• M94
    2.2k
    Vini je s pravom bio ljut što ga vadi, Alonso se pravio pametan.
    Top 3 igrač na terenu, sudjelovao u obrani, u napadu pravio nered i sudjelovao u jednom golu.
    Da je suđenje normalno imao bi i izboreni penal.
    I sad se uvedeš u situaciju da ti Barca uvali gol za 2-2 i onda se moraš vaditi bez jednog od najboljih igrača. Srećom po njih nisu ga primili.
    Derbi je jbt, držiš ga do kraja ili ga u nadoknadi izvedeš da dobije pljesak. Al to su ovi današnji moderni treneri koji vole ispast pametni.

    Btw, Budimir se glupirao sad...

    edit: Budimir od heroja do tragičara
  • KtcGoat
    1.7k
    Budimir se glupirao sad...M94

    Kaj je panenku isao radit?
  • M94
    2.2k
    Kaj je panenku isao radit?KtcGoat

    da
  • Jos-Optimus
    7.6k
    nema se on sta tako javno ljutiti kao uvrijeđena princeza, točka. Unosiš nemir u ekipu i rušiš autoritet treneru, ideš van i nema polemike, red se mora znati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.