• Tradicija bunta
    5.5k
    Čega je Dinamo prvak bio kad je osvojio KVG?Zambatine škude

    KVG je jedna romantična epizoda stara 60 godina koja je dio dobrodošle klupske mitomanije.
    Vi bi ovdje predali titulu neprijatelju za trofej koji je osvojio čak i west ham.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Novu titulu ove sezone jer je kljucna za LP. Da se tovari uspiju plasirat u LP one sezone bili bi nam veliki konkurent. Dakle, samo za ovu sezonu titula, u drukcijim okolnostima osvajanje KL
  • Mali dioničar
    14.2k
    Danas 60 godina od finala u Valencii, a nitko ni da cveće donese.

    t7viguqr62forpxo.jpeg
  • The Undertaker
    4.1k
    Svaki kup je u početku bio Mickey Mouse cup. Evo, sad nam je i Superkup postao važan.
    Ja isto mislim da bi osvajanje KL bilo jedan od najvećih ako ne i najveći uspjeh kluba u povijesti ali u ovom trenutku je važnije osvajanje prvenstva 23/24.
  • Papastrumf
    9.8k

    Na koju foru bi oni prosli 3 pretkola LP, a niti u jednom ne bi bili nositelji? :grin:

    Da kojim slucajem i osvoje hnl, KL im je najveci domet.
  • Crusades1986
    9.8k


    21:40... malo da se potpiri rasprava
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Na koju foru bi oni prosli 3 pretkola LP, a niti u jednom ne bi bili nositelji?Papastrumf

    Ne bih se nosio s tim rizikom rado. Šansa je mala, ali ne i zanemariva. Ako se nekim čudom plasiraju, mi bi bili u problemima
  • Nino Bule
    11.5k
    Svaki kup je u početku bio Mickey Mouse cup. Evo, sad nam je i Superkup postao važan.The Undertaker

    Naravno s vremenom ce se pedigre kl dizat ali puno tu zbog champions patha buranije upada, ima neki plafon koliko bitna moze biti. Sve su prilike da ce jedan zrinjski, klub ranga slavena i lokomotive, igrat skupine kl ove godine
  • Zambatine škude
    2.1k
    KVG je jedna romantična epizoda stara 60 godina koja je dio dobrodošle klupske mitomanije.Tradicija bunta

    Identitet svakog kluba je izgrađen i gradi se na mitomaniji i romantiziranju. Ništa tu Konferencijska liga ne iskače iz šablone i za 30 godina nikog neće biti briga tko je osvojio to natjecanje prije i poslije Dinama.
  • Captain America
    13.9k
    Tu jednu sezonu ostavljam otvorenu. Morao bi im se dogodit masovni povratak bivših igrača u naponu snage, a u to sumnjam uz to da se naši previše zaigraju s financijama, a u što opet ne vjerujem.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nije bitno tko sudjeluje već tko osvaja. Što je bude teže osvojiti to će biti cijenjenija.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Identitet svakog kluba je izgrađen i gradi se na mitomaniji i romantiziranju. Ništa tu Konferencijska liga ne iskače iz šablone i za 30 godina nikog neće biti briga tko je osvojio to natjecanje prije i poslije Dinama.Zambatine škude

    Okreći ti to kako god hoćeš skupa s ovim sta je postavio anketu, ali vox populi je rekao svoje. Do jutra ste na ispod pet posto. :smile:
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da ljudi nisu svjesni da novim sustavom od 2024. više nema spuštanja u niže natjecanje nakon grupne faze.

    To bi značilo da bi mi trebali u kvalama ispast dvaput. Jednom u kvalama za LP i još jednom u putu prvaka u EL. Drugim riječima, vjerojatnije je da bi u KL završili ak ostanemo bez titule šta bi značilo da osvajanje KL uvjetuje dvije godine bez titule. :rofl:
  • Papastrumf
    9.8k
    Mislim da ljudi nisu svjesni da novim sustavom od 2024. više nema spuštanja u niže natjecanje nakon grupne faze.LovroZG

    Otkud ti to? Nešto si krivo gledao :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Vidis, o tom nisam cak ni razmisljao. Isao sam vise na to da ispadnemo iz LP, pa u EL budemo treci. Ispasti dva puta u kvalifikacijama je vec podvig :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.