• BBBaranja
    1.9k

    Rado ću prepustiti broj dedi,a ja ću već izabrat neki drugi ako je po pravilima igre :grin:
  • deda
    27.6k
    Ne ti si prvi, dodat ću još par na valu optimizma. :rofl:

    Provjerio sam ovaj put :cool:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Dao sam si malo truda :grin:

    Prošle sezone prosječna prognozirana brojka prodanih godišnjih ulaznica je iznosila 5220, što je zapravo bilo jako blizu točne brojke od 5260 prodanih godišnjih ulaznica (samo 40 razlike).

    Ove sezone prosječna prognozirana brojka iznosi 4760 prodanih godišnjih ulaznica.

    Imate još nešto više od sat vremena za promjenu prognoze :lol:
  • Neki tip
    19k
    Dao sam si malo truda :grin:NitkoBitan

    Ne mogu vjerovat, jer sam taman razmišljao kako me baš to zanima i kak ću sutra kad upisi budu zatvoreni izračunati i usporediti prosjeke za ovu i prošlu godinu! :grin:

    Lijepo si mi vrijeme uštedio, hvala!

    Mislio sam da će biti manji ovogodišnji prosjek prognoza, ali veseli optimizam.

    5253 prodane godišnjeNitkoBitan

    5260.

    5253 je prognozirao pobjednik LM1995.
  • NitkoBitan
    11.8k
    5260.

    5253 je prognozirao pobjednik
    Neki tip

    E hvala, ispravio.

    Mislio sam da će biti manji ovogodišnji prosjek prognoza, ali veseli optimizam.Neki tip

    Mene veseli da sam ove sezone tu negdje oko prosjeka (nemam namjeru mijenjat). Prosli put sam omasio za 1000, zanio me optimizam i precijenio sam znacaj zapada gore i sjevera gore :rofl:
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.