom sezone nekako prebaci u vezu?
  • Juznjak
    2.9k

    Pozicije su konačne. Ne mogu promijenit poziciju igraču osim ako neće apsolutno sve resetirat i da svaki korisnik aplikacije sve ispočetka slaže.
  • Droljo
    4.8k
    Pa jel nije bolje da ljubičić bude obrambeni. Puno više bude donesao bodova kroz golove i asistencije a ne zauzima mjesto u vezi :joke:
  • Juznjak
    2.9k
    Jel se igra ovo aktivno ili ste ipak zaboravili? Ja moram priznat da se jedva sjetim uć u igricu i to bude samo 1-2 puta tjedno i nabrzinu nešto promijenim i vidim kako stojim. Zanimljiviji mi je FPL, jbg duplo više ekipa, puno više igrača, više dvojbi, a i puno praćeniji po društvenim mrežama i među društvom.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ja aktivno igram jer mi je fkt zanimljiva aplikacija i tjera me da malo vise pratim HNL. Stojim dosta dobro na tablici tako da se trud za sada isplati :blush:

    Solidne su nagrade za prva tri mjesta. Za top10 zaostajem nekih 40ak bodova kaj se brzo nadoknadi. Ima jos dosta zaostalih utakmica i tako. U tjednima kad se igraju zaostale ce bit "berba" hehe.
  • Teofil Kateran
    827
    Ja također igram aktivno, nisu ostale lige ni do koljena HNL-u ;)
  • Georg Koch
    3.4k
    Malo je off topic, al ima li vas da igrate(mora biti) fantasy PL, neka liga dinamo itd?
  • Juznjak
    2.9k

    To sam i ja htio predložit na početku sezone kad se već krenulo s ovim. Ja sam za ako ćemo bezveze neku ligu napravit, čisto onako da se pratimo malo.
  • petkove škarice
    44
    e to je dobra ideja, da smo se sjetili ranije pa napravili zona dinamo ligu, sigurno nas ima koji igramo kad smo ludi za nogometom
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ocemo dobit jedan wildcard prije pocetka drugog dijela sezone?
  • Juznjak
    2.9k

    Da, po polusezoni 1 wildcard.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.