• NKDZ86
    1.4k
    na poslu metallica, odmah se bolje i jače radi, nema labavo.
    u autu house, techno.
    doma ženu.
    dobro jutro svima, blizu je petak!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Eaglesi, Doobie Brothers, Gerry Rafferty, Boston, Steely Dan, America, CCR, Chicago, Simon & Garfunkel ...Hnlovac

    To mi je baš soft, povukao bih paralelu s našim zabavnjacima, bez uvrede ali kad takve stvari čujem na radiu, mijenjam stanicu.
    Slušam rock, ali malo žešći ritam. Ne robujem samo jednom žanru u povijesti rocka. Od omiljenih bendova tu su The Clash, Ramones, U2, Foo fighters, Radiohead, Bowie itd,...ko što se vidi, široki spektar. S ovih prostora slušam Azru, Haustor, EKV, Idole od starijih, Majke, Pipse od kasnijih.
  • Mrvica
    3.9k
    Nabrojat ću bendove, pa ćeš otprilike shvatit koji žanr najčešće :lol:

    Airbourne, Motorhead, Godsmack (kad mi je dan nj nj i želim nešto lagano), WASP, Clutch i tako.
    Ovisno o danu, ima dana kada si raspalim nekakav rockabilly, country, blues...
  • puxigadjurdja
    1.6k

    zadnje dvije-tri godine i sviram i slušam većinom neki melankoličniji blues/kantri/rock tipa od Chris Stapletona, Gary Clark jr, Marcus Kinga, Tyler Childersa pa do akustičnijeg grungea (nirvana/alice in chains unplugged).
    Ranije je to bilo dosta glasnije i distorzičnije.
    Zadnjih dana ponovo preslušavam Oasis.
  • Hnlovac
    1k
    A ono,po kvaliteti ih nikad ne bih stavio u isti koš s našim zabavnjacima

    Slušam i Inc i ja Bowieja al sam sad prešao na više akustike

    Meni odlično za slusat po noci, a dobar dio toga je i filmska glazba pa zato volim

    Domaće većinom haustor film prljavce
  • agramZ
    2.5k
    od drustva iz coska..
  • Mr Blue
    4k
    Kaj slusate u zadnje vrijeme?Hnlovac

    U zadnje vrijeme sam se vratio malo na Panteru
  • javolimtebejako
    1.5k
    ja isto baš zadnjih par dana, i još neke bendove koji su mi obilježili osnovnu i srednju

    u prvom mjesecu su u ljubljani :grimace:
  • Draž
    1.3k
    Ugly Kid Joe :cool:
  • Sajla
    5k
    Kaj slusate u zadnje vrijeme?Hnlovac

    Nakon što smo izvukli Celtic, povukao sam na playlistu starije bendove iz Glasgowa i okolice - Mogwai, Belle & Sebastian, Arab Strap, The Delgados, Ganger, Camera Obscura, Aereogramme, Boards of Canada, Teenage Fanclub, The Jesus and Mary Chain. Različiti žanrovi i stilovi, ali svi imaju "ono nešto".
  • Mr Blue
    4k
    u prvom mjesecu su u ljubljanijavolimtebejako

    I karte su u džepu :cheer:
    Nisam mislio da ću ih imati priliku čuti uživo, pa kad sam vidio da su ipak u blizini, morao sam. Taman za proslaviti plasman u KO Lige prvaka :grin:
  • Paggini
    19.6k
    Mogwai, Belle & Sebastian, Arab Strap, The Delgados, Ganger, Camera Obscura, Aereogramme, Boards of Canada, Teenage Fanclub, The Jesus and Mary Chain. Različiti žanrovi i stilovi, ali svi imaju "ono nešto".Sajla

    Ne zaboravi ni Primal Scream :cool:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jos drmnes, Charlie and the Bhoys i The Wolftones :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.