• deda
    29.4k
    Greška golmana je neupitna
  • deda
    29.4k
    Haha. Frajer do sada dao 2 gola za FFC i danas zabije 2. Genijalno :victory:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ajde da sam vidio utakmicu na kojoj je golmana uhvatio grč.
  • immerwieder
    1.3k
    Bryan kao Thuram 98.
  • deda
    29.4k
    Zasluženo Fulham, matematika je dobra na duge staze, ali kad je stani-pani ipak je kemija bitnija
  • Mali dioničar
    15.1k
    Dobro, radi se i o tradiciji. Fulham je institucija u odnosu na Brentford, nije zajebancija ući u ligu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ajde da sam vidio utakmicu na kojoj je golmana uhvatio grč.Mali dioničar


    Haha, sjetim se našeg golmana :rofl:
    Lika je doslovno svaku tekmu hvatao grč, svi smo se uvijek trgali od smijeha :lol:
  • immerwieder
    1.3k
    shakhtar opet dva u nadoknadi, a i prvi je bil u 89., baš sam jučer s klincem komentiral kak nema dana da se ne sjetimo tih pet minuta, kad čujemo loptu kroz prozor da netko napucava, kad mali ide na trening, kad bilo kakav nogomet gledamo, samo se pogledamo i mali veli stari sve mi je jasno
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Prema portalu WhoScored ovo je tim sezone do 21 godinu. (Gledaju se samo top 5 liga)
    omnelgwl9l3sihko.jpg

    A ovo je tim sezone

    fb6gqjjbbzqeohmt.jpg
  • Infinity
    15.4k
    Isao sam googlati Donnarummu s obzirom da znam da covjek vec minimalno pet sezona brani. Znam da je poceo kao klinac, al opet nerealno da ima tek 21 godinu. Malo je reci da sam sokiran. Na prvu bih rekao 26 da ima. Kad malo razmislim rekao bih 23-24, a covjek ima 21 godinu. Strasno. Bas strasno. Ima brutalno iskustvo iza sebe, a karijera mu tek pocinje.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    uz to sve je i u samom vrhu što se golmana tiče , sa 21 godinu branit kao i on, šta ce tek biti za par godina kad uđe u "prajm"
  • NORTE
    9.8k
    A ovo je tim sezoneNavijač Dinama

    Sancho i De Bruyne zadnji vezni...
  • xavier
    11.4k
    Rekao bih da je takav dojam oko Gianluigija Donnarumme ipak velikim dijelom zbog njegovog brata Antonia koji je isto golman i isto je u Milanu, a ima 30 godina. Naravno da Antonio nije ni blizu kvalitete svog mlađeg brata, ali je već dugo u talijanskom nogometu i oko Milana pa čovjeku ime ostane u uhu.
  • Dudu
    2.6k
    Odletio Sarri, bilo je i vrijeme
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ne mogu ga smisliti otkad sam čuo za onu priču sa Koulibaliyem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.